723
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń40 tys.
  • Odpowiedzi233
  • Ocen na +345
723 ppt ?

Korwin-Mikke o kobietach. Przesadził? (234)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Korwin-Mikke o kobietach. Przesadził?

Napisał(a): Phoe -

Janusz Korwin-Mikke, poseł Konfederacji, gościł na antenie TVP Info. I tradycyjnie zszokował swoją wypowiedzią opinię publiczną, a inni zaproszeni goście byli oburzeni.

Korwin-Mikke postanowił wypowiedzieć się o kobietach:

[i"]Mądrych kobiet tak, natomiast nie będziemy szukali poparcia u feministek. Podobno feministki twierdzą, że połowa mężczyzn to są męskie, białe, szowinistyczne świnie. To ja chce mieć poparcie połowy tych szowinistycznych świń i mam już 12,5 proc. A jeszcze oprócz tego dostanę poparcie 5 proc. kobiet, bo mądre kobity chcą, żeby rządzili mężczyźni. Jak pan sobie popatrzy na siatkarki, piłkarki ręczne, nożne, koszykarki - wszędzie jako szefa wybierają mężczyznę, bo kobiety są mądre. Są mniej inteligentne, ale mądre i wybierają jako szefa mężczyznę."[/i]https://twitt(...)0556801
INTERIA.PL

Re: Korwin-Mikke o kobietach. Przesadził?

Napisał(a): ~gość -

Tak. Mężczyźni są inteligentni. Często, choć nie wiem jak często, inteligentniejsi od kobiet. Nie mam nic przeciwko szefowi mężczyźnie, choć i zdarzały się kobiety, z którymi dobrze się pracowało. Korwin niestety do tych inteligentnych, których nazwałabym inteligentniejszym od siebie, nie należy. Korwin to cele ryta, robiący karierę szokując publikę. Najbardziej pozytywne wrażenie robi na młodych, zakompleksionych chłopcach.

Reklama

Korwin Mikke: TRZY ZONY, ośmioro dzieci z różnymi kobietami. WIELKI KONSERWATYSTA. Jego ostatnia żona (może nie ostatnia, kto wie?...) powiedziała w wywiadzie, że w czasie, w którym Korwin miał z nią romans, będąc żonaty, miał NIEUREGULOWANĄ SYTUACJĘ MAŁŻEŃSKĄ. Powiedziała to z wielką pewnością siebie, a jednocześnie z roztargnieniem; jak gdyby wydawało się jej oczywiste, że żonaty wtedy przecież Korwin należał się jej. Prowadząca rozmowę kobieta stwierdziła, że chociaż obecna żona Korwina jest z innej bajki niż ona, życzy jej sukcesów, ponieważ druga strona również potrzebuje silnych kobiet. Ja nie widzę różnicy... Co jest konserwatywnego w odbijaniu innej kobiecie męża? Prowadząca chyba rozbierała się dla jakiejś gazety, pamiętam jakieś ogromne plakaty w Warszawie z jakąś ogoloną prawie na łyso kobietą. Zrobiły na mnie ogromne wrażenie, myślałam, że świat się kończy że takie coś wisi w mieście. Nie wiem, czy to ona, ale podobna. Potem sobie skojarzyłam.

Reklama

~gość Dlaczego ktoś uparcie usuwa mój komentarz na temat niewłasciwego postrzegania i traktowania kobiet? Nie jesteście we wszystkim lepsi, może w samochwalstwie.
Mądry mężczyzna nie musi trąbić o tym, jaki jest mądry i męski, i interligentny. Po prostu taki jest.

Reklama

Napisał(a): Derringer -

~gość
~gość Dlaczego ktoś uparcie usuwa mój komentarz na temat niewłasciwego postrzegania i traktowania kobiet? Nie jesteście we wszystkim lepsi, może w samochwalstwie.
Mądry mężczyzna nie musi trąbić o tym, jaki jest mądry i męski, i interligentny. Po prostu taki jest.
Nie musi tez uparcie twierdzić ze jest głupi i beznadziejny, by tłum kobiet notorycznie temu zaprzeczał ;-)

Korwin zwyczajnie zwraca na siebie uwagę. Grzeczna paplanina nie wypełnia tego zadania. Dlatego musi być coś mocnego. Brak poszanowania kobiet jest właśnie czymś mocnym. O Korwinie się mówi.

~gość
Nie musi też mówić innym, że są głupsi. Po prostu traktuje ich z pobłażaniem.

~ola niestety powiedzial prawde feministyczne babo-chlopy robia duzo uszczerbku dla normalnego funkcjonowania rodzin i spoleczenstwa
Zostawianie zon robi jeszcze więcej uszczerbku, nie sądzisz?... Nie naprawi się tego gadaniem, w dodatku niemądrym.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Korwin-Mikke o kobietach. Przesadził?