243
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi215
  • Ocen na +0
243 ppt ?

Kraków - rehabilitacja (216)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Kraków - rehabilitacja

Napisał(a): gość -

co do pana Więcka, wybrałam się do niego, chociaż trochę sceptycznie podchodziłam do tych opinii w necie, ale rzeczywiście muszę przyznać, że dobrze trafiłam, plan rehabilitacji ustawiony, skierował mnie do fajnych ludzi, także jeszcze trochę pracy przede mną i będę w świetnej formie
INTERIA.PL

Reklama

Napisał(a): Gość -

Mój mąż korzystał z pomocy RST Rehabilitacja, bo miał problemy z kręgosłupem na odcinku lędźwiowym. Nasz znajomy polecił mu właśnie ten gabinet. Rzeczywiście, zajęli się mężem bardzo konkretnie. Oczywiście w rehabilitacji dominowała metoda McKenziego, ale także dodano taping, czyli plastrowanie. Całość poprzedzona szerokim wywiadem i diagnozą. W każdym razie dzięki zabiegom w RST Rehabilitacja mąż wreszcie nie narzeka na uporczywy ból w kręgosłupie, więc wyraźnie terapia przyniosła dobry skutek :)

Napisał(a): michalo87 -

Z moich doświadczeń a raczej jednego doświadczenia dr Więcek jest wart odwiedzin. Odwiedziliśmy go z żoną, gdy po przetrenowaniu zaczeły ją boleć kolana do tego stopnia, ze nie mogła chodzić. Oczywiście odpowiednie maści i fizjoterapeuta poradzili sobie z tym ale to tylko dzięki niemu

Reklama

rzeczywiście, dobra rehabilitacja zaczyna się od wizyty u ortopedy, akurat doktor Rafał Więcek jako specjalista w tej dziedzinie jest godny polecenia, konsultowałam sie z nim przed rehabilitacją, dzięki jego zaleceniom i skeirowaniu w konkretne miejsce szybko wróciłam do formy

Reklama

Świetny specjalista to pan Przemysław Mielniczek z PCRF Votum.Latami szukałam przyczyny bólu odcinka lędźwiowego.Wreszcie z polecenia trafiłam do p.Przemysława, gdzie już po pierwszej wizycie mogłam schylić się bez bólu! Po 4 tygodniach rehabilitacji ból zmalał praktycznie do zera, a co najważniejsze, nauczyłam się serii ćwiczeń, które wzmacniają ten odcinek, dzięki temu sama na co dzień radzę sobie z tym problemem bez leków i kolejnych zabiegów. Polecam w 100%!

Zapisz się do Policealnej Szkoły Delta Edukacja na ulicy Szewskiej 17/1 w Krakowie!

Posiadamy DARMOWE kierunki takie jak:
- Technik Weterynarii
- Technik Usług Kosmetycznych
- Technik Rachunkowości
-Technik Administracji
- Technik Informatyk
- Florysta
-Opiekun Medyczny
- Technik BHP
i wiele innych
Można zapisać się telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły.

W szkole Delta Edukacja nie płacisz:
- wpisowego
- czesnego
- za sesje egzaminacyjną
-egzaminy zawodowe
-legitymację, indeks
-rezygnację
-frekwencję

oraz nie podpisujesz żadnej umowy!

Nauka jest w 100 % darmowa!
W szkole Delta Edukacja do zapisu potrzebujemy świadectwa ukończenia szkoły średniej oraz podania i dwóch zdjęć!

Jak w temacie , jesli chodzi o rehabilitacje w Krakowie , to moim zdaniem , najlepszym jest w chwili obecnej dr Rafał Więcek .a wierzcie mi , byłam u wielu . Np Miałam problem z kostką, to jeden mi powiedział ,ze wystarcza środki przeciwbólowe .. szkoda gadać .. W końcu poszłam do pana dr więcka , zrobił prześwietlenia takie jak należy .dzięki niemu mogę dalej biegać .

A ja od siebie mogę powiedzieć , byłam u niego z malutkim synem na usg bioderek . potem jak miał 3 latka złamał rękę . najpierw gips a potem rehabilitacja u dr Więcka . Moge powiedzieć , ze pan dr jest ortopedą z powołania z bardzo dobrym podejściem do dzieci/
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • dr lankosz krakow
  • lankosz rehabilitacja krakow
  • rehabilitacja lankosz
  • cm_rechabilitacja@interia.pl
  • lankosz studio rehabilitacji
  • dr lankosz aleksandra krakw
  • rechabilitacja drapa kraków opinie
  • ,,doktor Aleksandra Lankosz, rehabilitacja"
  • ,,lekarz, aleksandra lankosz"
  • dr lankosz kraków