Odpowiadasz na:
Kontrowersyjny sposób na odchudzanie

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Dużo mówi się o diecie Dunkana. Problem w tym, że zarówno dobrego jak i złego. Zastanawiam się nad przejściem na ten tryb odżywiania, bo ważę 67 kg przy wzroście 162 cm. Chciałabym zrzucić przynajmniej 7 kg. Martwi mnie tylko fakt, że jedzenie jest bardzo monotematyczne, ciągle te białka i białka no i restrykcyjne wymogi... Poza tym słyszałam, że trzeba bardzo dużo pić, bo taka ilość białka jest niezdrowa dla nerek. Jak się na to zapatrujecie? Czy ktoś z Was był na takiej diecie? Jakie efekty? I czy pojawiło się jojo? Czy Dunkan to dobry wybór, żeby schudnąć? A może lepiej czegoś innego spróbować? Tylko czego?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Kontrowersyjny sposób na odchudzanie

Napisał(a): evelina123 -

Słyszałam o Dukanie i próbowałam stosować, ale niestety, źle się na niej czułam... Dla mnie najlepszym sposobem jest dieta dr Dąbrowskiej warzywno-owocowa. Najpierw robiłam ją sobie parokrotnie w w domu, poźniej byłam w dwóch ośrodkach, a ostatnio wypróbowałam 2 firmy cateringowe. Jeśli chodzi o ośrodki, to fajne jest to, że dodatkowo mamy gimnastykę i to też pozwala bardziej schudnąć. Najbardziej podobało mi się w Żołyni w Villa Carpatia. Jedzenie było smaczne nie nudne i atmosfera fajna, a najbardzie przemawia za tym osrodkiem okolica - cisza spokój. Można odpocząć i schudnąć... Ogólnie nawet jak nie masz możliwści pojechać na takie wczasy, to spróbuj pocztać o tej diecie i ją zastosować. Tylko pamiętaj, żeby nie zniechęcać się po kilku pierwszych dniach. Jak każda dieta, ta też wymaga czasu, żeby zaszły zmiany! :)
Życzę powodzenia i wytrwałości na drodze do wymarzonej sylwetki :-)

Napisał(a): ~testera -

Długi okres czasu nie miałam pojęcia co robię nie tak. Nie jedłam praktycznie żadnych słodyczy, fastfoodów, ziemniaków, białego ryżu, mięsa (poza rybami), nic nie smażyłam, „pochłaniałam” ogromne ilości warzyw, owoców i codziennie trening a waga stała w miejscu. Moja sylwetka nie podobała mi się, źle się czułam w swojej skórze. Dopiero dzięki Biphasic Slim to wszystko się jakby ruszyło. Metabolizm ruszył, apetyt zachamował się a waga spadła do poziomu o którym marzyłam, jednocześnie znikęly boczki, fałki i inne mankamenty. Kontakt: Agata - 517 614 677. Polecam

Reklama

Napisał(a): ~anka755 -

Nie ma złotego środka na odchudzanie. Trzeba zacząć coś robić i konsekwentnie się tego trzymać. Jak będziemy odpowiednio dużo się ruszać, a przy tym zadbamy o to co spożywamy - nie ma opcji że nam się uda. Wiem coś o tym, bo sama przez to przechodziłam. Co roku jeżdżę na wczasy odchudzające do hotelu Zalesie Mazury, dzięki czemu odpoczywam i palę kalorie. Sporo nowych osób już poznałam dzięki takim wyjazdom, więc jak widać nie tylko na sylwetkę wpływają one pozytywnie.

Napisał(a): ~Marika -

Ja do dzisiaj się zastanawiam jak to jest możliwe że odchudzanie wspomagane Foreverslimem jest o wiele bardziej efektywne niż na samej diecie. Dzięki tym tabletką wszytko szło znacznie szybciej.Efekt końcowy był taki że dałam rade schudnąc 13 kg i nie było to jakoś strasznie męczące

Reklama