1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń45 tys.
  • Odpowiedzi274
  • Ocen na +1 tys.
1 tys. ppt ?

Korwin-Mikke kolejny raz po bandzie - o małpach i d***kracji (275)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Korwin-Mikke kolejny raz po bandzie - o małpach i d***kracji

Napisał(a): ~czaka -

Powiedział to co wszyscy wiedzą, oczywiście to wszystko prawda. Ale tak jest w większości tak zwanych d***kracji (szczególnie gdy rząd jest niekompetentny). Janusz najchętniej zostałby królem Polski :) Tyle że gostek jest tak szurnięty, że jak miałbym wybierać między okupacją pis-dowskich złodziei a dyktaturą tego oszołoma to musiałbym się poważnie zastanowić...

Reklama

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~Wymoczek z Oczek -

Wybitny, dalekowzroczny umysł, stały w poglądach , które zostały potwierdzone przez najnowszą historię Polski i świata. Jednakże, powinien działać jako szara eminencja, bo będąc na pierwszym planie po prostu odstrasza ludzi przez nie merytoryczne czynniki - sposób wysławiania, wygląd, brak umiejętności tonowania wypowiedzi, ekscentryczność itd. Konfederacja traci wielu potencjalnych wyborców właśnie z tych powodów. Miałem zaszczyt poznać go osobiście ponad 40 lat temu w Białołęce, jeszcze będąc idealistycznym,zmanipulowanym młodzieńcem. Łezka w oku.....

Napisał(a): ~abc -

Najciekawsze jest to, że jak zniesiemy demokrację, to nie będzie żadnego punktu odniesienia, pozwalającego stwierdzić czy poglądy Korwina są słuszne czy nie. Przecież tak naprawdę to ludzie się umawiają, że jakiś program jest lepszy czy gorszy. a skoro ludzie nie będą się mogli umówić, to czemu nie wprowadzić dyktatury bolszewików? Przecież to tylko opinia ludzi, że nędza i ludobójstwo są złe. A przecież ludzie się nie znają i nie powinni zabierać w takich sprawach głosu.

Napisał(a): ~wymoczek z Oczek -

~Logica Autor tej wypowiedzi zasluzyl na ocene z punktu widzenia Lekarza Psychiatrii gdyz zabiera glos w sprawach medycznych nie bedac z wyksztalcenia lekarzem a nawet Pielegniarzem a weic w typie Chlopskeigo FILOZTOFA.
Dotyczy to większości polityków

Napisał(a): ~Teodor -

Proszę nie szarpać Korwina za nogawki i nie sikać mu na lakierki. On wytrzyma naprawdę mocne ciosy. Znam człowieka 30 lat, czytałem jego książki i wiem, ile zrobił dla rozsądku politycznego. W tabloidzie typu Interia nigdy nie będzie rozumiany.

Napisał(a): ~wymoczek z Oczek -

~Normalny Jak najbardziej mądrze prawi, tylko szkoda, ze sam jest idiotą. Jak widać nawet wysokie IQ nie chroni przed demencją, zbydlęceniem, chamstwem i brakiem wiedzy.
Ciekaw jestem jaką wiedzą poparta jest ta diagnoza demencji
« Wróć do tematów
Do góry strony: Korwin-Mikke kolejny raz po bandzie - o małpach i d***kracji