339
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi278
  • Ocen na +34
339 ppt ?

Konstruktywne uwagi o pracy forum. :-) (279)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Konstruktywne uwagi o pracy forum. :-)

Napisał(a): Bernardo -

felicyta11 Jako, że nie znam dobrze całej waszej dyskusji...to dodam tylko od siebie to...że jakoś nie mogę sobie znaleźc miejsca na forum. Wchodze na forum i co mnie najbardziej wkurza...to debilne wątki..(chyba przypięte ..tak to nazywacie) Zanim się rozejrzę...już mi się nie chce wchodzić w kategorie.
Nie tylko Ty masz z tym problem.
I dlatego właśnie w tym wątku proponujemy nie tylko powrót do poprzednich podkategorii, ale i utworzenie nowej o nazwie "Przy kawie", co mogłoby choć po części uporządkować współczesny forumowy chaos.
INTERIA.PL

bodzik1
Bernardo
bodzik1 I żeby nie było że się czepiam....czy takie tam...xD
Temat rozwojowy....konstruktywny....i ''na temat''.......xD
No cóż.
Miejmy nadzieję, że Administracja & Moderacja to zauważy (bo rzecz dzieje się w końcu w dziale administracyjnym forum) i odpowiednio zareaguje! :))
I to jest najzabawniejsze.............:)
Mnie też to poniekąd bawi.

Zastanawiam się czy kiedykolwiek zajrzał tu jakiś pracodawca admina i modów?
Pewnie nie, bo takie zaglądnięcie równałoby się natychmiastowemu zwolnieniu dyscyplinarnemu nierobów. :-)

0becny
Bernardo Lecz: Znaj proporcje, mocium panie!
Jeśli 90% wypowiedzi ma być czatem, to logiczne, że należałoby się przenieść na czaterię, gdzie przecież właśnie o to chodzi!!!
A ty znowu swoje ;o)))
Jak mi interia zapewni ciekawe tematy oferujące intelektualną gimnastykę i zręcznych szermierzy po przeciwnej stronie pola to w dziewięćdziesięciu procentach będę zażarcie dyskutował ale to mówię ci w zaufaniu oczywiście ;o)))
Na razie "Interia" zapewniła wszystkim... coś innego. :))
A Ty miałeś zajęcie: musiałeś uzdatniać forum do swych potrzeb, coby nie zatonąć w reklamach, wodotryskach i przeszkadzajkach.

Wydaje Ci się, że obecna wersja forum + postępowanie administracji forum sprzyja pojawianiu się tu inteligentnych wątków zakładanych przez ciekawych dyskutantów?
Czy może wręcz odwrotnie? :-)

0becny
Bernardo Zwyczajnie zgłupieli i nie wiedzą co z tym fantem począć? :))
No bo że niby co?
Zastosować aż taką cenzurę i kasować posty, które przecież nie łamią Regulaminu?
I w ten sposób publicznie przyznać, że nie chodzi o żadne forum, ale o zyski z naszego klikania?
Lepiej więc już chyba milczeć i udawać, że wszystko jest spoko, i że nikt nie robi tu kreciej roboty! :))
Myślę że admin w ten sposób puszcza nam po prostu oko ;o)
A ja myślę, że on odwraca oczy.
Ale gdyby mógł wzrokiem miotać realne pioruny, to Ty i Mrruuu bylibyście już skwierczącymi, dymiącymi węgielkami. :-)

0becny
Bernardo Wydaje Ci się, że obecna wersja forum + postępowanie administracji forum sprzyja pojawianiu się tu inteligentnych wątków zakładanych przez ciekawych dyskutantów?
Czy może wręcz odwrotnie? :-)
Powstawaniu sprzyja ale dyskusja w nich jest już bardzo trudna.
To forum ewoluuje w kierunku takiego które będzie oferować rozrywkę chwilową. Wpadniesz skrobniesz uciekniesz i nie wrócisz. Taki jest kierunek. Nie jest to forum które mogłoby zatrzymać kogoś na dłużej a gdy odejdą zasiedziali to i klimat zniknie. To będzie koniec interiowego las wegas.

Oczywiście jeśli tak się sprawy potoczą.
Dokładnie tak samo to widzę, i nawet już gdzieś o tym pisałem porównując forum do dworcowego szaletu.

Jednak biorąc pod uwagę szesnaście miliardów siedemset tysięcy Użytkowników forum (wiarygodne dane dotyczące odwiedzin forum z zeszłego tygodnia), zadanie zostało wykonane i twórcy portalu mogą sobie gratulować i cieszyć się z sukcesów swojego bękarta. :-)

0becny
Bernardo A ja myślę, że on odwraca oczy.
Ale gdyby mógł wzrokiem miotać realne pioruny, to Ty i Mrruuu bylibyście już skwierczącymi, dymiącymi węgielkami. :-)
Mylisz się ;o)
Tego nie wiem.
Ale gdyby ma zapłacił fachowcom za dokonanie poprawek, i skapowałbym się, że jacyś nieproszeni, upierdliwi laicy skutecznie dbają o to, aby wszystkie te poprawki usunąć, to nie byłbym szczególnie zadowolony. :-)

0becny
Bernardo Tego nie wiem.
Ale gdyby ma zapłacił fachowcom za dokonanie poprawek, i skapowałbym się, że jacyś nieproszeni, upierdliwi laicy skutecznie dbają o to, aby wszystkie te poprawki usunąć, to nie byłbym szczególnie zadowolony. :-)
On nas po prostu lubi ;o) Ciebie mniej bo jesteś niemiły ale ja jestem od ciebie fajniejszy i lubi mnie bardziej ;o)))
... lecz pomimo to, przez Twoją ostatnią działalność (a propos dawania rad innym, jak wyprać forum z kolorowych bąbelków) Tobie chętnie ukręciłby łebek przy samej dupie jeszcze wcześniej niż mnie. :-)

Napisał(a): Gość -

Bernardo
0becny
Bernardo Tego nie wiem.
On nas po prostu lubi ;o) Ciebie mniej bo jesteś niemiły ale ja jestem od ciebie fajniejszy i lubi mnie bardziej ;o)))
... lecz pomimo to, przez Twoją ostatnią działalność (a propos dawania rad innym, jak wyprać forum z kolorowych bąbelków) Tobie chętnie ukręciłby łebek przy samej dupie jeszcze wcześniej niż mnie. :-)
Ja najchętniej bym Wam obu złamała..może pozbawiła czegoś ważnego (dla was) za to,
że zamiast pisać w dziale, o którym tyle rozprawiacie, bijecie pianę tu.
Jest dział, jest miejsce, piszcie, zakładajcie wątki, niech się coś zacznie dziać, ej, jak
stare baby gdybacie, wspominacie, "kiedyś to były czasy panie"...
Pozdrawiam Obu i ładnie proszę idźcie na Uczucia ;)

DUSIA28
Bernardo
0becny
Bernardo Tego nie wiem.
Ja najchętniej bym Wam obu złamała..może pozbawiła czegoś ważnego (dla was) za to,
Jest dział, jest miejsce, piszcie, zakładajcie wątki, niech się coś zacznie dziać, ej, jak
Piszą tu, bo tu jest "wygodniej", i widać. A ja czytam chętniej.

DUSIA28
Dusiaczku!
Na dzisiejszy piękny sobotni wieczór, a propos Twojej wypowiedzi, z dedykacją speszjaly for ju!

(nie musisz lubić takiej muzyki, ale posłuchaj textu):

"(...)
Wszędzie śmierć, mdłe rozmowy
I nikt nie chce podnieść głowy
Powietrza...! Powietrza...!

(...)"

Załączniki:

Bernardo

Pewnie nie, bo takie zaglądnięcie równałoby się natychmiastowemu zwolnieniu dyscyplinarnemu nierobów. :-)
Beniu. a po co oni mają tu zaglądać? Co?
To tak jakbyś Ty zaglądał do piwnicy z butelkami po Królewskim;)

Zenobia45
Bernardo

No nie do końca.
To raczej tak, jakbym zaglądał do piwnicy sprawdzić jak uwięzione tam panienki pędzą bimber, i czy ma on wciąż wymaganą moc? :-)

Zenobia45
Przed chwilą udzieliłem się w jakimś temacie o teletubisiach.
I już go nie widzę, bo choć był w "nowościach" to natychmiast przepadł w odmętach forum...

Fabryka nic nie znaczących, skrótowych, płytkich, szybko zapominanych wypowiedzi.
To nie dla mnie.

Napisał(a): ~Regnum -

Bernardo
Zenobia45
Bernardo

No nie do końca.
To raczej tak, jakbym zaglądał do piwnicy sprawdzić jak uwięzione tam panienki pędzą bimber, i czy ma on wciąż wymaganą moc? :-)
Któż Cię więzi na forum?

Napisał(a): ~Regnum -

Bernardo
Zenobia45
Przed chwilą udzieliłem się w jakimś temacie o teletubisiach.
I już go nie widzę, bo choć był w "nowościach" to natychmiast przepadł w odmętach forum...

Fabryka nic nie znaczących, skrótowych, płytkich, szybko zapominanych wypowiedzi.
To nie dla mnie.
Proszę:http://forum.interia.pl/plynace-wiezowce-promocja-homoseksualizmu-tematy,dId,2315472

wystarczy spojrzeć w swój własny profil.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Konstruktywne uwagi o pracy forum. :-)