3 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń237 tys.
  • Odpowiedzi581
  • Ocen na +2 tys.
3 tys. ppt ?

Kosztowna ochrona Macierewicza - czy to naprawdę konieczne? (582)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Kosztowna ochrona Macierewicza - czy to naprawdę konieczne?

Napisał(a): ~Obiektywny -

Jeżeli chce mieć ochronę i kierowcę to niech za to płaci. Jest normalnym posłem, no nie do końca ale ochrona jemu nie przysługuje. Za swoje urojenia niech płaci sam. Jeżeli chce ochrony za darmo niech poprosi lekarza o skierowanie, tom go będą pilnować.

Re: Kosztowna ochrona Macierewicza - czy to naprawdę konieczne?

Napisał(a): ~oset -

~P49 Maciarewicz jest dla obecnej ekipy rządzącej bardzo cenny, w końcu to on posiada wszystkie dokumenty UB a w tych dokumentach na każdego członka PIS coś jest. PIS zalezy na bezpieczeństwie Maciarewicza bo jak by mu się coś stało i te dokumenty ujrzały światło dzienne nasza tzw prawica byłaby skończona bo okazało by się że zdecydowana większość to byli ubecy i agenci komunistycznych służb. Maciarewicz obecnie rozdaje karty w PIS. Tylko Maciarewicz wie jak jest prawda o Smoleńsku. To jest obecnie najbardziej chroniony członek PIS.
Tafione w samo sedno ... sie Maciar zabezpieczył przed "kolegami" z partii.

Re: Kosztowna ochrona Macierewicza - czy to naprawdę konieczne?

Napisał(a): ~jula -

A przed czym Go chronić , chyba przed sobą samym. Emeryci maja małe emerytury, biedni niepełnosprawni nic nie mogą dostać, ale na głupie ochrony , limuzyny, nagrody, nikomu nie potrzebne i wbrew woli rodzin robione ekshumacje to w tym państwie są pieniążki.
Niech p. Maciarewicz przestanie się ośmieszać i nasz kraj także. Żadnego zamachu nie było. niech da rodzinom święty spokój a sam powinien odejść z rządu i tyle
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kosztowna ochrona Macierewicza - czy to naprawdę konieczne?