Odpowiadasz na:
Kręcą was umięśnione kobiety?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Spotkałem ostatnio koleżankę, nie widzieliśmy się od czasu podstawówki. Jak ją zobaczyłem to byłem w szoku! Ona ma chyba większe mięśnie niż ja. Przyznam, że ją to oszpeciło, przesadziła z treningami. Moim zadaniem laski ze zbyt dużą masą mięśniową tracą na atrakcyjności. A wy co o takich umięśnionych kobietach myślicie? Na przykład

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Kręcą was umięśnione kobiety?

Napisał(a): ~Silna -

Wygląd to nie tylko wygląd. Te kobiety to charyzma siła dyscyplina

Napisał(a): ~szczupły -

Makepeace13
Bastien Spotkałem ostatnio koleżankę, nie widzieliśmy się od czasu podstawówki. Jak ją zobaczyłem to byłem w szoku! Ona ma chyba większe mięśnie niż ja. Przyznam, że ją to oszpeciło, przesadziła z treningami. Moim zadaniem laski ze zbyt dużą masą mięśniową tracą na atrakcyjności. A wy co o takich umięśnionych kobietach myślicie?

Żona ost. mnie wkreciła. poznała mnie z przyjaciółka z przed lat i przy lampce wina i wygłupach podpuściła mnie żebym posiłował sie z nią na ręke. Rozłozyła mnie w 10 sek. dopiero jak zdjęła bluze i zobaczyłem biceps to zrozumiałem. Rok wczesniej startowała w MP w kulturystyce

Na przykład Zdjęcie
Ta kobieta wyglada jak mezczyzna z biustem. Jak dla mnie za duzo tego umiesnienia, mozna troszke poprawic cialo, ale bez przesady:))

Reklama

Napisał(a): gość -

Co prawda ta ze zdjęcia nie wygląda jeszcze tragicznie ale wolałbym, żeby nie robiła mi konkurencji :). Od jakieś czasu się odchudzam i będę chciał sobie zrobić kaloryferek :). Dlatego uważam na to co jem, zażywam carb blocker z tiens24 com i do tego robię brzuszki oraz inne ćwiczenia z mel b.

Napisał(a): gość -

Każda kobieta powinna tak wyglądać jak ta na zdjęciu, może faceci wreszcie poczuli by jaki respekt i bardziej szanowali kobiety

Reklama