Odpowiadasz na:
Krytyka Tuska z nieoczekiwanej strony

apollo87
Temat dodał(a):
apollo87 -
Bogusław Sonik, poseł PO, zdecydowanie zaskoczył ostatnio swoim wpisem na Twitterze. Jak pewnie kojarzycie, szefem EPL od paru miesięcy jest... były przewodniczący PO Donald Tusk. Czyli w sumie... krytyka poszła w stronę jego byłego zwierzchnika, wciąż silnie związanego z partią. Czy Sonikiem kieruje troska o tysiące chorych i zmarłych (głównie z Włoch i Hiszpanii), czy też trwają wewnętrzne rozgrywki w PO? Jak sądzicie?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Krytyka Tuska z nieoczekiwanej strony

Napisał(a): ~Jurek -

~jahu A coś Ty Sonik taki ciekawy ?? Ty zapytaj dlaczego "dudopis" roznosi wirusa po kraju, zapytaj o maseczki, leki, kwarantanny,zwolnienia i ulgi w podatkach i daninach dla polskiego fiskusa. Tylko znajdź właściwych adresatów tych pytań. Pan Tusk na tym stanowisku może mniej niż Ty jako poseł. Może przy okazji wyjaśnisz jaki jest Twój udział w walce z wirusem.
Jeśli nic nie może to PO wuj tam POlazł? Dla kasiory s...syn

Re: Krytyka Tuska z nieoczekiwanej strony

Napisał(a): ~leon -

~AXC Pan Tusk nie bardzo rozumiem co chce osiągnąć. Za wszelką cenę mąci wodę, nie wspierając absolutnie wcale swojego kraju, co więcej kraju po którego plecach i naiwności swoich wyborców wskoczył na stołek za grube siano w unii. Od 0 do bohatera. Jest to idealny przykład jak z niezamożnego polityka można stać się jednym z bogatszych ludzi w kraju, tylko dzięki głupocie wyborców.
Jesteś typowym pisowcem- zawistny,podły o inteligencji popielniczki.....

Reklama

Re: Krytyka Tuska z nieoczekiwanej strony

Napisał(a): ~Jurek -

To żadna krytyka. To stwierdzenie faktu, że EPL nic nie robi

Reklama