339
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi278
  • Ocen na +34
339 ppt ?

Konstruktywne uwagi o pracy forum. :-) (279)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Konstruktywne uwagi o pracy forum. :-)

Napisał(a): Gość -

~dede
NNka Berni, fajnie, że jesteś jako TY, te wszystkie przecinki, wykrzykniki
się mi pierdaczyły, nigdy nie byłam pewna czy to TY:)
Wszystkie swoje żale już wylałam i co?
Ano pstro, admin napisał, że mamy klikać po całym forum, aż się
zaklikamy naśmierć bo to leży w interesie Interii, aby klikać i zaglądać
gdzie się da bo mają z tego korzyść. Ja to rozumiem, że biznes to biznes,
ale nie w taki sposób i nie takim kosztem bo Ci co tu byli długo i nadawali
ton temu forum znikną, a przyjdą nowi bo na nich stawia obecnie Interia,
poklikają, się znudzą i też odejdą, może wtedy coś do Interii trafi, ale będzie
już za późno. Szkoda, że tak się dzieje, ale cóż możemy na to poradzić.
A ty ciągle jęczysz za dioskiem.
Nawet nie wspomniałam o Diosku, ale tak tęsknią za dawną atmosferą,
za tymi dawnymi rozmowami, tęsknię nie tylko za Dioskiem i Jego fajnymi
śmiesznymi wątkami, tęsknię za pyskatą Fan, za Soczkiem i Jego wątkami,
tęsknię za Każdym z Kim miło spędzałam czas, ale Ty tego nie zrozumiesz,
to trzeba przeżyć, aby móc tak tęsknić.
INTERIA.PL

S2013
Bernardo
To oczywiste, że wszyscy niezadowoleni zdominowaniem "Uczuć" przez tematyczne "brazylijskie tasiemce" nadaliby nowej podkategorii dosadny, a nawet złośliwy tytuł. :-)
Bernardo wiem o tym ale złośliwością kierować się nie możemy dlatego że to będzie budziło protest drugiej strony a z osobna nic nie osiągniemy tylko za porozumieniem , oczywiste tez że nikt nie chciałby przeniesienia swojego wątku do kategorii która jest dla samego oka nieciekawa .. dlatego osoby z "Uczuć" które nie chcą pewnych wątków u siebie powinny pomagać znaleźć dobre rozwiązanie a tym samym kierować się dobrem innych a nie złośliwością.

Jednak widzę że wiele wpisów jest zgodnych co do nowej kategorii i dobrze że to są wpisy różnych osób z różnych działów może ta nasza zgodność sprawi że taki dział powstanie.
Sarkazm zawsze był na tym forum. I tylko dzięki niemu jeszcze krew w nim płynie;)

Bernardo
Póki co pozdrawiam i przypominam, że na "Interii" świat się nie kończy, i że mamy też inne formy kontaktu i inne możliwości zabawy! :-)
Ja również Ciebie pozdrawiam i zapewniam, że
pamiętam o tych innych formach kontaktu :)

Napisał(a): keloimi -

bodzik1
Wiecie co.....
czytam ten temat od początku.....i trochę mi przykro.....
Bo ja swój temat ''Nowi'' założyłam na hydeparku, jak i wiele innych.....
Nie moja wina że ktoś bez mojej wiedzy przeniósł go do innego działu....
a już któryś wątek popierany jest tym ze ten temat taki a nie inny...i nie tam gdzie trzeba....
Podobnie czują się pewnie autorzy pozostałych wymienianych tematów....
Zastanawiam się tylko co niektórym w tych tematach przeszkadza?
Takie miały założenie...i w tym kierunku się rozwijają....
Napisałeś Esiku ze przeniesienie dla tych tematów to śmierć....nie wiem, za innych się nie wypowiem...:)
ale ja się tego nie boję...:)
Temat przetrwał wiele....i ludzie którzy tam piszą...więc nawet hydepark nas nie zabije.....:)
Niepotrzebnie Ci przykro .... ja sama bywam w "klubie " i dalej tam będę ale Uczucia nie są od naszych plotek i śmichów chichów na przyjaźni było ok bo to są faktycznie takie przyjacielskie wątki .Problem w tym ,że te wątki akurat "tematów " nie mają to są faktycznie spotkania kumpli i koleżanek ... nie ? :)))
Hydepark no jak będzie otwarty to niestety wpadać będą goście a tylko niektórzy są przyjemni :(

bodzik1
Tylko tak jak mówię, po prostu poczułam się jak by to była moja wina......
Nikt Cię nie obwinia o nic , ale jak w temacie staramy się uporządkować forum a ja w swojej wypowiedzi nie chciałem spychać na margines Twojego wątku ..ale Uczucia to nie miejsce dla Nowych , nowa kategoria może Tylko rozszerzyć możliwości Twojego wątku a osoba z Uczuć dać komfort wypowiedzi w tematach dotyczących kategorii o jakiej mowa .

w moim pisaniu nie ma złośliwości co do Nowych jak i do żadnego innego wątku .

Zenobia45
bodzik1

To poklepcie Administrację....nie Bogu ducha winnych autorów......
xD
No i tu jest zasadniczy problem, bo w takim "biurze", to my się musimy dogadać, żeby Szanowni
usłyszeli hałas na korytarzu, bo drzwi do Admina to chyba pilnuje wściekły pitbul;))
:)))))))
Coś w tym jest...:)

S2013
bodzik1
Tylko tak jak mówię, po prostu poczułam się jak by to była moja wina......
Nikt Cię nie obwinia o nic , ale jak w temacie staramy się uporządkować forum a ja w swojej wypowiedzi nie chciałem spychać na margines Twojego wątku ..ale Uczucia to nie miejsce dla Nowych , nowa kategoria może Tylko rozszerzyć możliwości Twojego wątku a osoba z Uczuć dać komfort wypowiedzi w tematach dotyczących kategorii o jakiej mowa .

w moim pisaniu nie ma złośliwości co do Nowych jak i do żadnego innego wątku .
Esiku....już pisałam....zgadzam się z ty...i tam tego wątku nie zakładałam.....:)
A hydeparku też sie nie boję....bo to było startowe miejsce tego tematu.........:)

S2013
Zenobia45
Sarkazm zawsze był na tym forum. I tylko dzięki niemu jeszcze krew w nim płynie;)
tylko trzeba uważać aby do skrzepu nie doprowadzić ;)

...To podejrzane .. za często się z Tobą zgadzam :)
E tam, uważałam jak byłam nastolatką;)

To nie podejrzane, tylko naturalne, ja mam cechy przywódcze;) Nie masz wyjścia;)

Napisał(a): Bernardo -

S2013
Bernardo wiem o tym ale złośliwością kierować się nie możemy dlatego że to będzie budziło protest drugiej strony a z osobna nic nie osiągniemy tylko za porozumieniem , oczywiste tez że nikt nie chciałby przeniesienia swojego wątku do kategorii która jest dla samego oka nieciekawa .. dlatego osoby z "Uczuć" które nie chcą pewnych wątków u siebie powinny pomagać znaleźć dobre rozwiązanie a tym samym kierować się dobrem innych a nie złośliwością.

Jednak widzę że wiele wpisów jest zgodnych co do nowej kategorii i dobrze że to są wpisy różnych osób z różnych działów może ta nasza zgodność sprawi że taki dział powstanie.
To oczywiste.
I dlatego takie tytuły podkategorii jak np. Przy kawie, Poranna kawa czy Klub Interiowych przyjaciół (ten ostatni jest nieco za długi) załatwiłby sprawę.

A swoją drogą, jeśli Administracja forum przychyliłaby się do tego pomysłu, można by rozpisać konkurs na nazwę dla nowej podkategorii, z szczególnym uwzględnieniem propozycji osób, które by chciały w niej urzędować.

0becny

Tak się tylko zastanawiam w świetle takich wypowiedzi gdzie wyląduję ja gdy wróci diosek i wrócimy do naszych lasek? ;o)))
nie znam Waszych relacji ale jeśli w grę wchodzą uczucia.. to nie powinniście czuć się zagrożeni.
:)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Konstruktywne uwagi o pracy forum. :-)