60
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi29
  • Ocen na +0
60 ppt ?

krótkie włosy (30)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

krótkie włosy

Napisał(a): Gość -

mam długie brązowe włosy ostatnio poważnie myślę żeby je przefarbować na platynowy blond i obciąć na krótko. co o tym myślicie? to fajna fryzura? czy wybrać inną? ale jaką?:< muszę coś zmienić w swoim wyglądzie bo już mi się znudziła ta naturalność.

Załączniki:
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: krótkie włosy

Jeśli chodzi o dobór fryzury,to nie wystarczy skupić się na kolorze i długości włosów,ale ważny jest przede wszystkim owal twarzy,jej wygląd a co do koloru to nie bez znaczenia jest karnacja,kolor oczu.Najlepiej byłoby udać się do stylisty.

Reklama

Napisał(a): AlbertZ -

Jeśli kobieta ma bardzo ładną twarz, drobne rysy, duże oczy, wydatne usta, mały nosek, to w krótkich włosach może wyglądać atrakcyjnie, jak te modelki ze zdjęć.

Jeśli nie ma zbyt ślicznej buźki, to zwykle w długich włosach wygląda lepiej.

Krótkie włosy szczególnie nie pasują paniom o pulchnej twarzy, z wolem, ze zmarszczkami, ze zbyt owalną twarzą.

Po prostu długimi włosami można zamaskować niedostatki urody i włosy bardziej przyciągają wzrok, odciągają od tego co niezbyt piękne. A jak są krótkie to wszystko widać.

Faceci zwykle preferują długie włosy.
Na stronach/czasopismach dla facetów, modelki sporadycznie mają krótkie włosy.

Z krótkimi fryzurkami jest ten problem, że zazwyczaj widzimy je na zdjęciach w gazetach czy internecie, a tam mają je super modelki z naprawde ładnymi buziami i odpowiednim kształtem czaszki ;-) nie każdemu krótkie włosy pasują... No i nie każdy facet lubi kobiety z krótkimi włosami :)

podstawa to iść do dobrego fryzjera, który nie spełni każdej twojej zachcianki pomimo, że cos nie będzie ci pasować. czasem jednak warto posłuchać rady profesjonalisty, niż uprzeć się na coś, w czym ani nie będziesz dobrze wyglądać, ani dobrze się czuć. ja z długich włosów przeszłam teraz na krótkie, jest to szalenie wygodne, przyznaję, ale z ukladaniem włosów jednak jest trochę więcej zabawy niż przy długich..

Grunt to dobre cięcie i odpowiednie kosmetyki. Miałam dokładnie taką fryzurę jak na zdjęciu, prawie 2 lata nosiłam i nigdy nie miałam problemów z układaniem włosów, myłam je, suszyłam, trochę żelu lub ostatnio kleju do stylizacji T&G i po kłopocie, cały dzień trzymała mi się taka fryzurka, a włosy nie były posklejane, wyglądały naturalnie.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • fajne poldlugie fryzury
  • krótkie fryzury damskie forum
Do góry strony: krótkie włosy