17
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń176
  • Odpowiedzi11
  • Ocen na +15
17 ppt ?

Kościół leczy homoseksualistów (13)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kościół leczy homoseksualistów

Napisał(a): Gość -

Na szczęście nie prądem jak Lew- Starowicz... Seksuolodzy mówią, że to nie choroba tylko jedna z 5 rodzajów tożsamości seksualnej, a mimo to Kościół w Polsce ma swoje zdanie i postanowił wyleczyć chorych, a wręcz wypędza z ludzi geja jak szatana!Lubelski ośrodek ODWAGA- światło w ciemności promuje się hasłem: "Negowanie tego, że moc łaski Bożej pozwala osobom o homoseksualnych skłonnościach żyć w czystości, jest w istocie negowaniem tego, że Jezus zmartwychwstał"

No i co myślicie? Odniosą sukces w uzdrawianiu ? Bo moim zdaniem to powinni tam kierować "swoich" pasterzy do których lgną dzieci szukające... czegokolwiek
Załączniki:
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Kościół leczy homoseksualistów

Napisał(a): Gość -

"Leczenie" homoseksualizmu a efekt ? Załamania psychiczne lub samobójstwo, serio to o to chodzi ? Wiele instytucji które dokonywały takiego czegoś dawno zrezygnowały z tego typu działań i przeprosili homoseksualistów ale w naszej cudownej Polsce jak zwykle uwstecznienie.

Re: Kościół leczy homoseksualistów

Napisał(a): gość -

MariuszM Na szczęście nie prądem jak Lew- Starowicz... Seksuolodzy mówią, że to nie choroba tylko jedna z 5 rodzajów tożsamości seksualnej, a mimo to Kościół w Polsce ma swoje zdanie i postanowił wyleczyć chorych, a wręcz wypędza z ludzi geja jak szatana!Lubelski ośrodek ODWAGA- światło w ciemności promuje się hasłem: "Negowanie tego, że moc łaski Bożej pozwala osobom o homoseksualnych skłonnościach żyć w czystości, jest w istocie negowaniem tego, że Jezus zmartwychwstał"

No i co myślicie? Odniosą sukces w uzdrawianiu ? Bo moim zdaniem to powinni tam kierować "swoich" pasterzy do których lgną dzieci szukające... czegokolwiek00031QAYVJ1II0KS
He He , żartowniś , jak leczy , nadstawiając tyły ....Przecież tam sami homoseksualiści .

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Kościół leczy homoseksualistów