526
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń38 tys.
  • Odpowiedzi77
  • Ocen na +258
526 ppt ?

Konflikt pomiędzy Kaczyńskim i Rydzykiem narasta (78)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Konflikt pomiędzy Kaczyńskim i Rydzykiem narasta

Napisał(a): ~Demos -

~gość Co ma wspólnego SKOK Wołomin z prawicą skoro za przekręty siedzą kumple Komorowskiego ?
Jesteś taki głupi czy tylko chcesz sprawić takie wrażenie? Równie dobrze mógłbyś naPISać: A co ma Macierewicz do PIS? Prędzej czy później nadejdzie czas, kiedy poniesiecie odpowiedzialność za te antypolskie działania!

Re: Konflikt pomiędzy Kaczyńskim i Rydzykiem narasta

Napisał(a): ~776909 -

~widz nie ma żadnego konfliktu, już wkrótce biznesmen w sutannie dostanie wielką kasę na kolejną kampanię przed wyborami, zamiast ciekawych audycji będą dyskusje polityczne, opluwanie opozycji, namawianie do głosowania na konkretną partię i to wszystko w telewizji katolickiej - już tylko z nazwy
Rydzyk jest bardziej propaństwowy niż Kaczyński. Rydzyk stawia pomnik ofiar ludobójstwa na kresach a Kaczyńskiego to niewiele obchodzi, Nic dziwnego, bo dzieje jego rodziny są nieznane i zagmatwane.

Re: Konflikt pomiędzy Kaczyńskim i Rydzykiem narasta

Napisał(a): ~gość -

~gość
~gość
~Pisunio
~gość Co ma wspólnego SKOK Wołomin z prawicą skoro za przekręty siedzą kumple Komorowskiego ?
,,Skoki" to dzieło szatana pisowskiego. Starczyło im kasy na kampanię i najbogatszą obecnie partię. Skoki to dzieło twojego PiS- u. Najwyższy czas wyjaśnić mroczne sprawki ,,Srebrnej" ,, Skoki" i klanowe zarobki w Spółkach Skarbu Państwa.
Cześć durna POkrako, każdy SKOK to osobna spółdzielcza inicjatywa, nie mówili ci w TVN -ie ?
Srebrna spółka jak każda inna, gdyby było coś nie tak to twoi kamraci rządzący 8 lat powsadzaliby wszystkich pisowców do mamra wiec nie powtarzaj banialuk z TVN -u
Dokładnie tak kiedyś powiedział Cejrowski, że Wszyscy lewacy są szkoleni pod tym względem. Cokolwiek im się brzydkiego przytrafi mają obowiązek "odwracać kota ogonem" i zwalać na przeciwników politycznych a przy tym najbezczelniej kłamać. Dlatego Kaczyński obecnie jest "bolszewikiem", aferzystą, złodziejem"a mówią to bolszewicy, aferzyści, złodzieje. Czasem można się nieźle tym wszystkim ubawić:)))))
..tak...można się ubawić...a szczególnie Twoim wpisem...
« Wróć do tematów
Do góry strony: Konflikt pomiędzy Kaczyńskim i Rydzykiem narasta