1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń45 tys.
  • Odpowiedzi274
  • Ocen na +1 tys.
1 tys. ppt ?

Korwin-Mikke kolejny raz po bandzie - o małpach i d***kracji (275)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Korwin-Mikke kolejny raz po bandzie - o małpach i d***kracji

Napisał(a): ~JAN -

~ech jak zawsze JKM ma rację tylko że tę rację przedstawia o wiele za wcześnie a to skutkuje tym że później nikt nie chce mu jej przyznać no bo wstyd potwierdzać że się było w błędzie......
INTERIA KAZDEMU KTO NEGATYWNIE WYRAŻA SIĘ O OBECNYM RZĄDZIE DAJE ZAWSZE ZIELONE ŚWIATŁO,INNI SĄ WYMAZANI.

Reklama

Napisał(a): ~tratatata -

Starszy pan musi co jakiś czas zaistnieć , aby zarobić jeszcze trochę grosza. Jest coraz starszy, a dzieci ma coraz więcej. Dba o rodzinę. Opowiadając androny przyciąga do siebie różnej maści miłośników andronów. Jest elementem politycznego folkloru, media mu w tym pomagają i jakoś to się kręci. Bawi mnie od wielu lat. Byle by tylko nie przeszkadzał skutecznie w rządzeniu krajem w czasie pandemii.

Napisał(a): ~piszęjakoja -

~ROZUMEK
~pies Trzymajcie tego osłą zdala od mediów. Za wczesne obostrzenia. Matoł. Mielibyśmy stsiące zgonów.
OSŁEM TO JESTEŚ TY ,BO NAJPROSTSZEGO ZDANIA NIE POTRAFISZ PRZECZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM ,A LICZBA ZGONÓW NIE PRZEKROCZYŁA JESZCZE JEDNEGO TYSIĄCA !
Co się odwlecze, to nie uciecze! Tysiące zgonów prawdopodobnie jeszcze przed nami. Cała Europa szczyt tej pandemii ma już za sobą, a Polska dopiero wspina się na górkę. Sam Szumowski wczoraj to potwierdził, że BĘDZIE GORZEJ. Spłaszczali krzywą zachorowań restrykcjami łamiącymi polską konstytucję, bo były to restrykcje stanu wyjątkowego, którego nie wprowadzono. Liczba chorych także jest NIEWIADOMĄ, bo testów w Polsce przeprowadza się zbyt mało, żeby nie siać paniki i wybory Dudusia przeprowadzić jak najszybciej. Szumowski okazał się mało wiarygodnym ministrem, bo lody na koronawirusie kręci i rzadko mówi całą prawdę o pandemii.

Napisał(a): ~Kapral -

Głosowałem na PIS i jestem z tego dumny,uważam że nasz rząd świetnie sobie radzi w ostatnich trudnych latach,nie widze ekipy która mogła by być lepsza,a wszystkim krytykantom proponuje zabrać się do roboty,wykazać się działaniem a nie gadaniem,będziecie lepsi to zagłosuje na was,ale na razie nie dorastacie PIS-owi do pięt,zwłaszcza pan Korwin który mieli ozorem już od 30 lat,ale do tej pory nie udało mu się nic osiągnąć,no może z wyjątkiem dziecka w podeszłym wieku.

Napisał(a): gość -

Kolejny mądry który wszystko wie nejlepiej. Przewidywanie rozwoju epidemi jest jak wróżenie z fusów tysiące zmiennych ale pan Korwin z całą pewnością wie że to był błąd. Ogarnijcie się ludzie . I nie nie jestem zwolennikiem PISU . Panie Korwinie warto by było pomyśleć zanim coś się napiszę. Izolacja była niezbędna chociażby z powodu sprawdzania z czym się mierzymy. A jak najszybsze zniesienie ograniczeń jest w interesie wszystkich.

Napisał(a): ~ja-rząbek -

~kaem Korwin to po prostu nie ograniczający się głupek. Szkoda, że niektórym to się podoba - i jak tu myśleć ze "obywatel" to brzmi dumnie a demokracja to system najdoskonalszy.
Poglądy KORWINA są radykalne i ultrakonserwatywne, ale głupkiem przecież nie jest. Facet radzi sobie dobrze finansowo i nigdy łapy po publiczne pieniądze nie wyciągał. Mimo podeszłego wieku, jakimś cudem nawet dzieci zrobił, albo zlecił tę "robotę" komuś innemu. Czy to dzieci KORWINA dowiemy się dopiero gdy dorosną.

Napisał(a): ~Violetta -

gość Kolejny mądry który wszystko wie nejlepiej. Przewidywanie rozwoju epidemi jest jak wróżenie z fusów tysiące zmiennych ale pan Korwin z całą pewnością wie że to był błąd. Ogarnijcie się ludzie . I nie nie jestem zwolennikiem PISU . Panie Korwinie warto by było pomyśleć zanim coś się napiszę. Izolacja była niezbędna chociażby z powodu sprawdzania z czym się mierzymy. A jak najszybsze zniesienie ograniczeń jest w interesie wszystkich.
Izolacja była niezbędna, bo W OGÓLE NA TĘ OKOLICZNOŚĆ nie byliśmy przygotowani. Żadnych zapasów środków ochrony i niedostateczne ilości sprzętu spowodowały to, że zwykłym zarządzeniem ministra wprowadzono DE FACTO STAN WYJĄTKOWY bez jego ogłaszania!!!
Cały ciężar PiS przerzucił na społeczeństwo. Samo nie zrobili nic - poza kilkoma wielkimi przewałami na ogromne miliony.
Ciekawi mnie kto Szumowskiemu make up robił, żeby wyglądał na przepracowanego?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Korwin-Mikke kolejny raz po bandzie - o małpach i d***kracji