339
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi278
  • Ocen na +34
339 ppt ?

Konstruktywne uwagi o pracy forum. :-) (279)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Konstruktywne uwagi o pracy forum. :-)

Napisał(a): Gość -

Zenobia45
keloimi
Hydepark no jak będzie otwarty to niestety wpadać będą goście a tylko niektórzy są przyjemni :(
Z cukru jesteście? Czy z marcepana? Jak widzisz rozsądni się tego nie boją.
Na Forum czy to z zalogowanego , czy z Gościa jednakowo mozna oberwać.....:)
Z zalogowanego nawet bardziej boli...;)))))
Trochę dystansu ...i da się żyć.:)

Reklama

Napisał(a): Bernardo -

0becny
Nowy nic nie poradzi bo nawet gdyby sie do jakiegoś towarzystwa przyplątał to za tym towarzystwem wyposażonym w narzędzie pozwalające pozostawać w jednym miejscu nie nadąży. Zanim sie nie przyjmie też nie zajarzy w czym problem więc trafi zapewne na klawisz NAJNOWSZE i tam zostanie. Jak spodoba się mu to co podoba się tam mnie to zostanie a jak nie to kliknie i zniknie.

Mnie strasznie dziś czacha dymi ale to nie z powodu forum :o/
Heh, a przypomnij sobie "nowych", którzy teraz już są "starymi"...
Nie mieli tych wszystkich absurdalnych problemów, które teraz nawarstwiła "Interia".

A przecież nie byłoby źle, gdyby czasem dołączył tu ktoś nowy!

Czachę zadymiał będę w łikęd. :-)
I to po części jest winą "Interii", która na siłę wypędza mnie do "realu'. :))

Reklama

keloimi
Zenobia45

Czyli jestem nierozsądna może dlatego ,że "przeżyłam " już rozkład wątku gdy goście zaczęli przysrywki ... no w takiej atmosferze jakoś nie lubię "pić kawy " :)

Wątek tworzycie Wy, nie goście. Chyba, że nie masz w tych ludzi wiary. To rozumiem.

bodzik1
Zenobia45
keloimi
Hydepark no jak będzie otwarty to niestety wpadać będą goście a tylko niektórzy są przyjemni :(
No jasne. Wystarczy założyć nowy nick. Dla mnie to oczywiste.

Reklama

amerykanka Esik piosenka z dedykacja dla ciebie i wszystkich milych Panow :D I Pań
(...)
... i z kontrdedykacją dla Władz portalu, oraz z prośbą, by nie urywali tutejszej kurze złotych jaj:

Załączniki:

Zenobia45
bodzik1
Zenobia45
keloimi
No jasne. Wystarczy założyć nowy nick. Dla mnie to oczywiste.
O nie...skarbie...:))))))
To nie dla mnie....:))))))
Po pierwsze nie umiem az tak kłamać zeby na dwóch nickach grać odrębne postacie.....po drugie, za mało mam na to czasu.....:)))))

0becny Jesli dobrze zrozumiałem to idea prefiksów ma spowodować ponowne rozbicie forum na poprzednie działy. Jeśli to prawda to przeszukując forum prefiksem wszystkie wątki będą widoczne na starych miejscach. Nie będzie więc problemu z szukaniem wątków bo te które były na PRZYJAŹNI będą tam teraz widoczne.

Ja to tak zrozumiałem a może sie znów okazać że administracja widzi to w taki na przykład sposób że wątki z przyjaźni będą w polityce bo przecież kliknięć ma być milion na miesiąc :o/
Ja zrozumiałem, że dobrze zrozumiałeś.
I o ile być może nawet się to sprawdzi wobec starych Userów, to dla nowych osób na tym portalu będzie to nieczytelne, tudzież wymagające kolejnych zbędnych kliknięć, choć to ostatnie zapewne przypadnie do gustu Administracji. :-)

Zenobia45

E tam, uważałam jak byłam nastolatką;)

To nie podejrzane, tylko naturalne, ja mam cechy przywódcze;) Nie masz wyjścia;)
i tu nasze wersję się mijają ja swoją zgodność a raczej uległość tłumaczę przeziębieniem ;)

Przywódcze cechy ?.. raczej terrorystyczne:)

bodzik1

O nie...skarbie...:))))))
To nie dla mnie....:))))))
Po pierwsze nie umiem az tak kłamać zeby na dwóch nickach grać odrębne postacie.....po drugie, za mało mam na to czasu.....:)))))
Każdy to umie. Stary numer na tym forum. Więc argumenty z gośćmi są śmieszne, a konieczność ochrony takich wątków daje wiele do myślenia.

A wracając do startówki......
To konstruktywną uwagę mam jeszcze jedną!!!!!
Zaraz mnie szlak trafi.....jak powiadomienia o jednej odpowiedzi będą się pokazywały dwu, a nawet trzykrotnie.......niezależnie czy napisał to ''znajomy'' czy ktokolwiek!!!!!!!

0becny
Bernardo Ja zrozumiałem, że dobrze zrozumiałeś.
I o ile być może nawet się to sprawdzi wobec starych Userów, to dla nowych osób na tym portalu będzie to nieczytelne, tudzież wymagające kolejnych zbędnych kliknięć, choć to ostatnie zapewne przypadnie do gustu Administracji. :-)
Dla nowych bedzie nieprzydatne bo nowi nie mają przyzwyczajeń do których prefiksy pozwalają wracać. De facto kierują do kategorii pozostających w tle. Nowy jak się na to natknie to się tylko może zdziwić kto tak genialnie forum podzielił ;o)))
No, zależy jak to będzie rozwiązane?
Czy np. po kliknięciu w batonik kategorii od razu automatycznie rozwinie nam się wykaz podkategorii?
Się okaże.
... albo i nie, bo tu wszystko jest możliwe. :))
« Wróć do tematów
Do góry strony: Konstruktywne uwagi o pracy forum. :-)