Odpowiadasz na:
Kręcą was umięśnione kobiety?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Spotkałem ostatnio koleżankę, nie widzieliśmy się od czasu podstawówki. Jak ją zobaczyłem to byłem w szoku! Ona ma chyba większe mięśnie niż ja. Przyznam, że ją to oszpeciło, przesadziła z treningami. Moim zadaniem laski ze zbyt dużą masą mięśniową tracą na atrakcyjności. A wy co o takich umięśnionych kobietach myślicie? Na przykład

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Kręcą was umięśnione kobiety?

Napisał(a): gość -

Czasem w kimś się zakochujemy a ta osoba poyem się zmienua bo pakuje

Napisał(a): ~Agata -

gość Mnie kręcą takie laski chętnie bym do lózka ją wzioł i pomiział się
Ona pewnie by cię nie chciała bo nie umiesz pisać. Nie bałbyś się że nogami cię ściśnie, ostatni pierd wydasz z siebie i wyzioniesz ducha?

Reklama

Napisał(a): gość -

Mnie kręcą takie laski chętnie bym do lózka ją wzioł i pomiział się

Napisał(a): ~Żaneta -

Sama ćwiczę namiętnie tez jestem umięśniona , oczywiście nie tak aż bardzo jak na zdjęciach i tj. super. Czuje sie doskonale mam, zawsze humor i ogromna siłe. Proszę nie krytykować tj. taki styl zycia bycia. A co jest lepsze siedzenie przed tv z piwem. Mam takiego meża. Wychudzony 64 kilo alkoholik. Nie ma ze mna szans

Reklama