Odpowiadasz na:
Kosciol wspierajacy PiS milczy

Air842
Temat dodał(a):
Air842 -
...dlaczego Kosciol milczy ? pomylil sie ? a moze dal sie kupic >? ..a moze brakolo mojego Boga w summieniach koscielnych ? Ja jako osoba wieerzaca chce wiedzie co Kosciol mysli ? jakie ma stanowisko ?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Kosciol wspierajacy PiS milczy

Napisał(a): Air842 -

Dalej nie widze Kosciola 16 wpisow ,,,,,,,ale zaden od Kosciola Nie bojcie sie moj "bul jest z Wami Odpowiedzi zadam !!!

Napisał(a): Zbysiunio -

~gość
Zbysiunio
Air842
~gość
Air842
~gość Pytanie tylko w co jesteś wierząca ? czytając twoje tematy mam wątpliwości czy twoja wiara dotyczy tego samego Boga w którego wierzą Polacy ale skoro myślisz, że wierzysz to nie pisz głupot w internecie tylko zapytaj księdza w swojej parafii.
Zaloguj sie ..nastepna odowiedz zgloszona do usuniecia ( nie czytam niezalogowanych )
Uważasz, że jak się zalogujesz to jesteś mądrzejsza analfabetko ?
Madra jestem nieslychanie ,, najpiekniejsze mam ubranie .. moja buzia tryska zdrowiem ,jak cos powiem to juz powiem 😍😍
Reakcja jest taka ze nie tylko koń się śmieje ale i ja fanatyk pis też sie śmieje z tego co robi kościół:
Taki stary a taki głupi jak dziecko, spodobał ci się osiołek na obrazku i teraz będziesz wklejał w każdy temat ?
To nie osiołek to fanatycy pis a ich nerwowy smiech jest słyszalny
Załączniki:

Reklama

Napisał(a): ~gość -

Zbysiunio
Air842
~gość
Air842
~gość Pytanie tylko w co jesteś wierząca ? czytając twoje tematy mam wątpliwości czy twoja wiara dotyczy tego samego Boga w którego wierzą Polacy ale skoro myślisz, że wierzysz to nie pisz głupot w internecie tylko zapytaj księdza w swojej parafii.
Zaloguj sie ..nastepna odowiedz zgloszona do usuniecia ( nie czytam niezalogowanych )
Madra jestem nieslychanie ,, najpiekniejsze mam ubranie .. moja buzia tryska zdrowiem ,jak cos powiem to juz powiem 😍😍
Reakcja jest taka ze nie tylko koń się śmieje ale i ja fanatyk pis też sie śmieje z tego co robi kościół:
Taki stary a taki głupi jak dziecko, spodobał ci się osiołek na obrazku i teraz będziesz wklejał w każdy temat ?

Napisał(a): Air842 -

Zbysiunio
Air842
~gość
Air842
To sie zmieni .Kosciol odzyska swoje dobre imie Bog to uczyni

Reklama