11
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń82
  • Odpowiedzi10
  • Ocen na +0
11 ppt ?

Konkursy na wieczór panieński (11)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Konkursy na wieczór panieński

Napisał(a): kasia128 -

Konkursy są nieodłącznym elementem każdego wieczoru panieńskiego. Mają wprowadzić dobrą atmosferę i zachęcić wszystkich do zabawy. Zabawy na wieczór panieński są bardzo różnorodne, oto kila propozycji. Zakazane Słowa jedna z bardziej znanych. Na początku należy wybrać zakazane słowa jakich nie będzie można użyć podczas całego wieczoru. Za każde użycie zakazanego słowa powinna być kara i oczywiście nagrodę powinna otrzymać osoba, która przez cały wieczór nie wypowiedziała żadnego ze słów. Najciekawsze konkursy na panieński to te z karteczkami np. Porady na Przyszłość, każda z uczestniczek wieczoru pisze porady dla panny młodej ta później odczytuje je na głos i nagradza najlepsze z nich. Inną zabawą jest Love Story. Świadkowa pisze na kartce imię pana młodego i panny młodej pisze kiedy się poznali przekazuje kartkę dalej następna osoba coś dopisuje i zagina kartkę aby nie było tego widać co napisała i tak po kolei na koniec panna młoda czyta jej historię miłosną napisaną przez uczestniczki. Jeśli wieczór panieński trwa więcej niż jeden dzień i ma miejsce w lesie czy nad jeziorem warto zagrać w podchody. Należy przygotować dziesięć zadań dla panny młodej, które angażują również uczestniczki.
INTERIA.PL

Reklama

Re: Konkursy na wieczór panieński

Napisał(a): ~zuza -

Fajne są jeszcze zabawy z zaangażowaniem pana młodego do nich np. zadanie mu pytań i nagranie filmu z odpowiedziami, następnie na wieczorze zadanie pytań pannie młodej i zobaczenie czy odpowie tak samo, pytania powinny być o panu młodym.

Reklama

Re: Konkursy na wieczór panieński

Napisał(a): ~Grażyna -

Pamiętam jeden wieczór panieński gdzie zamówiłyśmy striptizerów i robiłyśmy im na zmianę laskę. Na prawdę to co z tego wyszło pamiętamy wszystkie do dziś, a szczególnie te ponadwymiarowe penisy. Świetna zabawa. Polecam.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Konkursy na wieczór panieński