3 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń237 tys.
  • Odpowiedzi581
  • Ocen na +2 tys.
3 tys. ppt ?

Kosztowna ochrona Macierewicza - czy to naprawdę konieczne? (582)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Kosztowna ochrona Macierewicza - czy to naprawdę konieczne?

Napisał(a): ~P49 -

Maciarewicz jest dla obecnej ekipy rządzącej bardzo cenny, w końcu to on posiada wszystkie dokumenty UB a w tych dokumentach na każdego członka PIS coś jest. PIS zalezy na bezpieczeństwie Maciarewicza bo jak by mu się coś stało i te dokumenty ujrzały światło dzienne nasza tzw prawica byłaby skończona bo okazało by się że zdecydowana większość to byli ubecy i agenci komunistycznych służb. Maciarewicz obecnie rozdaje karty w PIS. Tylko Maciarewicz wie jak jest prawda o Smoleńsku. To jest obecnie najbardziej chroniony członek PIS.

Re: Kosztowna ochrona Macierewicza - czy to naprawdę konieczne?

Napisał(a): ~Antoni -

Pamiętam jak był ministrem Spraw Wewnętrznych w Rządzie Olszewskiego to po Ministerstwie Spraw Wewnętrznych chodził z ochroną sześcioosobową z bronią maszynową nawet do kibla bo bał się zamachu.

Re: Kosztowna ochrona Macierewicza - czy to naprawdę konieczne?

Napisał(a): ~Siewiernyj -

Minister Macierewicz a nie Macierewicz zna aktualne tajne informacje MON i to dlatego musi być chroniony! To jest w interesie Państwa Polskiego a nie byłego ministra Antoniego Macierewicza!
Ta tępa złośliwość platfąsów, ubywateli PRL czy kodziarzy-alimenciarzy pozwala stwierdzić ponad wszelką wątpliwość, że albo jesteście idiotami użytecznymi, albo w PICIE wykazujecie ruskie dochody!

Re: Kosztowna ochrona Macierewicza - czy to naprawdę konieczne?

Napisał(a): ~Juras -

Ma się czego bać ! Podał do publicznej wiadomości listę (co prawda nie całą) agentów UB i SB, rozwiązał WSI ,zrobił kurację przeczyszczającą generałom Naszej niezwyciężonej armii, zlikwidował lewą kasę z której korzystali starzy wyjadacze szkoleni jeszcze w/g wzoru ruskiego, jest też oskarżany o Caracale.(a tam sporo kasy). A jak wyglądają "zakupy" sprzętu? Polecam film opracowany przez międzynarodowy zespół a dot.Grippenów dla Czech Armady.BEGKAC
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kosztowna ochrona Macierewicza - czy to naprawdę konieczne?