3 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń237 tys.
  • Odpowiedzi581
  • Ocen na +2 tys.
3 tys. ppt ?

Kosztowna ochrona Macierewicza - czy to naprawdę konieczne? (582)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Kosztowna ochrona Macierewicza - czy to naprawdę konieczne?

Napisał(a): ~kolimatorek -

Mnostwo firm i agencji zajmujacych sie ochrona wywodzi sie ze starej nomenklatury, z ktora AM mocno zadarl. Wiec zapewnienie mu bezpieczenstwa kanalami innymi niz rzadowe (czyt. tanszymi) mogloby byc trudne, zeby nie powiedziec niemozliwe.

Rownie dobrze moznaby bylego ministra wyekspediowac na zasluzona emeryture do San Escobar...

Re: Kosztowna ochrona Macierewicza - czy to naprawdę konieczne?

Napisał(a): cezary -

Szanowny internauto osobiście uważam , że jeżeli Pan Macierewicz choć nie jest ministrem to będąc przewodniczącym komisji badającej wpadek w Smoleńsku może korzystać z ochrony i samochodu służbowego bowiem jego stanowisko może odpowiadać stanowisku ministra MON to jedno. Drugie jeżeli wprowadzone procedury nakazują ochronę i wskazują jej zakres dla osób pełniących funkcje odpowiadające funkcji ministerialnej to osobiście mogę Pana Macierewicza nie lubić to ta ochrona będzie jemu przysługiwała z racji pełnionej funkcji oraz procedurą w tej mierze obowiązujących.

Re: Kosztowna ochrona Macierewicza - czy to naprawdę konieczne?

Napisał(a): Gość -

Ja proponuję aby każdy pisior i pisiorka mieli ochronę,jest ich około trzystu osobników,(sejm i senat).Na każdego po dziewięciu ochroniarzy tzn.3x po 8 godz.300X9=2700 ochroniarzy,niech ktoś policzy ile by to kosztowało.

Re: Kosztowna ochrona Macierewicza - czy to naprawdę konieczne?

Napisał(a): ~Zoja -

~K-23 A przed czym tego człowieka chronić ,jakie pieniądze wydaje sie na ochronę kogoś "nikt".Jakie pieniadze wydaje sie na ochrone posla Kaczynskiego?.Dooooooobra zmNiana>
Prezes Kaczyński to człowiek ,którego chciał zamordowac Cyba ,byly poseł PO.Zamiast niego zamordował asystenta posła Janusza Wojciechwskiego-ŚP Rosiaka. W takim przypadku stosowanie ochrony jest absolutnie uzasadnione.

« Wróć do tematów
Do góry strony: Kosztowna ochrona Macierewicza - czy to naprawdę konieczne?