63
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi32
  • Ocen na +0
63 ppt ?

Krótka fryzura ujmuje kobiecości! (33)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Krótka fryzura ujmuje kobiecości!

Napisał(a): Gość -

Bzdura w temacie. Mnie najbardziej się u kobiety podobają krótkie włosy :) Może jeż to przesada, ale takie powiedzmy do linii żuchwy są bardzo seksowne. No i nie przeszkadzają w niczym, a długie włosy oj mogą, oj mogą :D

Reklama

lilith70
Jaskiniowiec (...) a długie włosy oj mogą, oj mogą :D
ale mówisz o tych na głowie??:DDD
Tak :P Możliwości posiadania innych przez kobietę to nawet nie biorę pod uwagę :P Jednak nie lubię mieć włosów w ustach po każdym przytulaniu :D

Reklama

lilith70
Jaskiniowiec
lilith70
Tak :P Możliwości posiadania innych przez kobietę to nawet nie biorę pod uwagę :P Jednak nie lubię mieć włosów w ustach po każdym przytulaniu :D
:DDDD to wybieraj partnerki bez włosów na twarzy :DDDDD
Takiej kobiety, która ma długie włosy, a nie ma ich na twarzy to ze świecą szukać. Machnie głową i już są i na jej twarzy i na mojej :P

lilith70
Jaskiniowiec
lilith70
Jaskiniowiec
lilith70
:DDDD to wybieraj partnerki bez włosów na twarzy :DDDDD
Takiej kobiety, która ma długie włosy, a nie ma ich na twarzy to ze świecą szukać. Machnie głową i już są i na jej twarzy i na mojej :P
jakieś dzikuski, żeby tak machać głowami :P:DDD
Dzikuski? Przecież zarzucenie włosami to przynajmniej według amerykańskiej kinematografii symbol seksapilu :P

Reklama

Napisał(a): gość -

Mam ładne kręcone ciemne włosy i są krótkie. Tak mi się podobają i mam gdzieś, że komuś nie pasują. Ważne, co mi się podoba :). Nie znoszę łysych łbów u facetów, a też golą te bezmózgie czaszki jakby z pierdla wyszli.

Najgorszym widokiem jest dziewczyna z długimi włosami ale rzadkimi, cienkimi i, tłustymi na dodatek farbowanymi (czytaj Hanna Lis). Uwielbiałam ją z kucykiem, lub po prostu puszystymi świeżo umytymi włosami. Najczęściej widujemy ją z dwiema sztywnymi (tłustymi) płetwami obok twarzy.

a ja polecam Klinike Włosów w Krakowie Beauty-for-You , miałam krótkie - mam już piękne długie ; ciągłe marudzenie męża -faceci lubią jednak długie włosy - zmusiło mnie do przedłueżenia i zagęszczenia włosów na samym początku byłam sceptycznie nastawiona i żle się z tym czułam a teraz .... ? systematycznie jeżdzę do Krakowa mimo 100 km i doczepiam te włosy a co niech mąż ma to czego chce :-) innym też się podoba ;-)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • krótka fryzura
  • krotka fryzura
  • fryzura krodka
Do góry strony: Krótka fryzura ujmuje kobiecości!