Odpowiadasz na:
Konflikt moralny w kwestii szczepionek?

~niki
Temat dodał(a):
~niki -
Używanie przez katolików szczepionki AstraZeneca i Johnson&Johnson budzi wątpliwości w Kościele. Biskup Józef Wróbel wyjaśniał, że sposób ich produkowania wykorzystuje komórki stworzone na materiale biologicznym pobranym od płodów abortowanych. Przeciwnie było w przypadku pierwszej szczepionki, opartej na mRNA. Pozostałe jednak godzą w sferę moralną. Dodał jednak, że ci, którzy nie mają możliwości skorzystać z innej szczepionki, mogą z nich skorzystać bez winy.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Konflikt moralny w kwestii szczepionek?

Napisał(a): Jojeczko -

Problemów moralnych nie ma. Szczepionka to szczepionka, byleby działała. A że 40 lat temu ktoś użył abortowany płód? Było to niemoralne i zostało potępione, ale dzięki temu badania poszły daleko do przodu, bez tego dziś nie dałoby się leczyć wielu chorób. Popełniono błąd, ale już tego nie robią.

Re: Konflikt moralny w kwestii szczepionek?

Napisał(a): ~70 latka -

Prosze ksiezy przestancie komentowac szczepienia POLAKOW przeciwko...COWIDOWI...
Kto dal wam prawo wyrazac swoje zdanie na temat szczepien POLAKOW...
Oczyscie swoje diabelskie dusze ....
Jak wam nie wstyd po takich aferach... powinniscie siedziec
ze skulonymi ogonami...

zaszczepiona stara emerytka


Reklama

Re: Konflikt moralny w kwestii szczepionek?

Napisał(a): ~MarcelloZ -

Czyli wg. księdza biskupa, jeśli nie ma się dostępu to zwykłego mydła, to od biedy można umyć ręce mydłem z ludzkiego tłuszczu. Oczywiście bez poczucia winy.

Re: Konflikt moralny w kwestii szczepionek?

Napisał(a): ~naku -

~ccc
~zzzxccc Odezwał się kolejny medrzec którego "wykształcenie " opiera się na bajkach i starożytnych mitach z przed 2tys.lat.
Zebys jeszcze do p,Boga na kolanach nie przyszedl.Wielu bylo takich "madrych" jak Ty. Niejaki Voltaire francuski cynik 18-wieczny ktory glosil ze za 20 lat sladu z nauki Chrystusa nie zostanie umierajac wyl i prosil o ksiedza.Wolal przerazony ze czuje "zlego" a jego zycie nie mialo sensu. "Nowoczesny" senyszyno-srodo-biedroniu...p.Bog nie rychliwy ale sprawiedliwy
Czarni wykorzystują ludzi konających i już nie kontaktujacych świata i wciskają nawrócenie!!!

Reklama