32
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń206
  • Odpowiedzi30
  • Ocen na +0
32 ppt ?

Kredyt gotówkowy? (31)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Kredyt gotówkowy?

Napisał(a): gość -

a ja wzięłam nie kredyt, bo wymagali za dużo dokumentów, a szybką pożyczkę w Ekspres Kasa, pieniądze pożyczyłam na 30 dni, po takim czasie spokojnie pożyczkę spłaciłam, a z formalności potrzebny był mi tylko dowód. To rozwiązanie było naprawdę dla mnie idealne, bo zabrakło mi trochę pieniędzy przed świętami. Każdemu polecam.

Napisał(a): galimato -

To, czy kredyt gotówkowy będzie korzystny jest zależne nie tylko od jego oprocentowania. Trzeba pamiętać o tym, że trzeba będzie najczęściej zapłacić prowizje od jego udzielania a także czasem konieczne będzie wykupienie ubezpieczenia. Powinno się zatem zwracać uwagę na całkowity koszt kredytu gotówkowego. Pod adresem porównane są kredyty gotówkowe dostępne w poszczególnych bankach nie tylko pod kątem oprocentowania czy marży ale także własnie pod względem sumarycznych kosztów takiej pożyczki.

Napisał(a): gość -

Podziwiam osoby które same szukają najlepszej oferty banku, to zżera masę czasu, a czas to pieniądz. Lepiej pójść do niezależnego doradcy finansowego. Trzeba sobie umieć poradzić w dzisiejszym świecie i nie koniecznie chodzi o bycie we wszystkim najlepszym a umiejętne korzystanie z dobrodziejstw dzisiejszego świata.
Ja korzystam z usług Łukasza Mendochy, naprawdę radzi sobie z tymi sprawami.

Napisał(a): yinyang -

Jeśli jesteś zdecydowany albo nosisz się z myślą wzięcia kredytu gotówkowego to w pierwszej kolejności powinieneś porównać oferty kilku banków, nie opierać się tylko na jednej. Możesz tradycyjnym sposobem przejść się do banków i zapytać o ich oferty kredytowe ale możesz też wybrać wygodniejszą opcję tzn. skorzystać z porównywarek kredytów gotówkowych takich jak http://finans(...)towkowe Dzięki takim porównywarkom możesz przeanalizować oferty wszystkich banków lub tylko tych, które Cię interesują. Jest to duża oszczędność czasu który jest przecież najcenniejszy.

Napisał(a): biegacz -

Mnie się ostatnio udało w końcu wybrać kredyt gotówkowy. Świetnie się sprawdziła u mnie ta wyszukiwarka: http://direct(...)owkowe/ . W parę minut udało mi się porównać wszystkie najważniejsze informacje, a wcześniej spędziłem porównując wszystko ręcznie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kredyt gotówkowy?