344
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń14 tys.
  • Odpowiedzi195
  • Ocen na +0
344 ppt ?

Kontrowersyjny sposób na odchudzanie (196)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Kontrowersyjny sposób na odchudzanie

Napisał(a): gość -

różnie bywa z tym odchudzaniem, niektóre się zmagają z nadwagą przez wiele lat i sobie nie mogą poradzić. Ja mam dużo tłuszczu na udach i brzuchu i myślę, żeby się wybrać do doktora Osucha na liposukcję, czy któraś z was była na takim zabiegu i może się podzielić wrażeniami?
INTERIA.PL

Słyszałam, że dieta Ducana bardzo rujnuje organizm. Znacznie bardziej polecam Ci dietę, polegającą na wypijaniu koktajli proteinowych jako zamienników posiłków - raz lub dwa razy w ciągu dnia. Moja koleżanka w pracy była na tej diecie, schudła bardzo dużo - ale odchudzała się przez kilkanaście tygodni. Koktajle te są pyszne w smaku (dała mi spróbować) i bardzo łatwo się je przygotowuje. A cała dieta - to właściwie program zdrowego żywienia.

Reklama

Przez Dukana to możesz sobie tylko zdrowie zniszczyć - przecież ten gość ma procesy sądowe właśnie za swoją dietę. Tak naprawdę zdrowych metod odchudzania, która gwarantują szybkie efekty jest bardzo mało, zobaczcie -http://www.po(...)tki.pl/
Bierzcie pod uwagę jedynie produkty polecane, po szajsem niczego dobrego nie osiągniecie.

Potwierdzam - foreverslim działa, tylko trzeba pamiętać o kilku kluczowych kwestiach. Przede wszystkim systematyczność - kuracja ma trwać 3 miesiące, a nie miesiąc czy 2. No i oryginalny produkt. Kiedy kupujcie środek na odchudzanie na bazarze, albo z lewego źródła, to nie oczekujcie dobrych efektów...

Reklama

Co Wy w ogóle opowiadacie, jakie liposukcje, jakie tabletki? Co Wy gadacie? Przecież lepiej jest przejść na normalną dietę, chyba, że nie macie na tyle silnej woli i wolicie iść na łatwiznę. Wiele dobrych diet znajdziecie na daymynews.pl, do których nie będziecie musiały stosować żadnych wspomagaczy.

Reklama

no dobra wiadomo, że jak się chce schudnąć to najlepiej zastosować dietę, poćwiczyć, tak byłoby najlepiej, ale jednak są takie partie naszego ciała, które ciężko jest odchudzić za pomocą diety i ćwiczeń. Ja też nie mam nic przeciwko temu, żeby się poddawać zabiegom odsysania tłuszczu tylko też warto się zastanowić nad tym, jaki będzie dla nas najbardziej bezpieczny i przyniesie najlepsze efekty. Tutajhttp://www.de(...)serowa/ możecie poczytać na temat różnych rodzajów liposukcji

Czy ktoś z czytających stosował takie tabletki jak Alli lub Reduce 15mg??? Zastanawiam się nad kupnem tylko nie wiem czy warto? Mam do zgubienia około 20kg, raczej zdrowo się odżywiam, nie jem chipsów, batoników nie piję gazowanych napoi a waga stoi w miejscu:) trudno mi zgubić te dodatkowe kg po ciąży dlatego jestem tak zdesperowana, że kupiłabym jakąś chemię aby tylko ruszyła waga w dół. Zażywałam jagody acai linea40+ teraz łykam chlorellę na oczyszczenie organizmu i nic. Jedyny minus to nie ćwiczę ale jestem cały dzień z dzieckiem więc mam dość.

Napisał(a): Gość -

To dieta, która ciężko utrzymać owszem są zadowalające efekty ale i ze skutkiem na zdrowiu. Po dłuższym czasie ta dieta raczej wyniszcza. Radziłabym udać się do dietetyka, który dobierze dietę dla twoich potrzeb.

Moja laska łykała Foreverslim,na początku ją opieprzałem że bierze jakieś świństwo.Ale po trzech tygodniach wyglądała fajnie straciła na wadze 5 kg.Teraz po prawie trzech miesiącach brania waży 52 kg przy wzroście 150 cm.

Moje zdanie jest takie.Dieta i ćwiczenia powinny być podstawą odchudzania ale cały proces można jeszcze wspomóc dobrymi tabletkami takimi jak Foreverslim.U mnie właśnie połączenie diety ruchu i Foreverslimu dało znakomity efekt w postaci 13 kg mniej.

Napisał(a): Gość -

Dobrze jest jeść dużo ryb, nie są tłuste, mają delikatne mięso,
fajnym pomysłem jest również zrobić rybę na grillu (najlepiej elektrycznym),
ma wtedy lepszy smak, a wartości odżywczych zostaje więcej. Także przede wszystkim RYBY!
W ramach suplementu polecam www.zielonakawamax.pl
Zmniejsza łaknienie aż miło co bardzo pomaga opanować chęć podjadania między posiłkami:)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • forever slim skutki uboczne
  • nieswiezy oddech na diecie dukana jak sobie poradzic
  • forever slim efekty uboczne cena
  • forever-slim skutki
  • skuteczne sposoby na odchudzanie forum
  • dieta margita
Do góry strony: Kontrowersyjny sposób na odchudzanie