1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń43 tys.
  • Odpowiedzi267
  • Ocen na +1 tys.
1 tys. ppt ?

Korwin-Mikke kolejny raz po bandzie - o małpach i d***kracji (268)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Korwin-Mikke kolejny raz po bandzie - o małpach i d***kracji

Napisał(a): apollo87 -

Po tym, jak Janusz z KORWINa został Bogiem Rapu, napisał felieton dla "Super Expressu". Skrytykował w nim rząd za politykę koronawirusową i zbyt wczesne wprowadzenie w kraju izolacji, co ma jego zdaniem spowodować większy przyrost zakażeń latem. A dalej padły słowa w typowym dla Korwina stylu:

Rządzi nami kupa małp, które zajęły sterówkę i kręcą wszystkimi pokrętłami i kołem sterowym. Ale DLACZEGO 'rząd' wydawał te mniej lub bardziej idiotyczne rozporządzenia? Bo mamy d***krację – a wyborcy chcieli, by 'rząd' COŚ robił. No – to robił, robi i będzie robił.

Jak sam dodał, należy przebadać pod kątem zdrowia psychicznego wyborców rządu, i dodał starą śpiewkę, że w d***kracja to rządy idiotów, które trzeba zlikwidować.

Zgadzacie się z jego słowami? Czyżby wracał do swoich starych, dobrych (?) klimatów?
INTERIA.PL

Reklama

Re: Korwin-Mikke kolejny raz po bandzie - o małpach i d***kracji

Napisał(a): ~ewa -

często ma rację ale -psuje swój wizerunek ,przecenia inteligencje odbiorców i jak ktoś zauważył mówi za wcześnie jak większość nawet nie zauważa problemu ,czytałam jego program ,szkoda że dawniej go nie dopuszczono do sejmu program miał dalekowzroczny

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~wendl -

Pan Janusz Korwin-Mikke ma rację i tyle w temacie. Wszyscy jego pozbawieni umiejętności logicznego myslenia oponenci będą się natomiast jak zwykle czepiać formy, szczegółów i mówić że jest głupi

Napisał(a): ~699 -

Jasne. Wybierzcie tego oszołoma to dopiero była by jazda. Jako tak zwany liberał zostawił by wszystko odłogiem na pastwę losu. Słabi by powymierali jak dinozaury a tylko ci co mają kasę by jakoś przeżyli. A on by łaskawie panował i robił łaskę że siedzi na stołku.

Napisał(a): ~KtosTamTam -

~pies Trzymajcie tego osłą zdala od mediów. Za wczesne obostrzenia. Matoł. Mielibyśmy stsiące zgonów.
Nie rozumiesz.

Wcześnie dali obostrzenia, a teraz mimo dużo większej liczby zakażonych i dużo większej liczby przyrostu chorych, zaczynają te obostrzenia luzować!

Na wakacje nawet maja być zniesione obostrzenia co do noszenia maseczek - a liczba chorych, zakażonych i liczba przyrostu jest dużo większa, niż była w lutym/marcu, gdy obostrzenia były wprowadzane!

Napisał(a): ~Cyprian -

roksiak Korwin to taki odpowiednik tych wszystkich wiejskich głupków którzy od lat chodza po okolicy i krzyczą na sąsiadów. Każdy wie, że to wariat, ale toleruje sie go dla świetego spokoju.
Wolisz miastowych głupków ? Z warszafki czy krakówka ?

Napisał(a): ~errr -

~KtosTamTam
~pies Trzymajcie tego osłą zdala od mediów. Za wczesne obostrzenia. Matoł. Mielibyśmy stsiące zgonów.
Nie rozumiesz.

Wcześnie dali obostrzenia, a teraz mimo dużo większej liczby zakażonych i dużo większej liczby przyrostu chorych, zaczynają te obostrzenia luzować!

Na wakacje nawet maja być zniesione obostrzenia co do noszenia maseczek - a liczba chorych, zakażonych i liczba przyrostu jest dużo większa, niż była w lutym/marcu, gdy obostrzenia były wprowadzane!
Zauważ że zawyząja ja teraz ogniska na śląsku i w wwielkopolsce. Reszta kraju to juz prawnie niedobitki

Napisał(a): ~Impresjonista -

Co do ,,zawartości sterówki" to odnoszę podobne wrażenie jak JKM choć niespecjalnie za nim przepadam. Zresztą mam to odczucie, podobne do jego opinii, nieprzerwanie od około roku 2000 a komunistą czy innym patolewakiem nie byłem i nie jestem. Wygląda to tak, jakby ,,nasze" pookrągłostołowe - socjalistyczne ,,elity", czy to w kamuflażu neoliberalnym czy tym ,,patriotycznym", robiły wszystko co się da by zrujnować Polskę i, z czasem oddać, ją w obce ręce. Ci pierwsi całkiem ,,za free" a ci drudzy ,,ratując co się da" ale w konsekwencji pozostawijąc Polaków w kraju będącym zadłużonym ponad miarę bantustanem pod kuratelą banków i korpokracji, szczególnie farmaceutycznej, z ,,miską ryżu" na obiado-kolację.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Korwin-Mikke kolejny raz po bandzie - o małpach i d***kracji