399
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń32 tys.
  • Odpowiedzi76
  • Ocen na +0
399 ppt ?

Kręcą was umięśnione kobiety? (77)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Kręcą was umięśnione kobiety?

Napisał(a): gość -

NIE NIE SĄ !! KONIEC ! KROPKA ! Jakbym chciał się przespać z facetem zostałbym gejem ! Z tego czegoś aż wylewają się anaboliki i testosteron bo to kobieta nie jest tylko "COŚ" z cyckami! Ciekawe ile razy dziennie się goli ?

Napisał(a): gość -

Co prawda ta ze zdjęcia nie wygląda jeszcze tragicznie ale wolałbym, żeby nie robiła mi konkurencji :). Od jakieś czasu się odchudzam i będę chciał sobie zrobić kaloryferek :). Dlatego uważam na to co jem, zażywam carb blocker z tiens24 com i do tego robię brzuszki oraz inne ćwiczenia z mel b.

Napisał(a): ~szczupły -

Makepeace13
Bastien Spotkałem ostatnio koleżankę, nie widzieliśmy się od czasu podstawówki. Jak ją zobaczyłem to byłem w szoku! Ona ma chyba większe mięśnie niż ja. Przyznam, że ją to oszpeciło, przesadziła z treningami. Moim zadaniem laski ze zbyt dużą masą mięśniową tracą na atrakcyjności. A wy co o takich umięśnionych kobietach myślicie?

Żona ost. mnie wkreciła. poznała mnie z przyjaciółka z przed lat i przy lampce wina i wygłupach podpuściła mnie żebym posiłował sie z nią na ręke. Rozłozyła mnie w 10 sek. dopiero jak zdjęła bluze i zobaczyłem biceps to zrozumiałem. Rok wczesniej startowała w MP w kulturystyce

Na przykład Zdjęcie
Ta kobieta wyglada jak mezczyzna z biustem. Jak dla mnie za duzo tego umiesnienia, mozna troszke poprawic cialo, ale bez przesady:))
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kręcą was umięśnione kobiety?