339
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi278
  • Ocen na +34
339 ppt ?

Konstruktywne uwagi o pracy forum. :-) (279)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Konstruktywne uwagi o pracy forum. :-)

Napisał(a): ezapata -

Bernardo
ezapata
Gdybyś nie był megalomanem, w przeszłości postawił się mamie, wychodził na podwórko, znał słowo szacunek i wiedział, iż nie wszyscy mają jednakowy start w życiu, to mógłbyś zaistnieć w jakieś miłej społeczności i może nawet zostalibyśmy kumplami. Nie odbieram nikomu nadziei i raczej wspieram, zatem przyjmij dzisiejszą moją postawę jako skłonność do paktowania.
Co do moich wątków superinteligentnych, to zerknij na swoje typu dupa blada czy też jej pochodne. Między nami mówiąc, to wydaje mi się, że potrzebna byłaby ci taka kochanka jak moja(nota bene jeszcze śpi) z którą można konie kraść. Ty jednak trzymasz urazę do kobiet, nie zostałeś doceniony i podświadomość robi swoje.
Może czas zrzucić nie swoje szaty i zrozumieć, że w głębi jesteś inny.
Tyle na dziś, wyczerpałem swoją dawkę inteligencji.
Nie no, wszystko to jest bardzo fajne, wzruszające, budujące i tak dalej, lecz mimo to poproszę cię o żywsze pobudzenie szarej komórki i o ustosunkowanie się do mojego zasadniczego tegowątkowego i poprzedniopostowego pytania. Dla uwypuklenia o co mi chodzi napiszę to wielkimi literami, cobyś nie przeoczył:
CZY MASZ JAKIEŚ KONSTRUKTYWNE UWAGI NA TEMAT PRACY FORUM?
Jeśli tak, to nic nie pękaj i pisz!
Chyba jednak nie czytasz moich wypowiedzi w temacie. Pewnie komóra Ci siadła....Już dziękowałem Interii za rozpizdrzenie grup wzajemnej adoracji. Uważam, że szersze spectrum korzystnie działa w obszarach wiedzy. Natomiast wazelina, bądź inne formy adoracji, akurat tutaj nie są wskazane. To ma być pole bitewne a nie lizanie dupy.
Mam nadzieję, że zrozumiałeś:)
INTERIA.PL

Napisał(a): ~Boomerang -

No to konstruktywnie:

Ciągłe problemy z dodawaniem filmów, fotek, linków do posta.
- podwójne załączniki
- komunikat o błędzie przy dodawaniu linków.
- niewyświetlanie się w polu tekstu dodanego linka.
- częste niewyświetlanie się aktywnego linka na niebiesko.

Brak poprawnego formatowania cytatów postów w historii konta.
- wszystkie teksty wielo-cytatów zlewają się w jeden, tak że nie wiadomo co kto napisał.
To odwieczny problem od dwóch generacji forum.
Powinien być automatycznie oddzielany cytat od tekstu odpowiedzi, mimo że user tego nie zrobił.
Tylko ostatni cytat powinien przenosić się do odpowiedzi - tekst ostatniego usera który napisał post Na urządzeniach mobilnych jest bardzo upierdliwe przewijanie tasiemcowych drzewek cytatów.

Brak aktywnego linka tematu w oknie odpowiedzi.
Jeśli się zrezygnuje z wysłania posta, lub wystąpi błąd, to nie ma jak wyjść na powrót do tematu.

Ogólnie jak na razie zamiast ułatwić zrobiliście udrękę w porównaniu do poprzedniej wersji.

Napisał(a): Bernardo -

ezapata
Chyba jednak nie czytasz moich wypowiedzi w temacie. Pewnie komóra Ci siadła....Już dziękowałem Interii za rozpizdrzenie grup wzajemnej adoracji. Uważam, że szersze spectrum korzystnie działa w obszarach wiedzy. Natomiast wazelina, bądź inne formy adoracji, akurat tutaj nie są wskazane. To ma być pole bitewne a nie lizanie dupy.
Hm, prawdę mówiąc chodziło mi tu bardziej o uwagi na temat tego, co w strukturach forum nawala i co można poprawić, a nie o wazeliniarski koncert życzeń z melodyjkami dedykowanymi tutejszej Administracji.

Rozumiem przez to że, nie masz żadnych krytycznych uwag, i że wszystko jest dla ciebie tip-top?
Niewątpliwie Administracja weźmie pod uwagę fakt, że stworzyła idealne forum dla Usera twojego typu. Jeśli to właśnie miała na celu, to należy jej pogratulować. ;-)

Reklama

~Boomerang No to konstruktywnie:

Ciągłe problemy z dodawaniem filmów, fotek, linków do posta.
- podwójne załączniki
- komunikat o błędzie przy dodawaniu linków.
- niewyświetlanie się w polu tekstu dodanego linka.
- częste niewyświetlanie się aktywnego linka na niebiesko.

Brak poprawnego formatowania cytatów postów w historii konta.
- wszystkie teksty wielo-cytatów zlewają się w jeden, tak że nie wiadomo co kto napisał.
To odwieczny problem od dwóch generacji forum.
Powinien być automatycznie oddzielany cytat od tekstu odpowiedzi, mimo że user tego nie zrobił.
Tylko ostatni cytat powinien przenosić się do odpowiedzi - tekst ostatniego usera który napisał post Na urządzeniach mobilnych jest bardzo upierdliwe przewijanie tasiemcowych drzewek cytatów.

Brak aktywnego linka tematu w oknie odpowiedzi.
Jeśli się zrezygnuje z wysłania posta, lub wystąpi błąd, to nie ma jak wyjść na powrót do tematu.

Ogólnie jak na razie zamiast ułatwić zrobiliście udrękę w porównaniu do poprzedniej wersji.
No i to są właśnie jak najbardziej konstruktywne, sensowne i ważne uwagi a propos działania forum!!!

Prywatnie w 101% zgadzam się z ostatnim zdaniem cytowanej wypowiedzi.
Lecz akurat w tym momencie nie jest to szczególnie istotne.

Napisał(a): ~Derick -

0becny

Niestety DZIAŁAŁO ale już nie działa :o/
Heh, Obcio, backspace to nie jest dobre rozwiązanie w każdym przypadku, bo trzeba robić wstecz nieraz parokrotnie.

Ogólnie precyzyjnie napisałem co szwankuje nie? Chyba się domyśliłeś, że oprócz Ciebie i mrruuu, tylko ja mogłem tak zgrabnie to zrobić? ;-p ;-)

Reklama

Bernardo
ezapata
Hm, prawdę mówiąc chodziło mi tu bardziej o uwagi na temat tego, co w strukturach forum nawala i co można poprawić, a nie o wazeliniarski koncert życzeń z melodyjkami dedykowanymi tutejszej Administracji.

Rozumiem przez to że, nie masz żadnych krytycznych uwag, i że wszystko jest dla ciebie tip-top?
Niewątpliwie Administracja weźmie pod uwagę fakt, że stworzyła idealne forum dla Usera twojego typu. Jeśli to właśnie miała na celu, to należy jej pogratulować. ;-)
Chłopaku, wiem, że czujesz się niedoceniony w swoich ambicjach. Dostałeś po krzyżu i teraz próbujesz innych form komunikacji. Co do koncertu, to myślałem, że jesteś wyżej niż poziom soka...jednak okazuje się, że przeceniamy innych:)
Wszystkie posty dotyczące zmian w teraźniejszej formie, natychmiast zostały odrzucone prze administrację. Jawię ci się jako koleś bez zdania, lub dupoklep?
Jednak nie obrażam się jak ty, tylko sobie drwię i mam w dupie jak to tutaj wygląda.
Ważny jest tlen ogólnie dostępny. Jeśli tego nie rozumiesz, to napiszę prosto. Zawsze możesz się wyłączyć i odejść w nieznane. Ty jednak nie potrafisz tego zrobić. Boli cię anonimowość, brak możliwości ścigania "winnych". Chciałbyś zamordyzmu jak ten chudy, łysy koleś. Chyba jego nowa ksywa to terminator.
Zatem zanim się wypowiesz, przeanalizuj wiele opcji i nie wypowiadaj się jak prymitywny

Załączniki:

~Derick
0becny

Niestety DZIAŁAŁO ale już nie działa :o/
Heh, Obcio, backspace to nie jest dobre rozwiązanie w każdym przypadku, bo trzeba robić wstecz nieraz parokrotnie.

Ogólnie precyzyjnie napisałem co szwankuje nie? Chyba się domyśliłeś, że oprócz Ciebie i mrruuu, tylko ja mogłem tak zgrabnie to zrobić? ;-p ;-)
Łał...
głos zza grobu.

Reklama

Bernardo
No i to są właśnie jak najbardziej konstruktywne, sensowne i ważne uwagi a propos działania forum!!!

Nie chciałem się de incognito'wać, bo wiadomo, że admin mnie mocno nie lubi. :-D
Jednak o jakiegoś czasu musiał przełknąć gorzka ślinę swojej indolencji. Bardzo się mnie boi a ma za co się bać, więc raczej nic nie odpowie. Nie chciał wierzyć że ja tu rządzę a nie on. :-D

ezapata

Łał...
głos zza grobu.
Za głupiś abyś mnie kiedykolwiek wpędził do grobu.
Cały czas tu jestem i widzę każdy twój krok, więc się boj, bo nigdy ci nie odpuszczę.

Każde twoje działanie odbije się na adminie i to jego rękoma uduszę ci łącze. :-DDDD

ezapata
Chłopaku, wiem, że czujesz się niedoceniony w swoich ambicjach. Dostałeś po krzyżu i teraz próbujesz innych form komunikacji. Co do koncertu, to myślałem, że jesteś wyżej niż poziom soka...jednak okazuje się, że przeceniamy innych:)
Wszystkie posty dotyczące zmian w teraźniejszej formie, natychmiast zostały odrzucone prze administrację. Jawię ci się jako koleś bez zdania, lub dupoklep?
Jednak nie obrażam się jak ty, tylko sobie drwię i mam w dupie jak to tutaj wygląda.
Ważny jest tlen ogólnie dostępny. Jeśli tego nie rozumiesz, to napiszę prosto. Zawsze możesz się wyłączyć i odejść w nieznane. Ty jednak nie potrafisz tego zrobić. Boli cię anonimowość, brak możliwości ścigania "winnych". Chciałbyś zamordyzmu jak ten chudy, łysy koleś. Chyba jego nowa ksywa to terminator.
Zatem zanim się wypowiesz, przeanalizuj wiele opcji i nie wypowiadaj się jak prymitywny

Zdjęcie
Nie filozuj. :-)
Choć te twoje pseudopsychilogiczne wstawki są nawet zabawne.
Jak to mawiała Frida? - Projekcja atrybutywna.
Zamelduj więc mamusi, ze świat cię ciągle nie kocha, ale że nadal walczysz! :-)

A bardziej w temacie:
Jestem tu o wiele dłużej niż ty, i pamiętam to forum z przedlogingowego okresu. I uważam, że wtedy było o wiele gorsze: infantylne, śmieciarskie, spamiarskie i hejterskie, a ja zdecydowanie wolę bardziej uporządkowane dyskusje, zwłaszcza z osobami, które nie boją się idetyfikowalności.
Tak do końca nie wiem jakie są administracyjne zamysły a propos przyszłości forum? Mam jednak nadzieję, że tutejsi decydenci potrafią się uczyć na własnych błędach, i że mając w portalu czat, będą chcieli mieć także alternatywę w postaci forum.

0becny (..._
Błędów jest strasznie dużo i niestety odnoszę wrażenie że prace naprawcze utknęły.
(...)
A ja odnoszę wrażenie, że tutejsze prace naprawcze zostały zakończone, i że następne zmiany czy poprawki istnieją jedynie w krainie naszych pobożnych życzeń i naiwnych wyobrażeń. :-)

~Boomerang
Bernardo

Nie chciałem się de incognito'wać, bo wiadomo, że admin mnie mocno nie lubi. :-D
Jednak o jakiegoś czasu musiał przełknąć gorzka ślinę swojej indolencji. Bardzo się mnie boi a ma za co się bać, więc raczej nic nie odpowie. Nie chciał wierzyć że ja tu rządzę a nie on. :-D
Sądzisz, że ktoś cie lubi, chuda frajerzyno, opanowana aktem zemsty za swoje życie. Było nie donosić na kolegów. Tera już po ptokach. Jesteś wielki ale tyko we własnych gaciach.
Hawk.

ezapata

Sądzisz, że ktoś cie lubi, chuda frajerzyno, opanowana aktem zemsty za swoje życie. Było nie donosić na kolegów. Tera już po ptokach. Jesteś wielki ale tyko we własnych gaciach.
Hawk.
Po co się z tobą przepychać pomarszczony czajem doliniarski chłystku?
Użyje się bardziej efektywnej metody.
Z tobą zrobi się porządek w niewidzialny sposób. :-DD

~Boomerang
Bernardo

E tam, Admin niczego i nikogo się nie boi.
Bo jest jeszcze za młody i za mało doświadczony na to uczucie. :-)

A nieco bardziej serio:
A co my tu możemy zrobić? Nakrzyczeć na niego, napisać parę niemiłych postów, złośliwie wrzucić trochę spamu?
Jakie to ma znaczenie przy forum tego rozmiaru? ;-)
Bądźmy więc realistami!

0becny
Bernardo
0becny (..._
Błędów jest strasznie dużo i niestety odnoszę wrażenie że prace naprawcze utknęły.
(...)
A ja odnoszę wrażenie, że tutejsze prace naprawcze zostały zakończone, i że następne zmiany czy poprawki istnieją jedynie w krainie naszych pobożnych życzeń i naiwnych wyobrażeń. :-)
Zakończone nie zostały napewno ale spowolniły lub zostały przerwane.
Błędy nie znikają.
Ale nie wiadomo czy, kiedy i w jakim zakresie zostaną wznowione?!

Tak więc należy chyba pogodzić się z rzeczywistością i uznać, że "Interia" zużyła ostatnią strzałę z kołczanu, i że teraz może nam zaoferować jedynie czcze obietnice i groźne miny. :-)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Konstruktywne uwagi o pracy forum. :-)