344
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń14 tys.
  • Odpowiedzi195
  • Ocen na +0
344 ppt ?

Kontrowersyjny sposób na odchudzanie (196)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kontrowersyjny sposób na odchudzanie

Napisał(a): Gość -

Dużo mówi się o diecie Dunkana. Problem w tym, że zarówno dobrego jak i złego. Zastanawiam się nad przejściem na ten tryb odżywiania, bo ważę 67 kg przy wzroście 162 cm. Chciałabym zrzucić przynajmniej 7 kg. Martwi mnie tylko fakt, że jedzenie jest bardzo monotematyczne, ciągle te białka i białka no i restrykcyjne wymogi... Poza tym słyszałam, że trzeba bardzo dużo pić, bo taka ilość białka jest niezdrowa dla nerek. Jak się na to zapatrujecie?

Czy ktoś z Was był na takiej diecie? Jakie efekty? I czy pojawiło się jojo?
Czy Dunkan to dobry wybór, żeby schudnąć? A może lepiej czegoś innego spróbować? Tylko czego?
INTERIA.PL

Re: Kontrowersyjny sposób na odchudzanie

Napisał(a): gość -

Odradzam! Szybko się chudnie to fakt.Ale skutki uboczne tragiczne dla zdrowia. Możliwy efekt jojo. Dukan zrobił furorę ze swoja dieta, ale to tylko business. Proponuje wizytę u dietetyczki, która dobierze odpowiednia dietę dla Ciebie. Poza tym koniecznie będziesz musiała wykonać badanie krwi na wątrobę, cholesterol itd... To ważne, bo diety tak sobie stosować nie wolno. Wszystko musi być przeprowadzone pod czujnym okiem lekarza, bo dla organizmu takie zmiany to poważny szok. Najlepiej jak dietetyczka Ci zleci serie badan i doradzi dietę odpowiednia dla Ciebie. Świerze warzywa, owoce to podstawa. Nie wolno tez jak zalecają niektórzy rezygnować z tłuszczu , trzeba tylko go ograniczyć. Powinno się dobrać dobry tłuszcz zawarty np w rybach , oleju z oliwek, omega 3, omega 6. Tak samo ograniczyć słodycze. Jeść 5 regularnych posiłków dziennie, ćwiczyć. W każdym razie odradzam stosowania diet bez konsultacji z lekarzem i dietetykiem.

Reklama

Tak byłam na tej diecie dukana i tylko się rozchorowałam taka skuteczna była. Próbowałam już mnóstwo diet bez efektów. Od zawsze byłam otyła do czasu kiedy koleżanka przywiozła mi ze stanów tabletki Forever Slim, ale też można je kupić na ebayu. Tak jak nie mogłam od młodości schudnąć tak przy tych tabletkach już po miesiącu straciłam 9 kilogramów. Sprezentowałam je bratu bo on też zmagał się ze zbędnymi kilogramami i mu też udało się. On schudł 7 kilogramów już po miesiącu. Teraz dalej je bierzemy i po efektach jakie do tej pory mamy to już świętujemy. Dla nas to lepiej niż wygrać w toto lotka ;)

Reklama

Szczerze nie polecam! Fakt szybko się chudnie, ale jeszcze szybciej wrócisz do swojej wagi i efekt jo-jo gwarantowany! Poza tym przy diecie dukana miałam nieświeży oddech, a naprawdę dbam o zęby i jak dla mnie to było nie do zniesienia. Mam lekką nadwagę, staram się ćwiczyć, ale nie zawsze wychodzi, ograniczam słodkości i jest okej, przynajmniej waga nie idzie już do góry. Z mojego doświadczenia mogę Ci doradzić to, że najlepszą dietą jest słynna dieta MŻ (mniej żreć) plus trochę ruchu. Pozdrawiam i życzę powodzenia w walce z kilogramami :)

Napisał(a): eurus -

Byłam na tej diecie 2 lata temu - jest skuteczna i niezbyt uciążliwa; prowadziłam ją systemem jeden dzień białkowy i jeden mieszany. Uzyskałam oczekiwany wynik czyli 8 kg mniej po 50 dniach, niestety nie wytrwałam w czasie utrwalania wagi i stopniowo wróciłam do poprzedniej wagi, ale to wyłącznie moja wina.Jeśli chodzi o niekorzystne objawy, to obserwowałam zwiększone wypadanie włosów. Myślę, że całkowita rezygnacja z tłuszczów nie jest zdrowa. Można spróbować jeśli się jest zdrowym :))

Reklama

nie polecam, efekt jojo, nieświeży oddech, obciążenie nerek to skutki stosowania diety przez mojego znajomego, ja byłam na diecie ustalonej przez dietetyczkę, 5 lat temu, do teraz trzymam wagę - tak szczerze mówiąc to 5 posiłków dziennie czyli mało a często, zero cukru, soli, tłuszczu, węglowodanów, dużo wody i efekt murowany, a wierz mi, ze mozna smacznie i róznorodnie jeść mimo tak wielu ograniczeń
powodzenia!

Doskonała dieta, schudłam 20 kg, trzymam wagę, żadnego jojo. Wymaga jedynie dyscypliny. A nieświeży oddech i wypadanie włosów - to tylko jeśli się zacznie jeść bez przerwy to samo. Dozwolonych produktów jest multum, trzeba mieć jedynie trochę fantazji w kuchni! Dziś mam właśnie dzień proteinowy, idę sobie zrobić pyszny omlet ze szczypiorkiem i chilli, przełożony wędzonym pstrągiem. Niech żyje dr Dukan! Pa!

owszem jest skuteczna, daje szybkie efekty i brak efektu jo-jo nawet gdy nie stosuje się ostatniego etapu czyli: zawsze 1 dzień z dietą jak przy 1 etapie. niestety nie jest też zdrowa co oznacza POTENCJALNIE-NIE PEWNE problemy z anemią (brak wielu składników przy 1 etapie) nerkami, cyklem miesiączkowym itp. ale jest też kwestia KAŻDA dieta prócz zbilansowanego zdrowego żywienia połączonego z ruchem ma efekty uboczne, więc może nie warto panikować. nie mniej jednak jeśli się zdecydujesz zrób najpierw dokładne badania a na dietę przejdź po tym jeśli będziesz miała dobre wyniki.
no i jeszcze jedna mała sprawa: nie masz olbrzymiej nadwagi ani wiele nie planujesz stracić, to może lepiej odstaw na 2-3 miesiące jedzenie typu fast-food, zminimalizuj słodycze do powiedzmy kawałka ciasta czy lodów po niedzielnym obiedzie a do tego wykup karnet na basen, czy jeśli wolisz siłownie albo zapisz się na fitness i korzystaj z tego po godzince 2xwtygodniu- nie koniecznie intensywnie byle w ruchu. zobaczysz że po ok. 2-3 miesiącach stracisz te zbędne 7 kilo!!!

kasss Dużo mówi się o diecie Dunkana. Problem w tym, że zarówno dobrego jak i złego. Zastanawiam się nad przejściem na ten tryb odżywiania, bo ważę 67 kg przy wzroście 162 cm. Chciałabym zrzucić przynajmniej 7 kg. Martwi mnie tylko fakt, że jedzenie jest bardzo monotematyczne, ciągle te białka i białka no i restrykcyjne wymogi... Poza tym słyszałam, że trzeba bardzo dużo pić, bo taka ilość białka jest niezdrowa dla nerek. Jak się na to zapatrujecie?

Czy ktoś z Was był na takiej diecie? Jakie efekty? I czy pojawiło się jojo?
Czy Dunkan to dobry wybór, żeby schudnąć? A może lepiej czegoś innego spróbować? Tylko czego?
odradzam tą dietę!!!!!!!!!!!!! Owszem jest skuteczna jak się ją stosuje efekty są ale mozna ja stosowac max 2 tygodnie i wtedy jest problem bo tak jak się schudło to potem dwa razy się tyje!!!!!!!!! Dużo o efekcie jojo po tej diecie mówiło się w tv ale ja to widziałam po mojej znajomej-schudła faktycznie aż jej zazdrościłam ale teraz jest dwa razy grubsza i co najlepsze nie może tego zrzucić!!!!!!!

dieta jest podwójnie skuteczna, z jednej strony pozwala schudnąć, z drugiej wyglądać na śmiertelnie chorego człowieka lub tylko nieco na zdrowiu podupaść, mój wujek, który ją stosował jak się nam objawił myśleliśmy, że ma raka, bo tak fatalnie wyglądał, okazało się, że raka nie miał, ale pewne problemy ze zdrowiem już tak i to była cena za 7 kg mniej
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • forever slim skutki uboczne
  • nieswiezy oddech na diecie dukana jak sobie poradzic
  • forever slim efekty uboczne cena
  • forever-slim skutki
  • skuteczne sposoby na odchudzanie forum
  • dieta margita
Do góry strony: Kontrowersyjny sposób na odchudzanie