205
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi111
  • Ocen na +24
205 ppt ?

Kontrowersyjna propozycja Kukiza! Co chce zrobić? (112)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kontrowersyjna propozycja Kukiza! Co chce zrobić?

Napisał(a): uni -

Kontrowersyjna propozycja Kukiza! Co chce zrobić? Jak podaje Fakt, lider Kukiz’15 chce przyspieszyć prace nad ustawą, która miałaby dać możliwość Polakom łatwiejszego dostępu do broni. Jej projekt został złożony w Sejmie, w marcu tego roku. Oto, co mówi na ten temat Paweł Kukiz:

„W warunkach wojny na Ukrainie ta ustawa powinna być jak najszybciej uchwalona, ponieważ dzięki niej będziemy mieli społeczeństwo bardziej przygotowane do obrony”
Dodaje jednak, że wcześniej będzie konieczne to, aby przejść odpowiednie kursy:

„Trzeba będzie przejść kursy. Przeciwnicy projektu mówią, że ludzie będą do siebie strzelać, ale można wprowadzić bezpiecznik, idąc drogą Szwajcarów. Oni mogą posiadać w domu broń, łącznie z maszynową, ale nie mogą mieć amunicji, która jest tylko na strzelnicy. Chodzi o to, żeby do broni czuć respekt, ale się jej nie bać”
Ustawa ma również zakładać, że to wojewoda lub starosta będzie decydował o tym, kto dostanie pozwolenie na broń.
INTERIA.PL

Re: Kontrowersyjna propozycja Kukiza! Co chce zrobić?

Napisał(a): ~Wlocieski -

Pomysł idiotyczny, ba, nawet niebezpieczny. Był taki, jest taki i będzie taki. W razie przegłosowania pociągnie za sobą wiele ofiar. Niech żyje du..kracja, na pohybel komunie, w której było za stabilnie, za porządnie i za spokojnie.Trzeba to wysadzić do końca w powietrze. Już wiele wysadzono, teraz trzeba jeszcze to. Głupota Kukiza nie ma granic. A wydawałoby się, że po ukończeniu podstawówki coś mu zostało w głowie. Chodził przecież do normalnej szkoły.

Reklama

Re: Kontrowersyjna propozycja Kukiza! Co chce zrobić?

Napisał(a): ~Gość -

~Wlocieski Pomysł idiotyczny, ba, nawet niebezpieczny. Był taki, jest taki i będzie taki. W razie przegłosowania pociągnie za sobą wiele ofiar. Niech żyje du..kracja, na pohybel komunie, w której było za stabilnie, za porządnie i za spokojnie.Trzeba to wysadzić do końca w powietrze. Już wiele wysadzono, teraz trzeba jeszcze to. Głupota Kukiza nie ma granic. A wydawałoby się, że po ukończeniu podstawówki coś mu zostało w głowie. Chodził przecież do normalnej szkoły.
Gloryfikowanie komuny pokazuje, że to nie Kukiz tyllko ty jesteś niebezpieczny. Wystarczy zobaczyć jak się rozwinęły kraje Europy środkowo-wschodniej po upadku komuny, by stwierdzić, że socjalistyczny kamień u szyi ciągnął nas na dno, aż w końcu utopił. A co do broni to Szwajcarzy mają statystycznie najwięcej broni a nie słyszałem, by tam był Dziki Zachód na ulicach. Problem z bezpieczeństwem mają kraje które wpuściły obcych kulturowo migrantów a nie te, które mają bardziej liberalne przepisy w zakresie posiadania broni.

Reklama

Reklama

Re: Kontrowersyjna propozycja Kukiza! Co chce zrobić?

Napisał(a): gośćNik -

Prawo do obrony mamy chyba! w razie ataku kogokolwiek....szlag mnie trafia jak słyszę głosy przeciwne,szczególnie w sytuacji w jakiej się znajdujemy..też byłam przeciwniczką broni ale w tej sytuacji zmieniam zdanie..popieram Kukiza..Brawo.

Re: Kontrowersyjna propozycja Kukiza! Co chce zrobić?

Napisał(a): ~Polak -

~Ted P0LSKA TO NAJBARDZIEJ R0ZBR0J0NY KRAJ W EUROPIE, mając takich sąsiadów jak: Rosja, Białoruś no i Niemcy przede wszystkim, powinniśmy być tak zmilitaryzowani jak lzrael.
...Dlatego każdy żyd , każdy obcokrajowiec przychodzi do Polski kraść ,, zgodnie z polskim prawem i konstytucją ,, a Polak może tylko milczeć .. W czasie ,, prywatyzacji ,, Polski w 1989 roku żydokomuna ukradła Polakom cały Majątek Narodowy. Kanadyjscy ekonomiści , którzy tylko obserwowali jak przepływa Majątek Państwowy w ręce prywatne , stwierdzili , że 93 % Majątku Państwa Polskiego przeszło w ręce prywatne. Ich wycena tego skradzionego Polakom Majątku Narodowego wyszła na 2,5 biliona złotych ( po denominacji ) . żydokomuna ukradła kopalnie , Huty , zakłady przemysłowe , tereny po zlikwidowanych zakładach przemysłowych , Banki , Domy Zakładowe ( 2,4 miliona mieszkań ) i wiele innego majątku Państwa Polskiego . Ta zuchwała kradzież Majątku Narodowego Polaków była tematem tabu dla wszystkich ubiegających się o prezydenturę i o wybory do Sejmu i Senatu. Odzyskanie skradzionego Majątku Narodowego Polaków musi się wiązać z ustawą , którą Sejm RP wprowadzi , że ,, prywatyzacja ,, Polski zrobiona przez żydokomunę była zbrodnią przeciwko Narodowi Polskiemu i nie podlega przedawnieniu . Wtedy skradziony Majątek wróci w ręce Polaków. . Oraz program , Broń dla Polaka ,,
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kontrowersyjna propozycja Kukiza! Co chce zrobić?