15
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń194
  • Odpowiedzi13
  • Ocen na +0
15 ppt ?

Koszt kredytu na samochód używany (14)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Koszt kredytu na samochód używany

Napisał(a): Gość -

Zacznij najpierw od tych najlepszych banków, pekao, pkobp itp a potem możesz celować jak nie dadzą Ci kredytu. Ja wziąłem kredyt w pekao na używany samochód, było ok. Teraz wolę kupić nówkę na kredyt mam na oku D-MAXa od ISUZU. A może lepiej kupić odrazu nowy? Nie popsuje się za szybko. Umiesz kupować używany samochód?Jest pełno handlarzy na rynku używanych co chcą wcisnąć kit niezły.

Napisał(a): Krys1011 -

Karser Jest pełno handlarzy na rynku używanych co chcą wcisnąć kit niezły.
Tak jest, ale możesz jeszcze szukać na ogłoszeniach, Na przykład http://sprzed(...)uzywany i części do niego niedrogie można kupić z pierwszych rąk, bez kredytów.
Z banków Paribas, mBank, Multibank w rankingach wygląda najlepiej. Wszystko zalezy od ryzyka, zarobków, okresu kredytowania.

Napisał(a): ~lokomotiwka -

Jeżeli miałby to być kredyt na krótki czas to może warto skorzystać z debetu na koncie? Jeżeli ktoś ma duże obroty na koncie to nie powinno być problemu z zyskaniem odpowiedniego limitu. O wadach i zaletach tego rozwiązania więcej można poczytać tutaj . W dzisiejszych czasach każdy musi być kreatywnym księgowym :)
Załączniki:

Napisał(a): ~revol -

Porównywałem ofertę banków i ofertę w komisie, w którym kupowałem i generalnie w komisie mieli lepsze warunki niż bezpośrednio w bankach. Może też dlatego, że mój komis to był największy diler Hondy w Warszawie - Honda Plaza i miał wynegocjowane lepsze warunki. Kupowałem używkę, ale warunki kredytu dostałem niewiele gorsze niż przy nówce, wiem, bo porównywałem (zaleta kupna samochodu u dilera).

Jeśli jesteście tym zainteresowani to na tej stronie dowiecie się dużo ciekawych faktów na temat kredytów samochodowych:http://www.autoa.pl/ - tego na jaki obecnie najlepiej się zdecydować.
Razem z mężem w ostatnim czasie braliśmy kredyt na samochód i jesteśmy w tym temacie dość obeznani ;)
Załączniki:

Napisał(a): gość -

Spróbuj sobie tu www.akredo.pl. Strona ta umożliwia złożenie jednego wniosku o kredyt gotówkowy do max 150000 do wielu banków jak Getin, Alior i inne. Najciekawsze, nic nie kosztuje i nie widniejesz negatywnie w biku po takim wnioskowaniu.

Banki często nie kredytują starych samochodów, ale jeśli kupuje się używkę przez komis lub dealera to czasami udaje się przeciągnąć wiek auta o kilka lat. Generalnie dilerzy mają lepsze porpozycje kredytowe niż banki, sprawdzone na dziale kredytów hondy plaza. Warto porównać.

Napisał(a): gość -

Andreson
gość Spróbuj sobie tu www.akredo.pl. Strona ta umożliwia złożenie jednego wniosku o kredyt gotówkowy do max 150000 do wielu banków jak Getin, Alior i inne. Najciekawsze, nic nie kosztuje i nie widniejesz negatywnie w biku po takim wnioskowaniu.
pierwsze słyszę. Dawno taka usługa na rynku? Jest więcej takich stron? Jak to działa? Niby czytałem na stronie, no ale nie wierzę, że dopiero teraz ktoś wpadł na pomysł, by taką stronę odpalić..
u nas na rynku to pewna nowość. Takie usługi z powodzeniem działają w Szwecji bodajże. I są popularne. Ciekawe, czy u nas się przyjmie. Jesteśmy przyzwyczajeni do pośredników, którzy, nie zapominajmy, biorą sobie jeszcze niezłą prowizję. Przy wnioskowaniu przez taką stronę jak Akredo troszkę trzeba się wysilić i, na przykład.. Samodzielnie wypełnić wniosek.. Dla niektórych pewnie temat nie do udźwignięcia ;-]. Ci, co się pokuszą na samodzielne wnioskowanie, zyskują wiele, nie płacą pośrednikom, a i tak otrzymują spersonalizowaną ofertę.

Takie strony są fajne, żeby sobie ogarnąć temat np. zdolności kredytowej i tego, na co nas stać, ale tak jak pisał ktoś wcześniej u dilerów można dostać lepsze warunki kredytowania. Tak jak przykłądowa Honda Plaza ma wynegocjowane warunki kredytowania swoich aut i do tego szybko i z minimum formalności można załatwić kredyt.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • kredyt na samochd uywany forum
  • Pożyczka24h.pl
Do góry strony: Koszt kredytu na samochód używany