21
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń25
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +58
21 ppt ?

KOREA PÓŁNOCNA TO WSPANIAŁY KRAJ WOLNOŚCI. (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

KOREA PÓŁNOCNA TO WSPANIAŁY KRAJ WOLNOŚCI.

Napisał(a): blackguard -

Nasz wódz sprawuje władzę całkowitą osobiście. Dowodzi wojskiem i partią Pracy i jest prezydentem i premierem i sądem Za sprzeciw władzowi i partii obwiązuje czapa. Niewierny obywatel naszego kraju jest sądzony przez Sędziów z partii Pracy . Obywatele, który nie należą do partii pracy nie mają szans w procesach sądowych z członkami partii Pracy. Dziennikarze sprowadza się do chwalenia partii Pracy, oraz wodza. Polska zmierza szybkimi krokami do prawdziwej demokracji, zł jeszcze jej daleko do Korei. Trzeba izolować pt pagandę zachodu, przede wszystkim wyjść z Unii europejskiej, która przeszkadza w prawdziwej demokracji. Trzeba zablokować przekazy telewizji satelitarnej i gazety światowe i zlikwidować media komercyjne, lub podporządkować. Media mają chwalić, w nie ganić wodza i partię. Jeszcze trochę i Polska będzie krajem demokratycznym i sojusznikiem Korei północnej i wielu państw o prawdziwej demokracji. Trzeba jeszcze pracować po 24 -godziny na dobę dla wodza i ukochanej partii, a do życia wystarczy kuchnia i pokój, ponieważ liczy się ojczyzja, a nie prywatne posiadanie. To nazywa się wyrzeczeniem dla ojczyzny i jest patriotyzmem i bohaterstwem.

Bardzo cieszę się, że Polacy pragną naszej demokracji.
INTERIA.PL

Re: KOREA PÓŁNOCNA TO WSPANIAŁY KRAJ WOLNOŚCI.

Napisał(a): Blandare51 -

"Bardzo cieszę się, że Polacy pragną naszej demokracji." ....właśnie.... i połączenie waszej demokracji w połączeniu z kreatywną księgowością naszego premiera wieloboisty naukowego w oparciu o historię (i historyjki) i koncepcjami knypka nowogrodzkiego zbudujemy Dobrobyt Po Polsku... w skrócie DPP (nie mylić z DDT / bo on już wycofany)........

Reklama

Re: KOREA PÓŁNOCNA TO WSPANIAŁY KRAJ WOLNOŚCI.

Napisał(a): blackguard -

Blandare51 "Bardzo cieszę się, że Polacy pragną naszej demokracji." ....właśnie.... i połączenie waszej demokracji w połączeniu z kreatywną księgowością naszego premiera wieloboisty naukowego w oparciu o historię (i historyjki) i koncepcjami knypka nowogrodzkiego zbudujemy Dobrobyt Po Polsku... w skrócie DPP (nie mylić z DDT / bo on już wycofany)........
O waszemu wodzowi daleko do naszego Kim Dzong Una, ponieważ nasz wódz sam sprawuje władzę i w pełni odpowiada za swoje czyny. Do dobrobytu wystarczy kuchnia i pokój 24 m², a resztę dla ojczyzny i wodza.

Reklama

Re: KOREA PÓŁNOCNA TO WSPANIAŁY KRAJ WOLNOŚCI.

Napisał(a): bartekherbarz -

Jacy Polacy pragną demokracji? Od kilku lat sondaże pokazują, że chcą głosować na partię, która demokracji nie uznaje.

Nawet światowe, niezależne rankingi mówią o tym, że w Polsce spada poziom demokracji. Od 4 lat. Ciekawe, dlaczego akurat od wtedy.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: KOREA PÓŁNOCNA TO WSPANIAŁY KRAJ WOLNOŚCI.