Odpowiadasz na:
Korwin-Mikke kolejny raz po bandzie - o małpach i d***kracji

apollo87
Temat dodał(a):
apollo87 -
Po tym, jak Janusz z KORWINa został Bogiem Rapu, napisał felieton dla "Super Expressu". Skrytykował w nim rząd za politykę koronawirusową i zbyt wczesne wprowadzenie w kraju izolacji, co ma jego zdaniem spowodować większy przyrost zakażeń latem. A dalej padły słowa w typowym dla Korwina stylu: Rządzi nami kupa małp, które zajęły sterówkę i kręcą wszystkimi pokrętłami i kołem sterowym. Ale DLACZEGO 'rząd' wydawał te mniej lub bardziej idiotyczne rozporządzenia? Bo mamy d***krację – a wyborcy chcieli, by 'rząd' COŚ robił. No – to robił, robi i będzie robił. Jak sam dodał, należy przebadać pod kątem zdrowia psychicznego wyborców rządu, i dodał starą śpiewkę, że w d***kracja to rządy idiotów, które trzeba zlikwidować. Zgadzacie się z jego słowami? Czyżby wracał do swoich starych, dobrych (?) klimatów?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Korwin-Mikke kolejny raz po bandzie - o małpach i d***kracji

Napisał(a): ~dd2 -

dobrze ze nie buduja domow bo by mieli pion w pozimie- Fundament tam
gdzie dach

Reklama

Re: Korwin-Mikke kolejny raz po bandzie - o małpach i d***kracji

Napisał(a): ~Rochova -

roksiak Korwin to taki odpowiednik tych wszystkich wiejskich głupków którzy od lat chodza po okolicy i krzyczą na sąsiadów. Każdy wie, że to wariat, ale toleruje sie go dla świetego spokoju.
a czy to najprawdziwsza prawda, ze Korwin-Mikke lubi nadal chlopcow! Od zawsze przeklinal na dziewczyny/kobiety?

Re: Korwin-Mikke kolejny raz po bandzie - o małpach i d***kracji

Napisał(a): ~dd2 -

klapki na muchy sa
szkoda ze przestali produkowac klapki na mamuty- bylby juz niebyl -

Reklama