29
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń249
  • Odpowiedzi27
  • Ocen na +0
29 ppt ?

Korekcja odstających uszu (28)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Korekcja odstających uszu

Napisał(a): ~Doriss -

Niektórzy są w stanie się pogodzić z tym, jak wyglądają, inni usilnie szukają sposobu, żeby poprawić to i owo. Moim zdaniem nie ma nic złego w operacjach plastycznych, sama korzystałam z medycyny estetycznej, nie żałuję.

Reklama

Napisał(a): ~DominikaEn -

Tak się składa, że robiłam uszy, zabieg wykonała dr Zofia Bochen w Warszawie. Zabieg jest przeprowadzany w miejscowym znieczuleniu, trwa około godziny, okres rekonwalescencji nie jest długi, już po 6 tygodniach można w miarę normalnie funkcjonować. Ja jestem bardzo zadowolona, że się zdecydowałam. Tak jak piszesz niektórzy są w stanie pogodzić się i zaakceptować swoje wady, innych prześladują one przez całe życie, wtedy lepiej zdecydować się na zabieg.

Reklama

Napisał(a): ~elwirra -

Mnie zoperowała i to taniej niż w warszawie sobie zyczyli dr Żukowska w Łodzi . Super wyglądają już wyleczone, szwów nie widać, ładnie i równo przylegaja , tego właśnie chciałam :) Nie bójcie się, warto ro zrobić dla własnego szczęścia!

Napisał(a): ~Parlina -

Ceny może nie sa niskie, ale z drugiej strony jestem zdania,ze nie ma się co sugerować ceną i warto jest się wybrać do kliniki, w której mają doświadczenie. Sama wykonywałam zabieg korekcji uszu pól roku temu i jestem zadowolona. Zdecydowałam się na tę klinike w Katowicach:https://klini(...)a-uszu/

I mogę pochwalić. Profesjonalnie, bardzo szybko również wszystko się zagoiło.

Nie wiem również czy tak jak inni wykonywałabym zabieg w Czechach. Jeśli coś by poszło nie po myśli to co wtedy? Od kogo bym wymagała odszkodowania?

Reklama

Napisał(a): ~anulii -

Polecam klinike Dermed i dr Dorotę Żukowską, mnie operowała w zeszłym roku własnie uszy odstające, dokładniej miałam wykonywaną korekcję małżowin. Chwalę sobie , to naprawdę wspaniała chirur,g z resztą ma tyle wyróżnien, tyle pozytywnych opinii od klientów

Napisał(a): ~abyralska -

Całe lata szkolne były dla mnie męczarnią przez te głupie docinki odnośnie uszu... Dopiero na studiach odważyłam się pójść na konsultacje do doktora Łątkowskiego z Polanicy, który jest specjalistą w tym zakresie i rozwiązał mój problem. Nie było tak strasznie :)

Napisał(a): ~iwa -

Ja nie wiem czy ktoś ci tak poda cenę dokładnie,wszystko zalezy co i jak bedzie robione, dr Dorota Żukowska np podaję cenę indywidualnie od przypadku na konsultacji .Ja płaciłam cos koło 4tys także całkiem nie drogo , a na prawdę super wszystko wykonała , Dermed to bardzo dobra klinika także polecam ich

Napisał(a): gość -

Byłam na konsultacji w Elite przy ul. Złotej u dr Bochen. Konsultacja 200 zł operacja 5000. Ale dalej się zastanawiam nad wyborem lekarza. Choć nie jest to skomplikowany zabieg ale wolałabym zakończyć przygodę z uszami na jednym zabiegu bez ewentualnych poprawek...

Napisał(a): AlinaBeksa -

Ja mogę Ci zaproponować klinikę z Gdyni. To klinika Derm-Estetyka. Siedzibę mają na ul. Stefana Batorego 7/35 . Na miejscu uzyskasz kompleksową pomoc. Mają świetne opinie. Doświadczona kadra. Higieniczne warunki. Generalnie wszystko co potrzeba.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Korekcja odstających uszu