7
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń27
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +0
7 ppt ?

Kosmetyki Summe Cosmetics - co sądzicie? (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Kosmetyki Summe Cosmetics - co sądzicie?

Napisał(a): ~Enna -

Co sądzicie na temat kosmetyków z oferty Summe Cosmetics? Warto postawić na nie w użytku codziennym oraz w salonie kosmetycznym, czy jednak nie jesteście przekonane. Byłabym wdzięczna za konkretne wskazówki, abym miała lepsze spektrum przed podjęciem decyzji.
INTERIA.PL

Re: Kosmetyki Summe Cosmetics - co sądzicie?

Napisał(a): ~Sewilka -

Jestem zdecydowanie za, mają szeroką gamę produktów oraz zabiegów dlatego musicie sobie na spokojnie przejrzeć możliwości jakie udało im się zestawić. Możesz odwiedzić sobie ich stronęhttps://summe.pl/ gdzie wszystko zostało przedstawione dokładnie i też od razu możesz sobie dopytać w sprawie jakichś wątpliwości ich obsługi klienta.

Napisał(a): ~Jenna -

Bardzo dobre rozwiązanie, ja uważam że to dobry kierunek i mam nadzieję że będziecie zaskoczeni efektami jakie będziecie mogli osiągnąć z pomocą kosmetyków od Summe Cosmetics. My zdecydowaliśmy się na współpracę z nimi i nie żałujemy, wiemy co mogą nam zaoferować oraz jakie efekty z taką pomocą jesteśmy w stanie osiągać. Pozdrawiam!

Reklama

Napisał(a): ~AnnaSmyk -

Na ten moment myślę, ze warto zwrócić uwagę także na takie zabiegi jak MyCode - OXYGEN CODE który skutecznie pomagają na rozjaśnieniu szarej skóry z objawami braku dotlenienia, przywracając jej blask i witalność. Mam nadzieje, że jak sobie przejrzycie i skontaktujecie się z ich obsługą to łatwiej będzie podjąć decyzję co do współpracy przy gabinecie kosmetycznym.

Reklama

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Kosmetyki Summe Cosmetics - co sądzicie?