1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń144 tys.
  • Odpowiedzi290
  • Ocen na +795
1 tys. ppt ?

Koniec kariery Macierewicza ? (291)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Koniec kariery Macierewicza ?

Napisał(a): rafal333 -

Cytat:Zaskakujący scenariusz ws. Macierewicza. Nieoficjalnie: zajmą się nim Amerykanie
Antonim Macierewiczem może się zająć specjalna komisja amerykańskiego Kongresu. Tak wynika z nieoficjalnych doniesień mediów. Chodzi o kontakty byłego szefa MON z proputinowskim kongresmenem Daną Rohrabacherem.
Dziennik opisuje, że przed dymisją byłego już szefa MON do premiera Mateusza Morawieckiego wpłynęło pismo od polityków PO. Domagali się, by Macierewicz odniósł się do kwestii rzekomych powiązań z Rosją, które zbywał milczeniem.
Podobne pismo miał skierować również do Macierewicza szef gabinetu premiera Marek Suski. Ten nie zdążył tego zrobić, bo wkrótce został odwołany. Tak opisują dziennikarze FAKT czyżby to był kres Antka Macierewicza ?
INTERIA.PL

Re: Koniec kariery Macierewicza ?

Napisał(a): rafal333 -

Gazeta FAKT "przyłapała" byłego ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza i jego byłego rzecznika Bartłomieja Misiewicza na spotkaniu. "Co oni knują?" – zastanawia się dziennik.
W PiS aż huczy od plotek, że w najbliższych tygodniach Antoni Macierewicz wystartuje z nową inicjatywą polityczną - pisze na łamach "Faktu" Radosław Gruca.
Według gazety w organizacji nowej formacji byłemu szefowi resortu obrony pomagać ma Bartłomiej Misiewicz. Tego miało dotyczyć spotkanie Macierewicza z byłym rzecznikiem MON w siedzibie Telewizji Republika. "Fakt" publikuje zdjęcia ze spotkania.
Jak twierdzi dziennik, Macierewicz może rozstać się z PiS. Wszystko zależy od przebiegu 8. rocznicy katastrofy smoleńskiej i dalszej działalności podkomisji.Re: Koniec kariery Macierewicza ?

Napisał(a): ~POdobno donoszę -

POdobno FAKT to gazeta pisząca prawdę POwiedzianą mitycznymi kanałami informacyjnymi .W sprawie premii w czasach PO PSL panuje w tej redakcji demencja starcza .POdobno za tydzień nastąpi mityczny atak spawacza Jaruzela zza światów .POdobno z doniesień Tusk przybędzie na latającym białym koniu a Gabinet Cieniasów przePOczwarzy się w Lampę Alladyna. POdobno to wszytko będzie na dniach .POdobno ............

Re: Koniec kariery Macierewicza ?

Napisał(a): ~ada -

[cytat kogo=~POdobno donoszę]POdobno FAKT to gazeta pisząca prawdę POwiedzianą mitycznymi kanałami informacyjnymi .W sprawie premii w czasach PO PSL panuje w tej redakcji demencja starcza .POdobno za tydzień nastąpi mityczny atak spawacza Jaruzela zza światów .POdobno z doniesień Tusk przybędzie na latającym białym koniu a Gabinet Cieniasów przePOczwarzy się w Lampę Alladyna. POdobno to wszytko będzie na dniach .POdobno ............[/cytat
Ala idiota to napisał.

]
« Wróć do tematów
Do góry strony: Koniec kariery Macierewicza ?