Odpowiadasz na:
Krótka fryzura ujmuje kobiecości!

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Panie dlaczego to robicie? Czemu ścinacie włosy? Nie ma nic bardziej seksownego, niż kobieta z długimi, rozpuszczonymi włosami! Esencja kobiecości! Dlaczego kobietki ścinacie piękne włosy - robicie z siebie chłopczyce - albo, co gorsza zgalacie włosy nie mal na zero?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Krótka fryzura ujmuje kobiecości!

Napisał(a): Gość -

AdamusJUS Panie dlaczego to robicie? Czemu ścinacie włosy?
Dla tego samego powodu, dla którego mężczyźni zapuszczają.

Re: Krótka fryzura ujmuje kobiecości!

Napisał(a): gość -

gugactwo Nie każda kobieta ma szczęście posiadać piękne, długie włosy. Niektórym, jak w moim przypadku, powyżej pewnej długości włosy zmieniają się w siano niezależnie od używanych szamponów, odżywek, spupelmentów diety czy babcinych sposobów. Po wizycie u fryzjera, wyglądają przyzwoicie przez ok. godzinę, a potem zmieniają się w cieniutkie źdźbła siana sterczące na wszystkie strony. Zaczęło mi się to w liceum (wcześniej miałam długie, gęste włosy) i utrzymuje się do dziś. Krótkie w moim przypadku po prostu lepiej wyglądają - są gęstsze, bardziej lśniące i łatwiej je rozczesać i ułożyć.
Zupełnie jakby czytała o sobie :D

Reklama

Re: Krótka fryzura ujmuje kobiecości!

Napisał(a): gość -

Im dłuższe tym lepsze,uwielbiam to.

Re: Krótka fryzura ujmuje kobiecości!

Napisał(a): gość -

Łyse kobiety są piękne? Są niczym manekiny w sklepie z odzieżą przed zmiana wystawy.... Zreszta nie tylko łyse sa nijakie, także wytatuowane ponad miarę.

Reklama