Odpowiadasz na:
Kontrowersje przy wyborze RPO?

uni
Temat dodał(a):
uni -
Między PiS-em a Porozumieniem w ostatnim czasie dochodzi do wielu kwestii, w których nie mogą znaleźć wspólnego języka. Tym razem kością niezgody stał się wybór osoby na stanowisko Rzecznika Praw Obywatelskich. Gowin zapewnia, że wskazanie kompetentnej osoby, odpowiadającej całej Zjednoczonej Prawicy nie leży w zapisie koalicyjnej umowy. We czwartek polityk wystąpił w „Gościu Wydarzeń” i przedstawił swoje argumenty. – wyjaśniał Gowin.Co więcej, tę osobę popierają ugrupowania opozycyjne takie, jak: Koalicja Obywatelska, Lewica, Polska 2050.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Kontrowersje przy wyborze RPO?

Napisał(a): ~kasjer -

My nie mamy ani prawicy, ani lewicy, ani centrum. Mamy tylko tych co kradną mało, tych co kradną więcej i tych co chcą ukraść wszystko.

Re: Kontrowersje przy wyborze RPO?

Napisał(a): ~jahu -

Przecież my nie mamy żadnych praw, więc po co rzecznik, czegoś, co nie istnieje ???

Reklama

Reklama