Odpowiadasz na:
Kosztowna ochrona Macierewicza - czy to naprawdę konieczne?

~sue
Temat dodał(a):
~sue -
Mimo, że Macierewicz został usunięty ze stanowiska ministra obrony narodowej to nadal wozi się limuzyną z uzbrojonym ochroniarzem. Podobno jest to konieczne, bo jest teraz przewodniczym podkomisji badającej wypadek lotniczy w Smoleńsku. Według mnie to trochę przesada, żeby wydawać kilkadziesiąt tysięcy na ochronę (po co od razu limuzyna ?).. Myślę, że równie dobrze można byłoby zapewnić mu świetną ochronę ale tańszym kosztem, nie wydając tyle pieniędzy na całodobowe czuwanie, kierowcę, paliwo, samochód itd. Zapraszam do dyskusji na ten temat.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Kosztowna ochrona Macierewicza - czy to naprawdę konieczne?

Napisał(a): ~zorro -

trzeba żeby ponieść go do odpowiedzialności i niech za to zapłaci a jak nie to do więzienia.

Re: Kosztowna ochrona Macierewicza - czy to naprawdę konieczne?

Napisał(a): chrzanzbych -

Narozrabial i teraz sie boi gniewu ludu ,takie czasy ,ale go w korzystaniu za ;; zaslugi dla kraju ;przebiła ;; CÓRKA ANDERSA ;; BABA CALE ZYCIE MIESZKALA I PRACOWALA DLA USA ,OSZOLOMSTWO SPROWADZIŁO JA PO WYBORACH DO POLSKI, OD OGLUPIONEGO ;;; NARODU ;; DOSTALA MANDAT SENATORA RP, I TERAZ PLAWI SIE W LUKSUSACH NA KOSZT NARODU POLSKIEGO .Milosc do Polski takich ludzi interesu , doswiadczylismy juz też od Radka Sikorskiego sprowadzonego z Angli ,okazał sie błaznem opluwającym narod POLSKI WSPOLNIE Z NIEJAKIMI ---ZBYSZKI , RYSKI itp .choć zajmowali wysokie Rzadowe stanowiska . Okazuje sie ze dzieci ;;żolnierzy wykletych ;;;Polske ,tak jak ich ojcowie , traktują jak sezam do okradania

Re: Kosztowna ochrona Macierewicza - czy to naprawdę konieczne?

Napisał(a): ~lee -

masz racje powinien jezdzic starym polonezem i samemu sie ochraniac. przestan szukac dziury w calym. Ile juz osob, ktore interesowalo sie Smolenskiem "popelnilo samobojstwo"?

Re: Kosztowna ochrona Macierewicza - czy to naprawdę konieczne?

Napisał(a): Gość -

Raczej nie
Załączniki: