344
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń14 tys.
  • Odpowiedzi195
  • Ocen na +0
344 ppt ?

Kontrowersyjny sposób na odchudzanie (196)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Kontrowersyjny sposób na odchudzanie

Napisał(a): Gość -

Znam kilka osób, które dziki tej diecie schudło całkiem sporo (jedna ze 30 kg), wniosek, dieta działa. Jedyny minus jest taki że jak się chudnie to skóra nie chodzi i robi sie obwisła a to wygląda nawet gorzej niż otyła kobieta. Dlatego najważniejsze to mieć dietę i ćwiczyć żeby skóra sie napięła i była jędrna
INTERIA.PL

Napisał(a): gość -

Dobrze ktos napisał wczesniej. Zanim zacznie się diete, nalezy zrobic badania, i jesli sa ok, to mozna zacząc odchudzanie. Ja tez bylam na Dukanie 3 lata temu, spadek wagi o 30 kg, i zadnego efektu jojo. Poza tym ani mi wlosy nie wypadły, ani nic innego. Tylko w trakcie diety tez robilam badania, i po zakonczeniu tez dla upewnienia. Poza tym jesc naprawde róznorodnie, a nie tylko kurczaka, i jest dobrze. I oczywiscie duzo pic. Jak ktos przy tym zadba o zdrowie, to polecam jak najbardziej, ja jestem zadowolona. Tym bardziej, ze chyba w podstawowce ostatnio taka szczupla bylam ;)

Reklama

ODRADZAM

PO TEJ DIECIE TYLKO PODAGRA ZAKWASZENIE ORGANIZMU I FATALNE SAMOPOCZUCIE- SPRAWDZIŁAM
JA SCHUDŁAM 30 KG NA LEKKOSTRAWNYM JEDZENIU 70% WARZYW 30% MIESA GOTOWANEGO DO SMAŻENIA TYLKO 2 ŁYZKI OLIWY BEZ SŁODYCZY OGRANICZ PIECZYWO CHUDNIE SIĘ ŚREDNIO 4 KG MIESIĘCZNIE CZUJE SIĘ ŚWIETNIE WAGE TRZYMAM 2 LATA POLECAM ZDROWO I SKUTECZNIE

Reklama

Moja żona stosowała i trzeba powiedzieć,że zleciałem 20 kg w dół.Nie narzekała na skutki uboczne i stosowała, jak można wyżej wyczytać, różne potrawy.O oczywiście przechodziła etapy do końca,diety nie stosuje tylko uważa co ma zjeść i jak so tej pory się trzma!
Jak widać co organizm to inna dieta....
Pozdrawiam i sukcesów życzę!

Dieta bardzo skuteczna, ale nie dla każdego. Niektórzy mają po niej rzeczywiście problemy zdrowotne. Ale np. mnie wszystkie wyniki się poprawiły (zrobiłam pełne badania lekarskie). Aczkolwiek, jeśli ktoś ma do zrzucenia kilka-kilkanaście kilo, to chyba nie ma sensu ryzykować... (są łatwiejsze i bezpieczniejsze diety). To raczej dieta dla ludzi otyłych, którzy muszą zrzucić kilkadziesiąt kilogramów - bo dla takich właśnie została opracowana, a nie dla panienek, które "muszą schudnąć", bo im się wałeczek nad spodniami w rozmiarze 38-40 robi... Litości... Jak ktoś waży 60-70 kg, to niech po prostu ograniczy kalorie i trochę się porusza... Problemem to jest schudnąć, jak się przekroczy 100 kg...

Reklama

Jako doswiadzona instruktora i dietetyczka niepolecam tej diety, fakt wyaniki sa bardzo szybkie,ale prawei nikt nie utrzymuje ich na dlugo i powraca w sposob jojo.
Dieta ta nie uczy nowych nawykow zywieniowych a na tym polega odpowiednio dobrana dieta,by nauczyc osobe jak sie odpowiednio odzywiac,i by ten system zywienia towazyszyl nnam przez cale zycie.DO tego bardzo obciaza watrobe i nerki wiec dla wielu osob naprawde nie wskazana..

dwa lata temu moja waga wynosiła 89 kg i podwyższony poziom trójglicerydów i cholesterolu pani kardiolog podczas wizyty próbowała mnie namówić na zastosowanie diety dukana ale kiedy spytałam ją o to czy dieta obciąża nerki nic więcej nie powiedziała ja znalazłam inny sposób na internecie znalazłam adres dobry dietetyk poszłam na pierwszą wizytę na początku lutego w ciągu pół mroku schudłam 23 kg jedząc 5 posiłków dziennie i nie odmawiając sobie nawet tak zakazanych w innych dietach ziemniaków oczywiście musiałam również uprawiać jakiś sport , rowerek stacjonarny i chodzenie z kijkami minęło dwa lata nie mam efektu jojo kiedy w tamtym roku byłam na wizycie u pani kardiolog poprosiła mnie o namiary na mojego dietetyka by móc polecić go innym swoim pacjentom już nie zachwalała diety dukana

Najlepsza dieta MŻ :) mniej żreć. Nie piszę tego prześmiewnie! Sama ją stosuję :) Jedz wszystko metodą garstki - jeden posiłek powinien zmieścić się w garści, albo na mniejszym talerzu niż wcześniej (nie obciążysz żołądka gwałtownie) Wszystkie składniki odżywcze odgrywają ważną rolę w organiźmie, tłuszcze i węglowodany też :)
Dziewczyny odchudzajcie się z głową :)

ja byłam na diecie jakieś dwa lata temu z 63 kilo spadłam do 53kg. 4 miesiące diety dużo wody, duży dyskomfort, ale efekt to przyćmiewa:) nie mam efektu jojo zdrowa też jestem wszystko zaleźy od organizmu, wypijanej wody i długości diety.pozdrawiam

Byłam na tej diecie i wygladam super. Faktycznie jest dośc monotonna ale po ok 2 tyg. znika poczucie wilczego głodu i mozna wytrzymać. Nieświeży oddech był fatalny do tego brzydki zapach potu, ale jakos sie z tym uporałałam. Nie mam efektów ubocznych, czuje sie swietnie. Przed dieta wazyłam 79kg, wzrostu 170. teraz 65kg. Rzeczywiście szybko sie chudnie i dlatego wszystkie niedogodności diety łatwiej znieść. Mam 37 lat zdrowa sylwetkę i super samopoczucie. Teraz tylko ograniczam słodycze, ziemniaki i alkohol. systematycznie ćwicze i sporo jeżdżę na rowerze. Nie mam efektu jojo juz ponad rok, Zapewne nie jest to dieta dla wszystkich. Trzeba mieć ZDROWY ORGANIZM by zdecydowac sie na jej stosowanie. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • forever slim skutki uboczne
  • dieta margita
  • skuteczne sposoby na odchudzanie forum
  • forever-slim skutki
  • forever slim efekty uboczne cena
  • nieswiezy oddech na diecie dukana jak sobie poradzic
Do góry strony: Kontrowersyjny sposób na odchudzanie