34
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń219
  • Odpowiedzi32
  • Ocen na +1
34 ppt ?

Kredyt konsumencki gdzie? (33)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Kredyt konsumencki gdzie?

Napisał(a): ireneo -

w SKOKach. są pod opieką I Sekretarza KC PIS

Napisał(a): ~KingaA -

ireneo w SKOKach. są pod opieką I Sekretarza KC PIS
Ty koniu , kopać sie z tobą nie będe. Co ci nue napisze to albo podokładasz co chcialbyś przeczytać albo wysyłasz z powrotem. Napisz koniu gdzie o marzeniach napisałem. Ty też należysz do tych co składają literki ale co skład znaczy to do końskiego łba nie wchodzi

Reklama

Napisał(a): ireneo -

~KingaA
ireneo w SKOKach. są pod opieką I Sekretarza KC PIS
Ty koniu , kopać sie z tobą nie będe. Co ci nue napisze to albo podokładasz co chcialbyś przeczytać albo wysyłasz z powrotem. Napisz koniu gdzie o marzeniach napisałem. Ty też należysz do tych co składają literki ale co skład znaczy to do końskiego łba nie wchodzi
Wklejasz mój tekst który dałem tobie. Różnica jest ta, że ty dla wklejenia przelogowujesz się, gdy ja takiemu wałachowi piszę z nicka.

Napisał(a): eladamarska -

Wszystko zależy od tego jaką kwotę chcecie pożyczyć. Jeżeli wieksza tzn tak nie wiem ponad 10 tys złotych to na pewno dużo bezpieczniej jest udać sie do banku po taki kredyt. Jeżeli jeszcze nic wybranego nie macie to polecam zerknąć nahttps://gotow(...)we.net/ są tam porównywarki kredytowe

Reklama

Napisał(a): ~riverrun -

Nikt Ci tutaj nie odpowie. Oferty się zmieniają.Jednego dnia jeden bank moze miec korzystniejszą ofertę..... Drugiego dnia drugi bank. Ciężko jest w sumie określić kto będzie miał najlepszą ofertę....

Polecam zajrzeć sobie do porównania takich pożyczek: https://www.e(...)owy.pl/ - na stronie znajduje się zestawienie ofert poszczegolnych banków. Polecam głównie getin bank oraz alior bank. Zwykle te dwa banki mają najkorzystniej oprocentowane oferty.

Reklama

Napisał(a): ~Judwig -

~jola12 A nie lepiej zastanowić się nad ofertą leasingową np poprzez platformę finansową? Pamiętam że mój kolega w zeszłym roku roku korzystał z jej ofert także poleca
tak jest coś takiego jak leasing konsumencki i łatwo go uzyskać niz kredyt bo nie tzreba mieć jakoś specjalnie zdolnosci ;) przez platformę finansową chyba tylko właśnie można to wziąć przez internet

Napisał(a): ~tosia32 -

Ja zamiast kredytu zdecydowałam się na leasing online oferowany przez platformę finansową. Bardzo dobre rozwiązanie szczególnie właśnie dla firm. Mają warunki dużo lepsze niż banki oferujące kredyty, a wiem bo szukałam odpowiedniego dla mnie
« Wróć do tematów
Do góry strony: Kredyt konsumencki gdzie?