115
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi104
  • Ocen na +0
115 ppt ?

krem na zmarszczki + dodatkowe wzmocnienie ???? (105)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: krem na zmarszczki + dodatkowe wzmocnienie ????

Napisał(a): Gość -

dasbio Nie wydaje mnie sie to potrzebne, jeśli używasz dobry krem. Przynajmniej w moim przypadku wystarczy sam synactive +30 i nie potrzebne mnie są na razie zadne inne specyfiki
To świetna linia - ja używam kremu na noc i pod oczy - i też nie potzrebuję żadnego dodatkowego wzmocnienia - nie daj się zwariować! :D

Reklama

Tutaj akurat nie zgodzę się z Toba. Porównujac inne na rynku kremy na zmarszczki plasuje się całkiem przywoicie. Jeśli chce się kupić w miarę dobry krem to niestety trzeba się liczyć z jakims wydatkiem.

Mozesz też spobować diety bogatej w ryby i owoce z warzywami, ale za ten pomysł głowy nie daje. Nie znam go z autopsji.

Reklama

do kremu dokupiłam sobie tabletki Agelimit. i jak na walke ze zmarszczkami to taki zestaw tabletki + krem wychodzi nie najgorzej. no i słyszałam od kosmetyczki,że był to dobry wybór,bo taka kuracja podobno jest naprawdę skuteczna :)

Według mnie wszystko zależy od danej osoby i jej subiektywnej reakcji na dany preparat. W większości przypadków kremy, które są droższe faktycznie działają i poprawiają kondycję skóry. czytałam na wizażu o dobrym kremie z wyciągiem z placenty firmy Merino. Oprócz standardowych właściwości co ciekawe poprawia również kontur oka.

Reklama

na pewno masz racje z tymi droższymi kremami. ale to czego ja używam też jest godne polecenia, juz po 1. dniach stosowania tabletek z kremem zauważyłam,że moja skóra jest gładka,sprężysta i odpowiednio nawilżona :)

Są kremy do których nie trzeba żadnego dodatkowego wzmocnienia. Wiadomo, mają swoją cenę ,ale żeby krem przeciwzmarszczkowy był skuteczny, musi zawierać pewne składniki wypełniające zmarszczki, bądź stymulujące produkcję kolagenu. Przecież nikt nie każe ich kupować, to wolny wybór.

Faktycznie, warto zainwestować w jakieś tabletki, ale krem to podstawa ;) Wiec jego wybór tez jest bardzo ważny.... fajna opcja to te z drobinkami złota (fajne;p) Można się poczuć wyjątkowo nakładając takie serum na buzie;) Merino ma np. taki krem z tego co się orientuję piekielnie drogi to on nie jest.

Nie jestem przekonana do skuteczności kremów. Z reguły jeżeli zmarszczki się już pojawią, to trudno zlikwidować je nakładając jedynie sam krem. Wydaje mi się, że warto pomyśleć też o zabiegach na początek takich nieinwazyjnych. Co wy na to?
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • zabiegi wypełniające zmarszczki w krakowie forum
  • agelimit opinie
Do góry strony: krem na zmarszczki + dodatkowe wzmocnienie ????