339
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi278
  • Ocen na +34
339 ppt ?

Konstruktywne uwagi o pracy forum. :-) (279)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Konstruktywne uwagi o pracy forum. :-)

Napisał(a): ezapata -

Bernardo
ezapata
Chłopaku, wiem, że czujesz się niedoceniony w swoich ambicjach. Dostałeś po krzyżu i teraz próbujesz innych form komunikacji. Co do koncertu, to myślałem, że jesteś wyżej niż poziom soka...jednak okazuje się, że przeceniamy innych:)
Wszystkie posty dotyczące zmian w teraźniejszej formie, natychmiast zostały odrzucone prze administrację. Jawię ci się jako koleś bez zdania, lub dupoklep?
Jednak nie obrażam się jak ty, tylko sobie drwię i mam w dupie jak to tutaj wygląda.
Ważny jest tlen ogólnie dostępny. Jeśli tego nie rozumiesz, to napiszę prosto. Zawsze możesz się wyłączyć i odejść w nieznane. Ty jednak nie potrafisz tego zrobić. Boli cię anonimowość, brak możliwości ścigania "winnych". Chciałbyś zamordyzmu jak ten chudy, łysy koleś. Chyba jego nowa ksywa to terminator.
Zatem zanim się wypowiesz, przeanalizuj wiele opcji i nie wypowiadaj się jak prymitywny

Zdjęcie
Nie filozuj. :-)
Choć te twoje pseudopsychilogiczne wstawki są nawet zabawne.
Jak to mawiała Frida? - Projekcja atrybutywna.
Zamelduj więc mamusi, ze świat cię ciągle nie kocha, ale że nadal walczysz! :-)

A bardziej w temacie:
Jestem tu o wiele dłużej niż ty, i pamiętam to forum z przedlogingowego okresu. I uważam, że wtedy było o wiele gorsze: infantylne, śmieciarskie, spamiarskie i hejterskie, a ja zdecydowanie wolę bardziej uporządkowane dyskusje, zwłaszcza z osobami, które nie boją się idetyfikowalności.
Tak do końca nie wiem jakie są administracyjne zamysły a propos przyszłości forum? Mam jednak nadzieję, że tutejsi decydenci potrafią się uczyć na własnych błędach, i że mając w portalu czat, będą chcieli mieć także alternatywę w postaci forum.
Sądzisz, że długość ma znaczenie? Mję się wydaje, że umiejętność percepcji jest istotna. Znam starych ludzi, którzy mimo wieku, niewiele zrozumieli.
Co do predyspozycji "pseudopsychilogicznej", to zdaj sobie sprawę, iż jako jeden z nielicznych mam dyplom międzynarodowy, uprawniający do pracy za pomocą hipnozy oraz wiele innych, które otrzymałem, nie za to co mam w gaciach tylko w głowie.
Rozumiem, że to kłopot dla ciebie i próbujesz swojej starej, wyblakłej koncepcji deprecjonowania czyjeś wartości, jednak też to mam dupie, bo lubię siebie i swoja afirmację dla takich wybryków.
Naraziłeś mi się właśnie taką postawą i zatrważające jest to, że nie czynisz postępów.
I tyle.
PS. Jeśli chcesz publicznej, intelektualnej konfrontacji (fizyczną już proponowałem) to dawaj. Pisz i rzuć rękawicę. Nie było takiej , której bym nie podjął.
INTERIA.PL

~Boomerang
ezapata

Sądzisz, że ktoś cie lubi, chuda frajerzyno, opanowana aktem zemsty za swoje życie. Było nie donosić na kolegów. Tera już po ptokach. Jesteś wielki ale tyko we własnych gaciach.
Hawk.
Po co się z tobą przepychać pomarszczony czajem doliniarski chłystku?
Użyje się bardziej efektywnej metody.
Z tobą zrobi się porządek w niewidzialny sposób. :-DD
Te bumerank, masz jeden problem. Latasz tylko w jedną stronę i na szczęście nie wracasz.
Te twoje groźby internetowe są jak i twoje pieluchy. Nieładnie pachną i wypełnione są tym samym co masz w mózgu.
Mam podać twoje personalia i to co robiłeś?

Napisał(a): ~Boomerang -

Bernardo
E tam, Admin niczego i nikogo się nie boi.
Bo jest jeszcze za młody i za mało doświadczony na to uczucie. :-)
Trafne wnioski, ale za moją pomocą stale tego doświadczenia nabiera...
Jednak czy zdąży nabrać mądrości zanim nie wyleci z roboty? Tego nikt nie wie.
Ostatnio mocno go oszczędzam, ale to chyba się zmieni. :-)

Reklama

Napisał(a): Bernardo -

ezapata
Sądzisz, że długość ma znaczenie? Mję się wydaje, że umiejętność percepcji jest istotna. Znam starych ludzi, którzy mimo wieku, niewiele zrozumieli.
Co do predyspozycji "pseudopsychilogicznej", to zdaj sobie sprawę, iż jako jeden z nielicznych mam dyplom międzynarodowy, uprawniający do pracy za pomocą hipnozy oraz wiele innych, które otrzymałem, nie za to co mam w gaciach tylko w głowie.
Rozumiem, że to kłopot dla ciebie i próbujesz swojej starej, wyblakłej koncepcji deprecjonowania czyjeś wartości, jednak też to mam dupie, bo lubię siebie i swoja afirmację dla takich wybryków.
Naraziłeś mi się właśnie taką postawą i zatrważające jest to, że nie czynisz postępów.
I tyle.
PS. Jeśli chcesz publicznej, intelektualnej konfrontacji (fizyczną już proponowałem) to dawaj. Pisz i rzuć rękawicę. Nie było takiej , której bym nie podjął.
Oczywiście, że długość ma znaczenie!
Wiem to z praktyki. Lecz ten text słyszą od kobiet tylko hojnie wyposażeni, bo dla reszty Panie oferują jedynie litościwe milczenie. :-)

Pozwól, że będę publicznie powątpiewał w twoje dyplomy, kwalifikacje i zdolności, podobnie jak w mnogie panienki i tym podobne bajeczki istniejące jedynie w twojej wyobraźni. Bo twoje wypowiedzi na forum w niczym tego wszystkiego nie potwierdzają, na nawet wręcz przeciwnie!
I tyle.

A po co mi jakakolwiek konfrontacja z internetowym trollem?
Nie mam czasu na taką dziecinadę.
Tak więc chłopaku wróć łaskawie do tematu wątku, albo spadaj na szczaw.

I żeby nie było, że nie rzucam ci rękawicy:
Co sądzisz o zapowiadanych prefiksach do tematów, oraz o usterkach technicznych wynotowanych przez Dericka?
Jeżeli chcesz potrząsać wirtualną szabelką, to zjeżdżaj do "Hydeparku" i tam szukaj proporcjonalnych do ciebie nastoletnich przeciwników.
A jeżeli chcesz pogadać, to zamiast bełkotać i bredzić, zacznij wreszcie GADAĆ!

0becny
Bernardo Ale nie wiadomo czy, kiedy i w jakim zakresie zostaną wznowione?!

Tak więc należy chyba pogodzić się z rzeczywistością i uznać, że "Interia" zużyła ostatnią strzałę z kołczanu, i że teraz może nam zaoferować jedynie czcze obietnice i groźne miny. :-)
Ja jestem pewien że błędy będą usuwać ale fakt że usuwanie przerwali jest wkurzający bo ciągle natykam się na coś co nie działa. To co napisał derick jest toćka w toćkę u mnie i pewnie u wielu ludzi a sam admin o wszystkim od dawna wie. Wie też o innych rzeczach i nic absolutnie od jakiegoś czasu się nie zmienia. Prosił żeby zgłaszać a na razie dostajemy tylko obietnice że to się zmieni. Że wszystkich bogów z interii przepędzą łebmasterzy. Pewnie egzorcyzmy nad czymś ważniejszym teraz odczyniają bo na tym podwórku nic się nie dzieje.
Dziś adminka powiedziała mi że zgłosi problem z dingiem i pewnie zgłosiła niezbyt głośno bo problem wraca.
Aż mi się zgłaszać już nie chce.
No wiesz: na pewno, to Kopernik nie żyje. :-)

"Interia" w ramówce prac odfajkowała już pozycje pt. przebudowa forum, i drobne - ich zdaniem - niedoróbki i pierdalanse nie zaprzątają już ich uwagi.
Tak to widzę.
Może administracyjne działania z czasem zmienią moją optykę?
Na przykład w 2021 roku? :))

Reklama

Napisał(a): ~ezapata -

Bernardo
ezapata
I tyle.
Oczywiście, że długość ma znaczenie!
Wiem to z praktyki. Lecz ten text słyszą od kobiet tylko hojnie wyposażeni, bo dla reszty Panie oferują jedynie litościwe milczenie. :-)

Pozwól, że będę publicznie powątpiewał w twoje dyplomy, kwalifikacje i zdolności, podobnie jak w mnogie panienki i tym podobne bajeczki istniejące jedynie w twojej wyobraźni. Bo twoje wypowiedzi na forum w niczym tego wszystkiego nie potwierdzają, na nawet wręcz przeciwnie!
I tyle.

A po co mi jakakolwiek konfrontacja z internetowym trollem?
Nie mam czasu na taką dziecinadę.
Tak więc chłopaku wróć łaskawie do tematu wątku, albo spadaj na szczaw.

I żeby nie było, że nie rzucam ci rękawicy:
Co sądzisz o zapowiadanych prefiksach do tematów, oraz o usterkach technicznych wynotowanych przez Dericka?
Jeżeli chcesz potrząsać wirtualną szabelką, to zjeżdżaj do "Hydeparku" i tam szukaj proporcjonalnych do ciebie nastoletnich przeciwników.
A jeżeli chcesz pogadać, to zamiast bełkotać i bredzić, zacznij wreszcie GADAĆ!
Widzisz chłopino, że zaufanie masz tylko do siebie? To największy twój wróg, twoja megalomitomania. Taka postawa to recesja intelektualna. Widząc ją popadasz pewnie w obszary dla ciebie trudne. Ale chłopaku to tylko przyzwyczajenie. To jak krowy wchodzą na elektryczne dojenie. Dostają w zamian żarcie.
predrik jak i ty, plus niedorozwinięty adept twojej chamskiej postawy, to na szczęście margines. To cieszy.
predrik i jego usterki w majtach, to wasze tło. Ja mam to w dupie jak i większość tu piszących.
Załóżta se własne forum i tam możecie się wyładować.
Co do hojności to uważasz, że te 18 cm robią wrażenie? to przecie dopiero zalążek.
I nie nerwujsia się tak bardzo. Strzelam dużo lepiej niż ty a 18-stka, to wymiar dla czternastolatek.
Ponieważ nie przyjąłeś rozejmu, będę cię piętnował na każdym kroku "big" pało.

ezapata
Te bumerank, masz jeden problem. Latasz tylko w jedną stronę i na szczęście nie wracasz.
Te twoje groźby internetowe są jak i twoje pieluchy. Nieładnie pachną i wypełnione są tym samym co masz w mózgu.
Mam podać twoje personalia i to co robiłeś?
Co ty możesz wiedzieć co robiłem a co nie kocie forumowy? :-D
Jesteś na forum chwilkę w porównaniu do mnie, więc tylko możesz popisywać się domniemaniami i zasłyszanymi oszczerstwami tutejszych lafirynd. Haha :-D

Straszyć to sobie możesz tą twoja wyimaginowana młodą.
Dawaj sierściu co tam masz, bo wiesz że ja na ciebie mam twarde "papiery".
Będziemy wklejać po kolei. :-D

Reklama

~ezapata
Widzisz chłopino, że zaufanie masz tylko do siebie? To największy twój wróg, twoja megalomitomania. Taka postawa to recesja intelektualna. Widząc ją popadasz pewnie w obszary dla ciebie trudne. Ale chłopaku to tylko przyzwyczajenie. To jak krowy wchodzą na elektryczne dojenie. Dostają w zamian żarcie.
predrik jak i ty, plus niedorozwinięty adept twojej chamskiej postawy, to na szczęście margines. To cieszy.
predrik i jego usterki w majtach, to wasze tło. Ja mam to w dupie jak i większość tu piszących.
Załóżta se własne forum i tam możecie się wyładować.
Co do hojności to uważasz, że te 18 cm robią wrażenie? to przecie dopiero zalążek.
I nie nerwujsia się tak bardzo. Strzelam dużo lepiej niż ty a 18-stka, to wymiar dla czternastolatek.
Ponieważ nie przyjąłeś rozejmu, będę cię piętnował na każdym kroku "big" pało.
Nie jestem pewien czy to ty ezapato, bo bez logingu każdy pod każdego może się podszyć.
Jednak nietematyczny bełkot pełen idiotycznych, chamskich personalnych wstawek wskazuje na ciebie.
Odpowiem więc jakbyś to na serio ty pisał:
I co z podjęciem rzuconej przeze mnie rękawicy?
Zapewniałeś, że każdą podejmiesz, a tymczasem rejterujesz z pola walki!
Właśnie tego się po tobie spodziewałem: dużo krzyku, a gdy przy chodzi co do czego, kupa w majtaskach! :-)
Dam ci jednak drugą szansę, choć troll twojego gatunku nie jest wart mojej większej uwagi.
Spróbuj ustosunkować się do tematycznych pytań z mojego poprzedniego posta, a może uznam, że masz jeszcze coś w głowie oprócz zazdrości i ślepej nienawiści.

0becny
Bernardo No wiesz: na pewno, to Kopernik nie żyje. :-)
Ja słyszałem że był kosmitą i nie umarł tylko na swoją planetę odleciał ;o)
To nawet logiczne bo tłumaczyłoby w prosty sposób skąd tyle wiedział ;o)))
A Kopernik bardzo by się tu nam teraz przydał!
Może wstrzymałby Adminów, i ruszył "Interię"? :-)

~Boomerang esatrapa od pierwszego postu przyszedł tu Ciebie prześladować a przy okazji innych.
http://forum.(...)rona,96

Nigdy nie splamił się jednym tematycznie dostosowanym do działu postem i jeszcze ma względy u admina. Bierzmy z niego przykład. :-D
Ezapata to klasyczny hejter odreagowujący swoje życiowe niepowodzenia w necie.
Nie bierzmy w niczym z niego przykładu, bo zmieni to nas w raczej nieprzyjemne, smutne i monotematyczne kreatury.
A u Administracji ta poczwara nie ma szczególnych chodów, o czym świadczy post Admina: "Temat bez sensu." podsumowujący jego wątek pt. "Dziękuje Ci Interio", który po tej logicznej konstatacji został zamknięty.

Proponuję więc przestać zwracać uwagę na to nieszczęśliwe stworzenie, i zająć się czymś, co może być bardziej konstruktywne i pożyteczne: uwagami na temat pracy forum i ewentualnymi propozycjami zmian.
/Choć do końca nie wiadomo, czy efekt takich rozmów nie będzie taki sam, jak w przypadku wymiany zdań z ezapatą. :)) /

Bernardo
Nie bierzmy w niczym z niego przykładu, bo zmieni to nas w raczej nieprzyjemne, smutne i monotematyczne kreatury.
Oczywiście 'bierzmy przykład" powinien być w cudzysłowie. To tylko prześmiewka. Jednak admin wyraźnie, choć nieoficjalnie pochwala takie zachowania. Widziałeś u niego chociaż jedno ostrzeżenie?

Bernardo
A u Administracji ta poczwara nie ma szczególnych chodów, o czym świadczy post Admina: "Temat bez sensu." podsumowujący jego wątek pt. "Dziękuje Ci Interio", który po tej logicznej konstatacji został zamknięty.
Mylisz się - nie widzisz jak się podlizuje. Skwitowanie tego wątku tylko takim, spychologicznym lakonicznym stwierdzeniem wyraźnie dowodzi, że ezapata ma być tu adminowym zbrojnym ramieniem.
Czy to właściwy wybór? Niedługo się przekonamy... :-D

Napisał(a): ~Bomba -

~Boomerang esatrapa od pierwszego postu przyszedł tu Ciebie prześladować a przy okazji innych.
http://forum.(...)rona,96

Nigdy nie splamił się jednym tematycznie dostosowanym do działu postem i jeszcze ma względy u admina. Bierzmy z niego przykład. :-D
Przesladowales tu wszystkich i masz u mnie wyje.....

Bernardo
0becny
Bernardo No wiesz: na pewno, to Kopernik nie żyje. :-)
Ja słyszałem że był kosmitą i nie umarł tylko na swoją planetę odleciał ;o)
To nawet logiczne bo tłumaczyłoby w prosty sposób skąd tyle wiedział ;o)))
A Kopernik bardzo by się tu nam teraz przydał!
Może wstrzymałby Adminów, i ruszył "Interię"? :-)
By odblokować twą wiedzę, doszkolę cię w faktach dotyczących ruchu słońca. Porusza się ono w układzie eliptycznym i tylko takie frajerstwo ja ty, o tym nie wie. A niby inteligencik...
« Wróć do tematów
Do góry strony: Konstruktywne uwagi o pracy forum. :-)