251
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń14 tys.
  • Odpowiedzi61
  • Ocen na +199
251 ppt ?

Krytyka Tuska z nieoczekiwanej strony (62)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Krytyka Tuska z nieoczekiwanej strony

Napisał(a): gość -

Jego 8letnie rządy
Po pokazały kim był
Doskonale znamy ich jak niszczyli i okradali Polskę,wtedy nie było mowy o 500 plus i dobro ludzi,tylko grab ile wlezie.Dziwie się dlaczego on i PO nie zostali osądzeni do tej pory ale ciągle mam nadzieję że ludzie ich osądzą.

Reklama

Re: Krytyka Tuska z nieoczekiwanej strony

Napisał(a): ~Europejczyk -

Nie dziwię się krytyce. Ta największa utrzymywana od dziesięcioleci frakcja Parlamentu EU, która przegłosowywała dotychczas wszystko co chciała / nawet o ogórkach/ . W warunkach olbrzymiego zagrożenia dla całej UE, nic nie uchwala i tak jakby jej w ogóle nie było ? A więc, chyba nie ma za co chwalić.

Reklama

Re: Krytyka Tuska z nieoczekiwanej strony

Napisał(a): kicius1234 -

~jahu A coś Ty Sonik taki ciekawy ?? Ty zapytaj dlaczego "dudopis" roznosi wirusa po kraju, zapytaj o maseczki, leki, kwarantanny,zwolnienia i ulgi w podatkach i daninach dla polskiego fiskusa. Tylko znajdź właściwych adresatów tych pytań. Pan Tusk na tym stanowisku może mniej niż Ty jako poseł. Może przy okazji wyjaśnisz jaki jest Twój udział w walce z wirusem.
A może zapytajmy co z Trzaskowskim który ograniczył komunikację miejską stłaczając ludzi którzy się zarażają liczy na oszczędności, a przy tym dalej pobiera opłaty za parkowanie , gdzie trzeba wyjść dotknąć zapłacić i zarazić się. Błyskot intelektu z cwaniactwem . Jak sobie wybraliście tak macie Warszawo i nie narzekajcie na obecny rząd bo jak by Tusk był to pewnie korono wirus by dopełnił rządzenie 5 rozbiorem Polski.

Re: Krytyka Tuska z nieoczekiwanej strony

Napisał(a): gość -

Tusk bardzo zdecydowany jeśli chodzi o walkę partyjną . Jako były król Europy a obecnie największej partii w europarlamencie powinen sypać pomysłami jak z rękawa . Tymczasem zostawił Europę z Brexitem a także nieprzygotowaną na pandemię . Typowy pieniacz .

Re: Krytyka Tuska z nieoczekiwanej strony

Napisał(a): ~antoni -

~ktoś
~AXC Pan Tusk nie bardzo rozumiem co chce osiągnąć. Za wszelką cenę mąci wodę, nie wspierając absolutnie wcale swojego kraju, co więcej kraju po którego plecach i naiwności swoich wyborców wskoczył na stołek za grube siano w unii. Od 0 do bohatera. Jest to idealny przykład jak z niezamożnego polityka można stać się jednym z bogatszych ludzi w kraju, tylko dzięki głupocie wyborców.
Patrzmy na swój oddany głos i co robi ten którego wybraliśmy.
Tusk ma rację!!!!!!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Krytyka Tuska z nieoczekiwanej strony