38
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi18
  • Ocen na +3
38 ppt ?

Krystyna Pawłowicz stanowczo wobec sytuacji transpłciowego dziecka (19)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Krystyna Pawłowicz stanowczo wobec sytuacji transpłciowego dziecka

Napisał(a): uni -

Kontrowersyjny wpis Krystyny Pawłowicz nie umknął uwadze Biura Rzecznika Praw Obywatelskich. Sędzia Trybunału Konstytucyjnego zainteresowała się wydarzeniem, które miało miejsce w jednej ze szkół w Podkowie Leśnej. Nauczyciele w tamtejszej placówce mieli polecenie, by do 10-letniej uczennicy zwracać się imieniem żeńskim, a męskim – zgodnym z aktem urodzenia. Pawłowicz całość skomentowała na Twitterze:

Dyr. Szkoły Samorząd. im. Boh. W-wy w Podkowie Leśnej, ul.Jana Pawła II,Agnieszka HEIN doprowadziła do podjęcia przez Radę Pedagog.uchwały ZOBOWIĄZUJĄCEJ nauczycieli,by zwracali się do 10-letniego ucznia,CHŁOPCA per AGNIESZKA, jak chcieli rodzice. Dane aktów stanu cywil. zlekceważono.
Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich przyjrzy się bliżej zaistniałej sytuacji.
INTERIA.PL

Re: Krystyna Pawłowicz stanowczo wobec sytuacji transpłciowego dziecka

Napisał(a): ~Dobrajest -

~gość Napiszesz kiedyś coś od siebie zamiast ciągle zrzynać artykuły z pierwszych stron informacyjnych ? Uważasz, że w dobie internetu ludzie nie potrafią czytać artykułów ?
Niech już tak robi bo jeszcze zacznie wklejać wersy i litanie. To nazywa się prasówką. Ja nie czytam Interii i dzięki niemu wiem co wydawcę interesuje choć nie wiem po co.

Reklama

Reklama

Re: Krystyna Pawłowicz stanowczo wobec sytuacji transpłciowego dziecka

Napisał(a): gość -

Niech sie pani lepiej nie wypowiada bo tylko jad pani wypuszcza . Wredna stara panna i do tego bezdzietna ( tu przepraszam wszystkich samotnych i bezdzietnych ) - jakim prawem mówi pani o rodzinach , dzieciach czy związkach. Skoro o tym nie ma pani zielonego pojęcia!!!!!! Niech sie pani zajmie żarciem bo na tym zna sie pani najlepiej !!!!!

Reklama

Re: Krystyna Pawłowicz stanowczo wobec sytuacji transpłciowego dziecka

Napisał(a): magda -

są dwie płci. Skoro dziecko urodziło się chłopcem to nie rada pedagogiczna będzie decydować o jego płci !! tylko psycholog i sąd !! dewianci są marginesem i zawsze byli, czy wcześniej czy teraz. Ta Pani nigdzie nie zaatakowała dziecka :) ktoś kto tak mówi nie umie chyba czytać :) psychopaci i tyle. Płci się sobie nie wybiera, niech lewica weźmie to pod uwagę. Jak dziecko dorośnie to zadecyduje czy zrobić sobie operację, bo o tym nie decyduje się świadomie w wieku 10 lat !!!

Re: Krystyna Pawłowicz stanowczo wobec sytuacji transpłciowego dziecka

Napisał(a): ~Norma -

We wpisie Pani Krystyny Pawłowicz nie było niczego nagannego względem dziecka. Natomiast Pani Krystyna Pawłowicz miała odwagę zwrócić uwagę na niepokojący precedens, który może przynieść poważna szkodę dzieciom
« Wróć do tematów
Do góry strony: Krystyna Pawłowicz stanowczo wobec sytuacji transpłciowego dziecka