9
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń39
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +4
9 ppt ?

Krem ze ślimaka co myślicie? (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Krem ze ślimaka co myślicie?

Napisał(a): olianka -

Czy któraś z Was używała kremu ze ślimaka? Ostatnio dużo o takim czytam i wydaje mi się, że można znaleźć całkiem fajny krem z niezłym składem, bez chemii i zapychaczy.. Czy któraś z Was używała takich cudów? I czy można cudów po tym kremie wymagać? Podobno całkiem dobrze sobie radzi z trądzikiem i przebarwieniami, a to głównie za sprawą śluzu ślimaka.. Co myślicie?
INTERIA.PL

Re: Krem ze ślimaka co myślicie?

Napisał(a): ~welonka -

A ja słyszałam że męskie nasienie najlepiej działa na cerę, poważnie to nie żart. Sperma jest bogata w różne składniki odżywcze, nie tylko plemniki. Niektóre kobiety przygotowują z niej maseczkę odżywczą na skórę twarzy.

Napisał(a): ~Juliak -

Kremu ze ślimaka zaczęłam używać około rok temu. Bardzo sobie chwalę ten wybór, świetnie oczyścił mi cerę z zaskórników, zniwelował blizny potrądzikowe. Też byłam do tego całego śluzu ze ślimaka źle nastawiona na początku, obrzydzało mnie to, ale teraz uważam, że jednak natura (chociaż może wydawać się obrzydliwa) jest bardzo skuteczna

Napisał(a): ~Rymka -

Ja nie wierze w takie magiczne substancje, ktore w cudowny sposob dzialaja cuda. Nagle stajesz sie piekna i mlodniejesz o kilka (nascie) lat.. Poza tym taki krem ze slimaka to nie jest tani zakup. Ale teraz rzeczywiscie jest moda na ten caly sluz slimaka, moze jednak sie skusze, bo ciagle czytam o jego cudownych wlasciwosciach... Poki co uzywam alg, robie sobie maseczki sama w domu

Napisał(a): ~mariolka -

Jakoś ja nie jestem fanką stosowania takich kosmetyków, miałabym chyba jakieś obawy że stan mojej skóry znacznie się pogorszy. A i tak nie wygląda jakoś rewelacyjnie bo walczę z podrażnieniami i zaczerwieniami po różnych przebytych zabiegach dermatologicznych. Teraz szukam jakiegoś kremu specjalistycznego który będzie mi w stanie pomóc. Czytałam coś o Cetaphil PS Lipoaktywnyhttps://www.c(...)ktywny/ , muszę o niego zapytać w najbliższej aptece
« Wróć do tematów
Do góry strony: Krem ze ślimaka co myślicie?