404
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń32 tys.
  • Odpowiedzi80
  • Ocen na +0
404 ppt ?

Kręcą was umięśnione kobiety? (81)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Kręcą was umięśnione kobiety?

Napisał(a): gość -

Myślę, że nie miałbym nic przeciwko wyglądała tak lub podobnie jak na zamieszczonym zdjęciu o ile nie miałoby to wpływu na jej emocjonalność oraz inne typowo kobiece cechy pokrewne...
Widzę także dodatkowe korzyści płynące z poprawionych warunków fizycznych u partnerki. Dla przykładu:
Nie muszę wołać sąsiada czy kumpla aby pomógł mi znieść lodówkę, przestawić meble... zawsze mogę poprosić partnerkę ;)
Zawsze można razem wyskoczyć na siłownię, nic nie pogłębia relacji w związku jak wspólnie spędzony czas poświęcony na dzielenie zainteresowań.
Osobiście nie znam pań wyglądających podobnie jak na zdjęciu ale chciałbym poznać.

Reklama

Reklama

Re: Kręcą was umięśnione kobiety?

Napisał(a): gość -

To wielka tragedia jak kobiety wyglądają na koksiary, do domena facetów a nie kobiet które mają uosabiać anioła, delikatność, opiekuńczość i rodzinę. Czym się fascynujecie nie wiem bo jest według mnie chore tak zniekształcać swoje piękne ciała.
Bastien Spotkałem ostatnio koleżankę, nie widzieliśmy się od czasu podstawówki. Jak ją zobaczyłem to byłem w szoku! Ona ma chyba większe mięśnie niż ja. Przyznam, że ją to oszpeciło, przesadziła z treningami. Moim zadaniem laski ze zbyt dużą masą mięśniową tracą na atrakcyjności. A wy co o takich umięśnionych kobietach myślicie?

Na przykład 0003H9Y7T2STP6OY

Re: Kręcą was umięśnione kobiety?

Napisał(a): gość -

Kiedyś miałem dziewczynę sportsmenkę. Była reprezentantką Polski w biegach, z normalnego punktu widzenia była tylko trochę mocniej zbudowana niż dziewczyna jej postury. Jednak seks to zupełnie inna sprawa. Miałem wrażenie jakbym był w łóżku z facetem. Oczywiście nigdy nie byłem w takiej sytuacji z facetem, ale sytuacja była dla mnie niekomfortowa. Pomimo tego, że dziewczyna była miła i fajna, to nie mogłem kontynuować znajomości na takim poziomie. Było mi na prawdę przykro, ale nie dałem rady.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kręcą was umięśnione kobiety?