339
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi278
  • Ocen na +34
339 ppt ?

Konstruktywne uwagi o pracy forum. :-) (279)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Konstruktywne uwagi o pracy forum. :-)

Napisał(a): Gość -

prowincjusz2
bodzik1
prowincjusz2
~gość
MajkazBajki Czy coś wiadomo na temat stosunku Administracji do propozycji forumowiczów, by powstała odrębna kategoria dla wątków pozdrowieniowo-papatkowych?
Czy w ogóle jest szansa, by przenieść nieustannie podbijane na Uczuciach wątki, które zajmują gro strony? Ktoś dostał w tej sprawie jakąkolwiek odpowiedź?
gros nie gro.
Ale jest faktem że to wieczne "cześć kochanie" jest idiotyczne i nudne.
Może i tak...ale po moim wątku ''Nowi''...widzę ze potrzebne..........:))))))))))))))))))
Tak, ale tylko takim co chcą pisać a nie mają co.
Niech piszą swoje 'a kuku" i leje za oknem, ale po co wciąż podbijać "młodzi duchem" i "czy ktoś tu jest" i "sami swoi" czy "klub szalonych". Tak naprawdę to kolejne dublety .
INTERIA.PL

MajkazBajki [cytat kogo=bodzik1
ale czasem nie da się autorowi wątku opanować....i co wtedy....?
Dlatego osobna kategoria i przenoszenie tego typu wątków jako rzucony tu pomysł bardzo mi się spodobał. Czekałam na jakieś rozwiązanie tej kwestii, ale cisza w tej sprawie, więc wracam do tematu. [/cytat]

Napisał(a): mrruuu -

MajkazBajki
Co chcę, wyraziłam już wczesniej. Ale pogłębię o dodatkową kwestię.Czy jest sens witania się w kilku watkach? Pzrecież na takie luźne pogawędki wystarczyłby jeden, który byłby non stop na górze.
Skoro są ludzie którzy się witają w kilku to sens jest.
To tak jak z tymi łapkami - jakby nie miały sensu, to by ludzie w nie nie klikali i to mimo, że wszyscy deklarują że im wiszą punkty i poziomy ;-)))
MajkazBajki
A tak, jeśli ktoś wejdzie nowy zupełnie i omiecie wzrokiem stronę, to ujrzy: "dzień dobry, u mnie mróz", "witam wszystkich znajomych, u mnie pada", "kto tam?" "witam i zmykam" , "kawkę czy herbatkę?" i tak w sześciu naraz. Jaki cel ma podbijanie ich wszystkich? Nie wygląda to na miejsce do dyskusji na tematy dotyczące rozmaitych uczuć i nie zdziwiłabym się, gdyby ta kategoria wyłącznie przez pryzmat dzień dobry i do widzenia była odbierana przez nowych użytkowników. Została zatem garstka tych co się pozdrawiają i tych, co się przez kawę i herbatę przedzierają.
Chcesz mrunitor? Bo tam sobie sama możesz decydować co chcesz mieć na stronie i nic niczego nie zaciemnia. Papatkowym wątkom ustawiasz ignorowanie i przestają awansować nawet jak mają nowe posty. No i nic nie ginie jak nie chcesz.

Pomysł na wydzielenie wątków kawowych uważam za dobry - bo mój :-)))
Coś tam z jakimiś prefiksami obiecywali więc po Wielkanocy może się to poprawi.

Reklama

Dlatego osobna kategoria i przenoszenie tego typu wątków jako rzucony tu pomysł bardzo mi się spodobał. Czekałam na jakieś rozwiązanie tej kwestii, ale cisza w tej sprawie, więc wracam do tematu. [/cytat]
Nie wiem jak jest z pozostałymi wątkami które wymieniłaś wyżej...ale ja ''Nowych'' zakładałam na Hydeparku...z założeniem ze ma być to temat ''papatkowy''......:)))))))
Nie moja wina ze po zmianach wylądował na Uczuciach.....
Mój temat się obroni...ale co do pozostałych.......nie wiem............

mrruuu ...
Chcesz mrunitor? Bo tam sobie sama możesz decydować co chcesz mieć na stronie i nic niczego nie zaciemnia. Papatkowym wątkom ustawiasz ignorowanie i przestają awansować nawet jak mają nowe posty. No i nic nie ginie jak nie chcesz.

Chcę mrunitor :-)

Reklama

prowincjusz2
~gość
MajkazBajki Czy coś wiadomo na temat stosunku Administracji do propozycji forumowiczów, by powstała odrębna kategoria dla wątków pozdrowieniowo-papatkowych?
Czy w ogóle jest szansa, by przenieść nieustannie podbijane na Uczuciach wątki, które zajmują gro strony? Ktoś dostał w tej sprawie jakąkolwiek odpowiedź?
gros nie gro.
Ale jest faktem że to wieczne "cześć kochanie" jest idiotyczne i nudne.
Wcale nie. Jest sympatyczne i daje wrażenie że ktoś cię lubi i cieszy się że cię widzi.

MajkazBajki
mrruuu ...

Chcę mrunitor :-)
Ok. Domontuję ostatnie poprawki i Ci wyślę.

Reklama

bodzik1
Dlatego osobna kategoria i przenoszenie tego typu wątków jako rzucony tu pomysł bardzo mi się spodobał. Czekałam na jakieś rozwiązanie tej kwestii, ale cisza w tej sprawie, więc wracam do tematu.
Nie wiem jak jest z pozostałymi wątkami które wymieniłaś wyżej...ale ja ''Nowych'' zakładałam na Hydeparku...z założeniem ze ma być to temat ''papatkowy''......:)))))))
Mój temat się obroni...ale co do pozostałych.......nie wiem............[/cytat]

Bodziku, ja wiem, że one są przeniesione i nie obwiniam ich autorów, że powstały. Zresztą pisałam wcześniej, że jestem przeciwna likwidacji, bo widać ludzie potrzebują się pozdrawiać codziennie. Dziwię się tylko, że niektórzy robią to w kilku wątkach naraz.

MajkazBajki
bodzik1
Dlatego osobna kategoria i przenoszenie tego typu wątków jako rzucony tu pomysł bardzo mi się spodobał. Czekałam na jakieś rozwiązanie tej kwestii, ale cisza w tej sprawie, więc wracam do tematu.
Mój temat się obroni...ale co do pozostałych.......nie wiem............
Bodziku, ja wiem, że one są przeniesione i nie obwiniam ich autorów, że powstały. Zresztą pisałam wcześniej, że jestem przeciwna likwidacji, bo widać ludzie potrzebują się pozdrawiać codziennie. Dziwię się tylko, że niektórzy robią to w kilku wątkach naraz. [/cytat]
:))))))
wiem..........
Ale chyba taki prawo forum....................:)))))))))))))

Napisał(a): Derick -

MajkazBajki Dziwię się tylko, że niektórzy robią to w kilku wątkach naraz.
W wątkach tasiemcach, czyli K.W.A. im więcej postów do punktowania sobie tym lepiej.
To jak taxi w grach typu Diablo - za pomocą kumpli błyskawicznie nabijamy poziomy i huzia na Józia, czyli na tych których chcemy zniszczyć gdzie indziej.
A że nie ma to nic wspólnego z tym, kim rzeczywiście jest się na forum, cóż...
System premiuje czaterstwo, wydawanie oświadczeń, czy komunikatów o bzdurach w startówkach wątku.
Nigdy taka patologia na forum nie powinno mieć miejsca, ale tu raczej inaczej nie będzie.

Z innej beczki:
Czy taki jak na tym blogu http://blog.s(...)3-roku/ okienkowy sposób prezentacji, bez rozwlekłych cytatów, nie byłby dla przejrzystości lepszy? Radykalne zredukowałby ilość zakładek z powielaną treścią - ulga dla surfujących z telefonów.
Załączniki:

Derick
MajkazBajki Dziwię się tylko, że niektórzy robią to w kilku wątkach naraz.
W wątkach tasiemcach, czyli K.W.A. im więcej postów do punktowania sobie tym lepiej.
To jak taxi w grach typu Diablo - za pomocą kumpli błyskawicznie nabijamy poziomy i huzia na Józia, czyli na tych których chcemy zniszczyć gdzie indziej.
A że nie ma to nic wspólnego z tym, kim rzeczywiście jest się na forum, cóż...
System premiuje czaterstwo, wydawanie oświadczeń, czy komunikatów o bzdurach w startówkach wątku.
Nigdy taka patologia na forum nie powinno mieć miejsca, ale tu raczej inaczej nie będzie.

Z innej beczki:
Czy taki jak na tym blogu http://blog.s(...)3-roku/ okienkowy sposób prezentacji, bez rozwlekłych cytatów, nie byłby dla przejrzystości lepszy? Radykalne zredukowałby ilość zakładek z powielaną treścią - ulga dla surfujących z telefonów.
Z racji tego że nie mam już sił pisać o wątkach....punktach czy temu podobnych.....po prostu pochwalą Twój awatarek.....:)))
Fajny...:)

Derick

....Z innej beczki:
Jak dla mnie największym problemem w przejrzystości, przy jednoczesnym braku uzasadnienia dla potrzeby istnienia (nie doczytałam do tej pory czemu ma to służyć) jest wyświetlanie się załączników pod tematem.
Nie wiem po co mam oglądac np. zdjęcie kupy, które ktoś wkleił w jeden z wątków i ona była pod nim widoczna przy wejściu na Uczucia.
Załączniki mają zachęcać do zajrzenia w treść wątku?

Napisał(a): Bernardo -

MajkazBajki (...)
Nie wiem po co mam oglądac np. zdjęcie kupy, które ktoś wkleił w jeden z wątków i ona była pod nim widoczna przy wejściu na Uczucia.
No cóż.
Każdy właśnie to, co ma w głowie, prezentuje w internecie. :-)

Samochodu też można użyć do taranowania barierek i wjeżdżania nim na schody metra, co nie znaczy, że należy zakazać posiadania samochodów! ;-)

Tutaj ma być kolorowo, wyraczasto i badziewnie, bo widocznie analitycy projektujący szatę graficzną forum doszli do wniosku, że tacy właśnie jesteśmy.
I co im zrobisz? :))

Napisał(a): Bernardo -

ezapata
Bernardo
MajkazBajki (...)
No cóż.
Każdy właśnie to, co ma w głowie, prezentuje w internecie. :-)

Samochodu też można użyć do taranowania barierek i wjeżdżania nim na schody metra, co nie znaczy, że należy zakazać posiadania samochodów! ;-)

Tutaj ma być kolorowo, wyraczasto i badziewnie, bo widocznie analitycy projektujący szatę graficzną forum doszli do wniosku, że tacy właśnie jesteśmy.
I co im zrobisz? :))
Jesteś prostakiem.
Ale to nie ja, ale ty wklejasz zdjęcia kupy na forum.

Widzę, że moja dedukcja była słuszna.
Zabolało? :-)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Konstruktywne uwagi o pracy forum. :-)