399
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń32 tys.
  • Odpowiedzi76
  • Ocen na +0
399 ppt ?

Kręcą was umięśnione kobiety? (77)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Kręcą was umięśnione kobiety?

Napisał(a): gość -

Myślę, że nie miałbym nic przeciwko wyglądała tak lub podobnie jak na zamieszczonym zdjęciu o ile nie miałoby to wpływu na jej emocjonalność oraz inne typowo kobiece cechy pokrewne...
Widzę także dodatkowe korzyści płynące z poprawionych warunków fizycznych u partnerki. Dla przykładu:
Nie muszę wołać sąsiada czy kumpla aby pomógł mi znieść lodówkę, przestawić meble... zawsze mogę poprosić partnerkę ;)
Zawsze można razem wyskoczyć na siłownię, nic nie pogłębia relacji w związku jak wspólnie spędzony czas poświęcony na dzielenie zainteresowań.
Osobiście nie znam pań wyglądających podobnie jak na zdjęciu ale chciałbym poznać.

Reklama

Reklama

To wielka tragedia jak kobiety wyglądają na koksiary, do domena facetów a nie kobiet które mają uosabiać anioła, delikatność, opiekuńczość i rodzinę. Czym się fascynujecie nie wiem bo jest według mnie chore tak zniekształcać swoje piękne ciała.
Bastien Spotkałem ostatnio koleżankę, nie widzieliśmy się od czasu podstawówki. Jak ją zobaczyłem to byłem w szoku! Ona ma chyba większe mięśnie niż ja. Przyznam, że ją to oszpeciło, przesadziła z treningami. Moim zadaniem laski ze zbyt dużą masą mięśniową tracą na atrakcyjności. A wy co o takich umięśnionych kobietach myślicie?

Na przykład 0003H9Y7T2STP6OY

Kiedyś miałem dziewczynę sportsmenkę. Była reprezentantką Polski w biegach, z normalnego punktu widzenia była tylko trochę mocniej zbudowana niż dziewczyna jej postury. Jednak seks to zupełnie inna sprawa. Miałem wrażenie jakbym był w łóżku z facetem. Oczywiście nigdy nie byłem w takiej sytuacji z facetem, ale sytuacja była dla mnie niekomfortowa. Pomimo tego, że dziewczyna była miła i fajna, to nie mogłem kontynuować znajomości na takim poziomie. Było mi na prawdę przykro, ale nie dałem rady.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kręcą was umięśnione kobiety?