205
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi111
  • Ocen na +24
205 ppt ?

Kontrowersyjna propozycja Kukiza! Co chce zrobić? (112)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Kontrowersyjna propozycja Kukiza! Co chce zrobić?

Napisał(a): ~Blue -

~Polak .Na naszych oczach Szatan pokonał Boga . Szatan przejął władzę nad światem i zrobił piekło na Ziemi . Szatan ma narodowość. Szatan jest żydem . Kapitał ma narodowość . Kapitałem na świecie dysponują i zarządzają żydzi . Oligarchowie mają narodowość .Większość oligarchów są żydami .Szatan ma media . Wszystkie media na świece są własnością żydów . Szatan ma Religę , której celem jest walka z Bogiem rękami kupionego kleru ( zawsze za Konkordat i spokojne życie w pałacach i służbą na koszt państwa ) i swoich oligarchów ( żydów ) . Szatan ma partie polityczne . ( w Polsce to PO , PSL , SLD i wszystkie żydowskie Lewice ) . Żyd , jak kradnie to zawsze kradnie ,, zgodnie z prawem i konstytucja ,, , którą sam napisze okupowanemu Narodowi . Żyd jest mądry i jak kupuje religie , partie polityczne , media , senatorów , posłów , ministrów to ich kupuje za ukradzione pieniądze i dobra materialne , które przejmuje metodą ,, prywatyzacji ,, , lub na ,, inwestora ,, . Tą metodą żydzi przejęli Majątek Związku Radzieckiego , gdzie 160 oligarchów stało się ,, właścicielami ,, majątku upadłego Związku Radzieckiego , Polski i innych państw postkomunistycznych . Żyd jest mądry . Mądrość żyda wyraża się tym , że zawsze jest po obu stronach barykady polityczne . Wszystkie wojny wywołuje chciwość żydów , którzy po , każdej wywołanej i przegranej przez siebie wojnie , myślą , że następną wygrają , ponieważ poprawili błędy , które spowodowały ich klęskę . To III Wojnę Światową wygrają na 100 % i staną się władcami i właścicielami świata .
Pajacu z konfederacji won do dziury!!! To w pisie i konfidentracji macie samych żydów.

Re: Kontrowersyjna propozycja Kukiza! Co chce zrobić?

Napisał(a): ~win -

Jedynym obrońcą Boga , Wolności , Demokracji , Prawa , Majątku Narodowego oraz przed szaleństwem żydokomuny z Unii Europejskiej oraz jej armii LGBT plus i LGBT minus jest Kałasznikow ( AK-47 ) .. A tego obrońcę żydzi mający władzę w Polsce Polakowi nie pozwolą posiadać ! Kto dał absolutną władzę żydowi Jarosławowi Kaczyńskiemu , że on może pozbawić Polaków Prawa do obrony przed szaleństwem żydokomuny i złodziejami ze jego spółki ? Polityce ukradli Polakom władzę , ukradli wszystkie Prawa i za Polaków decydują o wszystkim !

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Kontrowersyjna propozycja Kukiza! Co chce zrobić?

Napisał(a): ~sdf -

gość Kkukiz to człowiek o małym rozumku.On sam nie wie czego chce.Zagubiony bez przyjaciół i znajomych durak
Won ruski trolu! Na posiadanie broni w obrębie własnego domu powinien mieć zezwolenie w dzisiejszych czasach każdy Polak

Re: Kontrowersyjna propozycja Kukiza! Co chce zrobić?

Napisał(a): ~Aasd123 -

Na posiadanie broni w obrębie własnego domu i poza jego obrębem w czasie wystąpienia konfliktu zbrojnego, czy innych "operacji specjalnych" powinien mieć zezwolenie w dzisiejszych czasach każdy zdrowy psychicznie i niekarany Polak.

Re: Kontrowersyjna propozycja Kukiza! Co chce zrobić?

Napisał(a): ~Aasd123 -

~Blue Polacy są za głupi, za mściwi za nerwowi. Powystrzelaliby się jak kaczki, nigdy nie powinno być na to pozwolenia!!!!
Słuchaj, nikogo nie obchodzi to w jakim środowisku się obracasz. ale nie wrzucaj z tego powodu wszystkich Polaków do jednego worka.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kontrowersyjna propozycja Kukiza! Co chce zrobić?