344
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń14 tys.
  • Odpowiedzi195
  • Ocen na +0
344 ppt ?

Kontrowersyjny sposób na odchudzanie (196)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Kontrowersyjny sposób na odchudzanie

Napisał(a): gość -

CHOLECByłam na tej diecie ,jest skuteczna ale po niej należy zachowywać kilka zasad "do końca życia",dużo ludzi o tym zapomina i dlatego zauważają efekt jojo!Już nigdy nie powinno się wracać do złych nawyków ,np.tłuste ,panierowane kotlety!Jeżeli jesteś osobą zdyscyplinowaną to polecam dietę Dukana.
INTERIA.PL

Byłam na tej diecie dwa razy , był spadek wagi i efekt jo-jo też .Obecnie od 7 stycznia jestem na diecie 1200 kcl. jem wszystko na co mam ochotę plus ćwiczenia i są efekty . Na tej diecie byłam także 11 lat temu po urodzeniu córci, schudłam 10 kg . i nie było efektu jo-jo , dlatego postanowiłam do niej wrócić . Myślę że jest najlepsza , a Ducana odradzam .

Reklama

Dwoje moich znajomych w wyniku tej diety stracło po kilkadziesiąt kilogramów! Nie wierzyłam własnym oczom, ale... wkrótce nadwaga wróciła. Jojo jest w tym przytpadku nieuniknione. OSOBISCIE YzAMIAST KOLACJI -ok,17+tej- zjadam dwie pomarancye lub yzamiennie jablko, co najmniej godzine maszeruje i...chudne mimo 56 lat t

Mam propozycję. Zamiast pisać cokolwiek wklejajmy na wszystkich możliwych forach internetowych poniższy tekst: Szanowni Politycy Przedstawcie nam plan spłaty polskiego zadłużenia. Kiedy i czym planujecie spłacić WASZ dług. Na nasze dzieci i wnuki (których rodzi się coraz mniej) nałożyliście kontrybucję na całe ich życie. Urodzą się i umrą - niewolnikami. Co naszego chcecie sprzedać, aby dochód wystarczył na te długi? Przemysł stoczniowy - sprywatyzowany - nie produkuje. Przemysł samochodowy -sprywatyzowany - nie przynosi zysku. Przemysł wydobywczy - ledwie zipie -sprowadzacie energię i surowce. Hodowla bydła i trzody - spada. Co NASZEGO chcecie sprzedać, aby spłacić WASZE długi? Chcecie sprzedać Śląsk?... Pomorze? - na pewno wystarczy? Jesteś Polakiem - nie dyskutuj o małej Madzi. Wklejaj to przynajmniej 10x dziennie na wszystkich forach, jakie są ci dostępne. Wkleić ten tekst 10x dziennie - może każdy. Więc nie pytajcie - "co mogę zrobić dla Polski?" Właśnie to!! Zadziała szybciej, niż jakiekolwiek marsze, czy demonstracje. Media będą musiały podjąć temat. Warunek jeden - tym tekstem "zatrollujcie " inernet

Reklama

Mam propozycję. Zamiast pisać cokolwiek wklejajmy na wszystkich możliwych forach internetowych poniższy tekst: Szanowni Politycy Przedstawcie nam plan spłaty polskiego zadłużenia. Kiedy i czym planujecie spłacić WASZ dług. Na nasze dzieci i wnuki (których rodzi się coraz mniej) nałożyliście kontrybucję na całe ich życie. Urodzą się i umrą - niewolnikami. Co naszego chcecie sprzedać, aby dochód wystarczył na te długi? Przemysł stoczniowy - sprywatyzowany - nie produkuje. Przemysł samochodowy -sprywatyzowany - nie przynosi zysku. Przemysł wydobywczy - ledwie zipie -sprowadzacie energię i surowce. Hodowla bydła i trzody - spada. Co NASZEGO chcecie sprzedać, aby spłacić WASZE długi? Chcecie sprzedać Śląsk?... Pomorze? - na pewno wystarczy? Jesteś Polakiem - nie dyskutuj o małej Madzi. Wklejaj to przynajmniej 10x dziennie na wszystkich forach, jakie są ci dostępne. Wkleić ten tekst 10x dziennie - może każdy. Więc nie pytajcie - "co mogę zrobić dla Polski?" Właśnie to!! Zadziała szybciej, niż jakiekolwiek marsze, czy demonstracje. Media będą musiały podjąć temat. Warunek jeden - tym tekstem "zatrollujcie " inernet

trzeciego dnia diety obudziłam się z bólem nerek, ale dopiero po dwóch następnych zorientowałam się, że to może być efekt diety; inni pisali, że może się pogorszyć stan zdrowia, ale nigdzie nie przeczytałam jakie są konkretne objawy

Reklama

Napisał(a): Gość -

juliettee Ja w sumie zastanawiałam się nad liposukcją, ale praktycznie nic nie wiem o tym zabiegu. Możecie mi polecić jakiegoś sprawdzonego specjalistę?
Ja Ci polecam dr Piotra Osucha z Warszawy. Przed zabiegiem liposukcji możesz się wybrać do niego na konsultacje i dzięki temu będziesz naprawdę świadoma zabiegu, któremu się poddajesz.

DROGIE PANIE I PANOWIE ! Chciałam wyrazić swoje zdanie na temat odchudzania się. Rzeczywiście samemu jest trudno się odchudzić. Mój problem skończył się kiedy skorzystałam z programu idealnafigura.com/pewne. Walczyłam z nadwagą /116 kg/ kilka lat. Bolały mnie kolana i kręgosłup. Teraz tj po rocznej walce ważę 78 kg, do zrzucenia pozostało mi jeszcze 10 kg, wiem że mi się uda. Wam też tego życzę.

A ja polecam moją super sprawdzoną od lat dietę. Mam 45 lat i od 10 lat przy wzroście 172 cm wazę 61-62 kg.
To dieta bez diety, a raczej daw drobiazgi do tego co jemy dorzucam.
Na śniadanie I kubek kakao które mnie trzyma do 10 tej, później w pracy kanapka z czym chcę, a jak jestem w domu robię pasty z jajej, sera z dodatkami. Na obiad niestety moje kochane kobietki po 40 stce jadamy tylko jedno danie a jeśli dwa to bez ziemniaków, ryżu lub makaronów.
Podwieczorek to co lubię, jogurt, albo kanapka, czasem bułka drożdźowa na kolację jeśli waga jest ok. czyli te 61 kg zjadam 2 kromki chleba z dowolnymi dodatkami ale tylko do 18 stej po 18 stej szlaban. A jeśli waga idzie ponad 62 kg. na kolację przez kolejne 3 dni funduję sobie tylko owoce i jarzyny a najskuteczniejsze są jabłka utarte z marchewką, pozawalają oczyścić organizm z toksyn.
Co po 18 stej?
No właśnie mój sekret, pijemy herbatę zieloną, czasem zajadamy kilka śliwek węgierek suszonych, lub kilka ale nie kilogram owoców drobnych sezonowych lub jeden duży.. Czuję się rewelacyjnie, wyglądam świetnie. Ktoś powie że mało jadam. Tak niestety bo wykonuję biurową pracę, mało się ruszam wiele godzin spędzam przy laptopie.
Mimo tego nie mam problemów z zaparciami przemianą materii i od lat bez problemu na wiosnę mogę ubrać ciuchy w rozmiarze 38/40.
Na początku było trudno zachować dyscyplinę ale po kilku miesiącach jest ok.
W życiu jeśli chce się być zdrowym i pięknym trzeba zrezygnować z dużych ilości jedzenia. Nie ma nic za darmo.
Życzę powodzenia. Mnie się udało i jestem szczęśliwa, uśmiechnięta mam piękne włosy, paznokcie i nie stosuję żadnych preparatów na odchudzanie ani drakońskich diet. ANIA

« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • forever slim skutki uboczne
  • dieta margita
  • skuteczne sposoby na odchudzanie forum
  • forever-slim skutki
  • forever slim efekty uboczne cena
  • nieswiezy oddech na diecie dukana jak sobie poradzic
Do góry strony: Kontrowersyjny sposób na odchudzanie