344
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń14 tys.
  • Odpowiedzi195
  • Ocen na +0
344 ppt ?

Kontrowersyjny sposób na odchudzanie (196)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Kontrowersyjny sposób na odchudzanie

Napisał(a): gość -

diety to się prześcigają w absurdach. Ja stosuję suplement therm line man, na naturalnych składnikach (pieprz kajeński, kofeina, garcinia kambodża) dużo ćwiczę, jadam średnio zdrowo, ale regularnie, kg spalają się powoli, ale jestem zadowolony, czuje się dobrze.

Dla mnie jedną z ważniejszych zmian jakie wprowadziłam to zasada częściej a mniej.Dzięki Foreverslimowi i tej niewielkiej zmianaie udało mi się schudnąć 12 kg.Dla mnie taki spadek wagi to spory sukces.Jeżeli ktoś chcę się odchudzać to zmiany w żywieniu i życiu niestety są niezbędne.

Reklama

Reklama

Tylko i wyłącznie dieta oraz odpowiednio dobrane ćwiczenia pozwolą Wam osiągnąć wymarzone efekty.Aby mieć spersonalizowane zarówno jedno jak i drugie warto wykonać badania genetyczne Genetic Lab.Więcej na temat tych badań znajdziecie na stronie geneticlab.com

W końcu mogę spojrzeć bez przerażenia w lustro.Udało mi się schudnąć właśnie dzięki Foreverslimowi.Cały proces nie był ani łatwy ani przyjemny.Ale nareszcie mam to za sobą.I już nigdy nie dopuszczę do tego aby się tak zapuścić.

Napisał(a): ~elwira -

Ja na Foreverslimie w pierwszych trzech tygodniach chudłam po 2 kg tygodniowo później było trochę mniej.Nie powiem strasznie bałam się efektu jo-jo ale całe szczęście on nie wystąpił.Teraz moja waga nadal jest w normie.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • forever slim skutki uboczne
  • dieta margita
  • skuteczne sposoby na odchudzanie forum
  • forever-slim skutki
  • forever slim efekty uboczne cena
  • nieswiezy oddech na diecie dukana jak sobie poradzic
Do góry strony: Kontrowersyjny sposób na odchudzanie