11
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń38
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +5
11 ppt ?

Końskie. Oglądam jeszcze raz debatę (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Końskie. Oglądam jeszcze raz debatę

Napisał(a): ~gość -

Nie tylko 15 minut, jak ostatnio. Podobała mi się elokwencja Dudy, pomyślałam, że wynika z entuzjazmu i optymistycznego nastawienia. Tymczasem w necie mówią, że czytał z promptera. Pytanie, kto mówi i dlaczego, bo różne rzeczy ludzie mówią. Duda radosny, natomiast ludzie, zadający pytania, których widziałam (chyba ze dwie osoby) ponurzy, bez przekonania, smutni.

Natomiast co do Trzaskowskiego, jego debata sama w sobie ponura, ta atmosfera, ciemnawo, Trzaskowski wydawał się nie w sosie, był pozbawiony "powera", narzekający na PiS i Kaczyńskiego, podający mało konkretów. Debatę Trzaskowskiego uważam za nieudaną.

Czas obejrzeć debatę w Końskich od początku.
INTERIA.PL

Re: Końskie. Oglądam jeszcze raz debatę

~gość O prompterze to mówią Szczerba, Nitras, Kierwińśki, itp, bo tak im wygodnie. I to trafia do betonu peowskiego, i tylko tam.

Duda zdecydowanie wypadł lepiej. Trzaskowski zrobił błąd, wyszedł na tchórza.
No pewnie, że wrogowie Dudy mówią źle o nim. Ale sobie obejrzę. Może po prostu mówią tak, bo wypadł za dobrze (moja pierwsza reakcja, kiedy oglądałam tylko 15 min.)?... Wczoraj pod nagraniem debaty w Końskich cała fala negatywnych odpowiedzi, chyba 99 procent. Umówili się? Trudno o spontaniczną reakcję tego rodzaju, a sami zarzucają debacie sztuczność. Ciekawe, prawda?

Reklama

~gość O prompterze to mówią Szczerba, Nitras, Kierwińśki, itp, bo tak im wygodnie. I to trafia do betonu peowskiego, i tylko tam.

Początek debaty. Duda mówi zupełnie naturalnie, nie ma mowy o jakichś "wspomagaczach"

~gość

Początek debaty. Duda mówi zupełnie naturalnie, nie ma mowy o jakichś "wspomagaczach"
jak już wspomniałam, nie wyczuwam obecności promptera, przynajmniej w początkowej fazie debaty, bo tyle na razie obejrzałam, oprócz ok. 15 minut końcowych. Dziwna sprawa, czy w polityce można wszystko powiedzieć? Co by było, gdyby politycy i dziennikarze zaczęli wytaczać sobie procesy?

Reklama

Napisał(a): taie -

U was płatne pachołki nic co czarne nie jest czarne .
Wasza kukiełka nie miała odwagi wystąpić przed niezależnymi mediami
Ale "ciemny lud" wg Jacka K wyborcy PZPPS. to kupuje .

taie U was płatne pachołki nic co czarne nie jest czarne .
Tego jeszcze nie było, ponoć jestem przecież "ruską onucą", poza tym k..., satanistką, ateistką- a teraz nagle płatnym trollem PiSowskim. Widzę, kolekcja "tytułów" przyznanych mi przez ludzi się powiększyła. Aha, w sumie jeszcze bardziej zastanawiający i egzotyczny był absurdalny tytuł "jezuickiego trolla".

Reklama

taie U was płatne pachołki nic co czarne nie jest czarne .
Towarzyszu uważacie stację WSI24 za stację niezależną? Natychmiast na L4, okłady i do łóżka. W tak ciężkim stanie towarzyszu nie możecie funkcjonować.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Końskie. Oglądam jeszcze raz debatę